Raksts

Diskusija par tiesību aktu portālu: kas būtu nepieciešams labākai sabiedrības līdzdalībai?


Datums:
01. jūlijs, 2022


Autori

Iveta Kažoka


Jau aptuveni 10 mēnešus Latvijā ir savs Tiesību aktu izstrādes portals (TAP). Kādi ir bijuši šie 10 mēneši no NVO un pilsonisko aktīvistu perspektīvas? Ja TAP turpmākai attīstībai būtu vairāk resursu, kādas sabiedrības iesaistes jaunas funkcionalitātes būtu jāizveido?

Tiešsaistes diskusija/prāta vētra, kur pirmo pusstundu angļu valodā tika izzināta igauņu pieredzr, kuri tieši šobrīd pārveido savu TAP par sabiedrības līdzdalībai draudzīgāku portālu. Pēc stundā latviešu valodā vāksim viedokļus un priekšlikumus uzlabojumiem Latvijas TAP.
Diskusiju vadīja Iveta Kažoka, Providus direktore.

 

Diskusijas īpašā viese Lia Hanni (Liia Hänni), Igaunijas E- pārvaldes Akadēmijas vadošā pētniece.

 

Diskusijas ieraksts pieejams šeit. 

 


Diskusija tiek rīkota projekta “Ilgtermiņa risinājumi sekmīgākām konsultācijām ar sabiedrību” ietvaros. Projekts “Ilgtermiņa risinājumi sekmīgākām konsultācijām ar sabiedrību” tiek īstenots ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansējumu caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

 

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!