Raksts

Diskusija “Latvija kā politikas inovāciju lielvalsts – izaicinājumi un iespējas”


Datums:
11. novembris, 2021


Š.g. 16.novembrī no plkst. 13:00 līdz 14:30 domnīca PROVIDUS rīkos diskusiju par Latvijas potenciālu un iespējām kļūt par politikas/pārvaldes inovāciju lielvalsti.

Pasākums ar prezentāciju atklās domnīcas PROVIDUS pētniece Sintija Tarasova-Dubkeviča, prezentējot Politikas inovāciju balvai pieteiktos projektus no Latvijas. Prezentācijai sekos ekspertu diskusija par Latvijas potenciālu kļūt par politikas/pārvaldes inovāciju lielvalsti.

Šogad starptautiskajai Politikas inovāciju balvai, kā mērķis ir vērst uzmanību un atzinīgi novērtēt drosmīgus un radošus politikas projektus Eiropā, no Latvijas tika pieteikti 22 projekti, kas ir liels saņemto projektu skaits no vienas valsts!

Diskusijā piedalīsies:
– Ingmārs Pūķis, LMT viceprezidents;
– Ivo Rollis, valsts pārvaldes eksperts;
– Linda Puriņa, Valsts administrācijas skolas Mācību un resursu pārvaldības daļas vadītāja.
– Inita Pauloviča, Valsts pārvaldes politikas departamenta vadītāja, Valsts kancelejas direktora vietniece valsts pārvaldes jautājumos;
– Inese Malašenoka, Valsts pārvaldes politikas departamenta konsultante.
Diskusiju moderēs Iveta Kažoka – domnīcas PROVIDUS vadītāja un vadošā pētniece.
Diskusijas tiešraides būs pieejama domnīcas PROVIDUS Facebook lapā.

Diskusija tiek rīkota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem projekta “Interešu aizstāvība demokrātijas un pārvaldes kvalitātes spēcināšanai” ietvaros. Par pasākumu atbild Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!