Raksts

Daugavpils rajona Izglītības pārvalde, SO “Daugavpils rajona partnerība”


Datums:
12. februāris, 2004


Autori

Natālija Peterāne


Uzstāšanās kopsavilkums konferencē "NVO līdzdalība lēmumu pieņemšanā" 2004.gada 30.janvārī

Mums, kā lauku rajonam ir daudzi mīnusi, bet ir arī savi plusi. Ir paveicies, ka blakus mums ir divi lieli NVO centri, kas ienes jaunas vēsmas un idejas. Pasākumi kļūst interesantāki un saturīgāki jauniešiem. Rīkojam konferenci „Bērniem piemērota vide Daugavpils rajonā”. Kopā ar NVO centru mēs redzējām tās kļūdas, ka jauniešiem pietrūkst zināšanu, kā realizēt izstrādātos projektus dzīvē. Tāpēc tika veidoti pasākumi līderiem nometņu veidā. Ir izveidojies jauniešu kodols, kas cenšas sekot līdzi visam rajonā notiekošajam. Tiek strādāts pie tā, lai varētu notikt jauniešu forums. Mēs esam to skaitā, kurus atbalstīja valdība, kā rezultātā ir notikušas daudz labas lietas un mēs varam palīdzēt realizēt vienu otru labu jauniešu ideju. Tika atbalstīti 29 projekti. Lauku partnerības programmā tika atbalstītas 4 vasaras nometnes. Tika atbalstīts jauniešu līderu apmācības brauciens. Tika iekārtoti 2 rotaļu laukumi. Atbalstīti arī 2 projekti vides uzlabošanai (12 347Ls, kas sastāda 40% no kopējā budžeta).

Ar šīs programmas palīdzību jaunieši saprot, ka var ietekmēt un realizēt savas idejas dzīvē.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!