Raksts

Cilvēks un ķermenis


Datums:
12. aprīlis, 2010


Autori

Dmitrijs PetrenkoMarta Herca


Foto: Jeļena Glazova

Londona, Lisabona un arī Ludza... Krievu fotomāksliniece Jeļena Glazova, kas strādā Latvijā, savos darbos mēģina saprast, kā cilvēks uztver savu ķermeni un kā viņu uztver citi. Politika.lv piedāvā nelielu ieskatu mākslinieces darbos.[1]

Jeļena Glazova izglītību ieguvusi Latvijas Kultūras akadēmijā un Latvijas Universitātē. Apmeklējusi Andreja Granta foto studiju un piedalījusies Starptautiskajā vasaras fotogrāfijas skolā Ludzā. Personālizstādes bijušas skatāmas Latvijas Fotogrāfijas muzejā, kinoteātrī Rīga, Space:Garage telpās Andrejsalā un ES Mājā Rīgā. Žurnāla Foto Kvartāls 2009. gada jūnija numurā par autores radošo darbību publicēts raksts Starp romantiku, konceptiem un feminismu.

________
[1] Ideja par šo sarunu tapusi projekta “Izgaismot neredzamo: Latvijas mazākumtautības, to pilsoniskās orientācijas un valstiskās vīzijas” ietvaros.


Jeļena Glazova


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!