Raksts

Buiķis: Necīnies ar tumsu, iededz tumsā gaismu!


Datums:
12. decembris, 2012


Šo moto 11.Saeimas deputāts Andris Buiķis (Vienotība) attiecina arī uz politiku, cenšoties no Saeimas tribīnes neteikt aizvainojošas lietas.Intervija ar nedēļas deputātu.

Politiķis norāda, ka kļūstot par 10. Saeimas deputātu viņš ir nolicis malā lekciju pasniegšanu Latvijas Universitātē, bet uzsver, ka ir pienākumi, no kuriem viņš nevar atteikties – no darba ar doktorantiem, kurus paņēmis „treknajos” gados.

Andris Buiķis atzīst, ka viņu uztrauc Ķīļa izglītības reformas, „zinātnei, inovācijām un augstākajai izglītībai ir par maz naudas”, bet viņš netaisās klupt Ķīlim virsū, lai viņu noņemtu no amata. A.Buiķis mēģina rast veidu, kā palīdzēt savam koalīcijas partnerim.

Interneta vietnē GudrasGalvas.lv jau ir iespējams noskatīties intervijas ar 51 Saeimas deputātu. Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas priekšstāvjiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātam Andrim Buiķim, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!