Raksts

Brīvība patstāvīgi pieņemt lēmumus


Datums:
07. marts, 2012


Autori

Dita ArājaMarta Herca


Intervija ar Saeimas deputātu no Nacionālās apvienības Eināru Cilinski.

„Saeimā oligarhu ietekme ir mazāka — deputāti šobrīd var patstāvīgāk pieņemt lēmumus,” tā Nacionālās apvienības deputāts Einārs Cilinskis pamato, kādu labumu ir devusi iepriekšējās Saeimas atlaišana.

Viņam ir ilga politiskā pieredze — sākot no Augstākās Padomes atmodas laikā. Pirms iepriekšējās Saeimas vēlēšanām Cilinskis mainīja partijisko piederību — no TB/LNNK pārgāja uz radikālāko un jauneklīgāko Visu Latvijai!, taču nu šīs partijas Saeimā veido kopīgu frakciju. Cilinskis uzskata, ka ar savām zināšanām par zaļo ekonomiku viņš lieliski papildina vislatviešu idejas un uzskata, ka Latvijai arī nākotnē ir jāsaglabā nacionālas valsts statuss.

Aicinām http://www.gudrasgalvas.lv balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas kalpiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!