Raksts

Atziņas no partiju prāta vētras “Kādai jābūt mūsdienīgai partijai?”


Datums:
07. augusts, 2018


Autori

Sintija Tarasova


Atziņas un ilustratīvi materiāli no sarunu festivālā LAMPA notikušās partiju prāta vētras "Kādai jābūt mūsdienīgai partijai?".

Sarunu festivālā LAMPA, kas no 29. līdz 30. jūnijam norisinājās Cēsīs, piedalījāmies ar pieciem pasākumiem to skaitā partiju prāta vētru “Kādai jābūt mūsdienīgai partijai?”.

Prāta vētrā piedalījās partiju pārstāvji no teju visām Latvijas partijām un partiju apvienībām, kopīgi diskutēdami un meklēdami atbildēs uz tādiem jautājumiem kā, piemēram, ‘Kā atrast ceļu līdz krieviski runājošajam vēlētājam?’. Trīs no diskusijām bija īpaši spraigas, tādēļ to apkopojumu piedāvājam Jums infografiku formā.

DISKUSIJA: Kā Latvijas partijas var kļūt ietekmīgas Eiropas mērogā? Diskusiju moderēja domnīcas PROVIDUS jaunākais pētnieks Rasmuss Filips Geks.

DISKUSIJA: KĀ VEIKSMĪGI RISINĀT PARTIJU IEKŠĒJOS KONFLIKTUS? Diskusiju moderēja domnīcas PROVIDUS asoicētā pētniece Līga Stafecka.

DISKUSIJA: KĀ ATRAST CEĻU PIE KRIEVISKI RUNĀJOŠA VĒLĒTĀJA?
Diskusiju moderēja Vidzemes Augstskolas docente Solvita Denisa-Liepniece.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!