Raksts

Atvērtā skola — pārmaiņu ieviešanas modelis


Datums:
19. decembris, 2002


Autori

Liesma Ose


Diena, 11.12.2002.

Bilingvālās izglītības reformas ieviešanas gaitā — no 1999.gada līdz šāgada beigām — Latvijas krievu un latviešu valodā rakstošajos medijos varējām lasīt gan kritiskas, gan reformas ieviešanu cildinošas publikācijas. Skolotāji, skolu administratori, vecāki, retāk skolēni paši uzsvēra savu centību, panākumus, citi sūdzējās par grūtībām.

Situācijā, kad 2004.gads kā robežlīnija pārmaiņām izglītības valodā nokļuvis valdības deklarācijā un arī citādi visnotaļ aktualizēts pētījumos, piedāvāju nevalstiskas organizācijas īstenotu pārmaiņu ieviešanas pieredzi.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!