Raksts

Aleksejs Loskutovs: Jābūt gataviem uzņemties atbildību


Datums:
20. jūnijs, 2012


Intervija ar Saeimas Vienotības deputātu Alekseju Loskutovu.Aleksejs Loskutovs, kurš dzimis Rīgā, Saeimā ir ievēlēts no Latgales saraksta un apgalvo, ka jūt emocionālu tuvību ar šo novadu: „Latgalē nejūtos pavisam svešs.”

Viņu parlamentā ienesa augstais popularitātes vilnis, kāds uzbangoja Kalvīša valdības un kādreiz Loskutova vadītā KNAB konflikta laikā. Tomēr tagad deputāts Loskutovs atzīst — „ne tik lielā mērā” esot attaisnojis vēlētāju cerības, „jo cilvēki par politiķiem un Saeimu saka „jūs tur”, sadalot panākumus un trūkumus uz visiem 100 tautas priekšstāvjiem”. Loskutovs uzskata, ka sabiedrībai jāuzņemas politiskā atbildība un jāpārtrauc par Saeimu domāt kā par „tiem tur”, jo tikai tā var kļūt par pilsonisku
sabiedrību.

Interneta vietnē GudrasGalvas.lv jau ir iespējams noskatīties intervijas ar 28 Saeimas deputātiem. Līdz šim no intervijām atteikušies divi tautas kalpi — Mihails Zemļinskis un Aleksandrs Jakimovs no „Saskaņas centra”.

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas priekšstāvjiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātam Aleksejam Loskutovam, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!