Raksts

Aicinām uz semināriem par līdzdalības budžetu Rēzeknē, Saldū un Valmierā š.g. decembrī!


Datums:
23. novembris, 2022


Domnīca PROVIDUS ar Ziemeļvalstu ministru padomes biroja Latvijā atbalstu īsteno projektu "Latvijas pašvaldību kapacitātes stiprināšana līdzdalības budžeta ieviešanai", kā ietvaros PROVIDUS atbalsta līdzdalības budžeta ieviešanas procesu Latvijas pašvaldībās.

Aicinām seminārā pieteikties pašvaldību darbiniekus un nevalstiskā sektora pārstāvjus, kuru darba pienākumi saistīti ar iedzīvotāju līdzdalību un kam nepieciešamas zināšanas, plānojot līdzdalības budžeta ieviešanu pašvaldību līmenī.

 

Seminārā izskaidrosim, kas ir līdzdalības budžets, iepazīsimies ar jaunāko informāciju par līdzdalības budžetu Igaunijas un Īslandes pašvaldībās, kopā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvjiem analizēsim un izpratīsim, kā jaunais Pašvaldību likums regulē līdzdalības budžetu pašvaldības, kā arī atbildēsim uz biežākajiem jautājumiem par procesa ieviešanu un īstenošanu pašvaldību līmenī.

 

 

 


 

Seminārs tiek rīkots projekta “Latvijas pašvaldību kapacitātes stiprināšana līdzdalības budžeta ieviešanai” ietvaros, ko atbalsta Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā. Papildu informācija par projektu pieejama domnīcas PROVIDUS mājaslapā.
Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!