Raksts

Āboltiņa: “Latvijas politiskā sistēma prasa, lai būtu atklāti balsojumi”


Datums:
16. novembris, 2011


Autori

Marta Herca


Saziņa ar vēlētājiem ir Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas prioritāšu augšgalā, tādēļ to, ka valdības deklarācijas saturā sabiedrības līdzdalībai atvēlēta viena rindkopa, viņa skaidro kā kļūdu.

Skatieties interviju par to, kādos vēl veidos Saeimas spīkere plāno sazināties ar vēlētājiem, skaidrot savu pozīciju, izteikt viedokli un veicināt līdzdalību.

No 16.novembra www.GudrasGalvas.lv pieejama jauna sadaļa – „Nedēļas deputāts”. Pirmā ir Solvita Āboltiņa, viņai sekos Saeimas priekšsēdētāja biedri Inga Bite (ZRP) un Andrejs Klementjevs (Saskaņa). Nākamos „Nedēļas deputātus” izvēlēsies paši portāla lietotāji, balsojot portālā.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!