Projekts

Sabiedrības un policijas sadarbība un policijas darba vērtēšanas kritēriji Latvijā


Projekta norises laiks:
01.12.2005 - 01.12.2007
Projekta izmaksas:
šobrīd USD 1586,00 un EUR 8800
Finansētājs:
PROVIDUS pašfinansējums (USD 1586,00), Eiropas Komisijas Izglītības un Kultūras Ģenerāldirektorāta Leonardo da Vinci programma (EUR 8800,00)


Kontaktpersonas

Ilze DzenovskaInese Avota


Autori

Ilze Dzenovska


PROVIDUS projekta ietvaros pievērsīsies šādiem būtiskākiem demokrātiskas policijas darba aspektiem – sabiedrības iesaistīšana policijas darbā, sabiedrības apmierinātība ar policijas darbu un policijas darba plānošana un stratēģisko prioritāšu noteikšana.

Projekts tiek īstenots divās Latvijas pilsētas – Rīgā un Talsos. Projekta galvenie sadarbības partneri ir katras pilsētas pašvaldības policijas, valsts policijas teritoriālās iestādes, domes un NVO.

Projekta ietvaros tiks 1) izdots fona ziņojums par Latvijas situāciju un ārvalstu pieredzi par sabiedrības un policijas sadarbību un uz sabiedrību orientētu policijas modeļu ieviešanu, 2) organizēta mācību vizīte sadarbības partneriem uz Lielbritāniju un Čehiju, 3) kopā ar sadarbības partneriem izstrādātas rekomendācijas par sabiedrības iesaistīšanu policijas darbā un policijas darba vērtēšanu un 4) rekomendāciju ieviešana praktiskajā darbā, kā arī projekta gaitā ieviesto rekomendāciju novērtēšana un izvērtējoša ziņojuma sagatavošana.


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!