Pētījums

Ten years in the Euro-Atlantic Community: Riga Conference papers 2014


Gads:
2014
Autori:
Latvijas Ārpolitikas institūts


Autori

Latvijas Ārpolitikas institūts


Foto: Jorbasa

Analītisku rakstu krājumā autori pievēršas aktuālajiem ekonomiskās, politiskās un militārās drošības aspektiem Baltijas balstīs, Eiropas Savienībā un plašākajā pasaulē.

Pieskaroties desmitajai gadadienai kopš ES un NATO paplašināšanās, raksti analizē izaicinājumus arī saistībā ar 2014.gada Ukrainas un Krievijas konfliktu, Austrumu partnerības nākotni, Centrālāzijas valstu ģeopolitiskajām perspektīvām. Papildus atsaucēm uz vēsturi, politiskās ekonomikas, ‘gudrās’ aizsardzības (smart defence) un enerģētiskās drošības jautājumiem, rakstos iekļauta arī Latvijas prezidentūras ES padomē perspektīva.

( Ten years in the Euro-Atlantic Community: Riga Conference papers 2014pdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!