Pētījums

Starp attīstību un pašizolāciju: humanitāro zinātņu katedras Igaunijā un Latvijā izdzīvošanas stratēģiju meklējumos


Gads:
2008
Organizācija:
Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS


Pētījuma mērķis ir izvērtēt, kādos veidos humanitāro zinātņu katedras Latvijā un Igaunijā komunicē ar sabiedrību, lai iepazīstinātu to ar savu akadēmisko dienaskārtību, ietekmētu sabiedriskās norises un pārliecinātu sabiedrību un politikas veidotājus par savas darbības lietderību.

Otrs mērķis ir novērtēt subjektīvo faktoru ietekmi – tai skaitā dažādu akadēmisku disciplīnu kopienu misijas izpratni – uz to, kā tieši humanitāro zinātņu katedras abās Baltijas valstīs izvēlas sadarboties ar sabiedrību un kur tās saskata attīstības iespējas un atbalsta iespējas savai darbībai.

(Starp attīstību un pašizolāciju: humanitāro zinātņu katedras Igaunijā un Latvijā izdzīvošanas stratēģiju meklējumospdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!