Pētījums

Sociālo pakalpojumu efektivitāte cilvēku tirdzniecības upuru reintegrācijai


Gads:
2007
Organizācija:
Baltijas Sociālo Zinātņu institūts


Pētījuma vispārējais mērķis ir norādīt ceļus, kā paaugstināt sociālās palīdzības un pakalpojumu kvalitāti cilvēku tirdzniecības upuriem, tādējādi sekmējot šīs grupas sociālo integrāciju un nodarbinātības politikas efektivitāti valstī.

Pētījuma tiešie mērķi ir apzināt citu valstu pieredzi cilvēku tirdzniecības upuru rehabilitācijas jomā; izpētīt un apkopot informāciju par pieejamajiem sociālajiem pakalpojumiem cilvēku tirdzniecības upuriem; sniegt šobrīd pieejamo sociālās palīdzības pakalpojumu novērtējumu; iegūt informāciju par starpinstitucionālo sadarbību palīdzības sniegšanā cilvēku tirdzniecības upuriem; izvērtēt dažādas sociālā darba prakses iespējas un to pielietojumu darbā ar cilvēku tirdzniecības upuriem; balstoties uz pētījuma rezultātiem, sagatavot rekomendācijas sociālo pakalpojumu sniedzējiem, kā efektīgāk palīdzēt cilvēku tirdzniecības upuriem un sekmēt viņu integrāciju darba tirgū; nodrošināt informatīvo bāzi cilvēku tirdzniecības upuru rehabilitācijas un reintegrācijas darba tirgū modeļa izveidei.

(Sociālo pakalpojumu efektivitāte cilvēku tirdzniecības upuru reintegrācijaipdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!