Pētījums

Policy Responses to Societal Concerns in Food and Agriculture: Proceedings of an OECD Workshop


Gads:
2010
Autori:
OECD
Organizācija:
OECD


Autori

OECD


Godīga tirdzniecība, dzīvnieku labturība un ģenētiski modificētie organismi - šie ir daži piemēri bažām, kas ir iedzīvotājiem attiecībā uz pārtiku un lauksaimniecību. Šie jautājumi ir kompleksi un strīdīgi, bieži vien tajos nav skaidrības par zinātniskiem pierādījumiem un iespējamo ietekmi.

Dažādas spiediena grupas, lobiji un mediji iesaistās publiskajās diskusijās. Lēmumu pieņēmējiem šajā vidē ir grūti izšķirties par lēmumiem. Lai apmainītos ar viedokļiem par šiem jautājumiem un pieredzi šo jautājumu risināšanā, EDSO 2009.gadā rīkoja semināru, kura rezultāti ir atspoguļoti šajā pētījumā.

Policy Responses to Societal Concerns in Food and Agriculture: Proceedings of an OECD Workshop

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv

(PILNS TEKSTSpdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!