Pētījums

Pāreja uz sociālo pakalpojumu tirgu Latvijā – NVO labvēlīga politika


Gads:
2005
Organizācija:
Rīgas Samariešu apvienība ; Projekta iniciators: Īpašu uzdevumu ministra lietās sekretariāts


Pētījuma mērķis ir apzināt esošo situāciju pašvaldību sadarbībā ar NVO, nodrošinot sociālos pakalpojumus, identificēt šķēršļus, kas to kavē, un ieteikt politikas risinājumus, kas respektētu nevalstisko organizāciju lomu – attīstītu pilsoniskās aktivitātes, kuru rezultātā iedzīvotāji saņemtu kvalitatīvu un daudzveidīgu sociālos pakalpojumus Latvijā.

ANOTĀCIJA

Pētījumā tiek izmantotas kvalitatīvās izpētes metodes, raksturojot galvenos sarežģījumus pašvaldību un nevalstisko organizāciju praksē, kā arī atrodot iespējamos problēmu risinājumus normatīvajos aktos.

Pāreja uz sociālo pakalpojumu tirgu Latvijā – NVO labvēlīga politika
(latviski, PDF, 459 KB pdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!