Pētījums

Noziedzīgos nodarījumos cietušo vajadzību nodrošinājums: atbalsts viktimizācijas prevencijai Latvijā. Pētījuma kopsavilkums


Gads:
2013
Organizācija:
Eiropas Komisija


Autori

Andrejs JudinsIlona KronbergaIlze DzenovskaSanita Sīle


border=0 Noziedzīgos nodarījumos cietušo vajadzību nodrošinājums: atbalsts viktimizācijas prevencijai Latvijā. Pētījuma kopsavilkums (1.05 MB)

ES  Projekts īstenots ar Eiropas Komisijas Tiesiskuma ģenerāldirektorāta programmas „Krimināltiesības” atbalstu projekta „Atbalsta sistēma noziegumos cietušajiem – Latvijā un citur” ietvaros.

Publikācija atspoguļo vienīgi autoru uzskatus, un Eiropas Komisija nav atbildīga par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!