Pētījums

Migrācijas ietekme uz etniskajām attiecībām Latvijā


Gads:
2008
Autori:
Sociālās Alternatīvas
Organizācija:
Sociālās Alternatīvas Institūts


Autori

Sociālās Alternatīvas


Pētījuma autori kā vispārējo projekta mērķi norāda demokrātiskas etnopolitikas sekmēšanu, un samērīgu un līdzsvarotu etnisko attiecības veidošanu Latvijā iespējamās iedzīvotāju ārējās migrācijas apstākļos. Pētījuma konkrētais mēŗkis ir izpētīt iespējamās ārējās migrācijas ietekmi uz etniskajām attiecībām Latvijā.

Balstoties uz pētījumā iegūto informāciju, projekta mērķis ir apzināt potenciālos riska faktorus etniskajās attiecībās Latvijā tuvākajos gados. Riska faktoru apzināšana var palīdzēt etnopolitikas veidošanā, gan Latvijas ārpolitisko interešu definēšanā Eiropas Savienībā. Autori, ņemot vērā izstrādātos attīstības scenārijus, piedāvā politikas veidotājiem ieteikumus un rekomendācijas etnisko attiecību jomā.

(Migracijapdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!