Pētījums

Korupcijas risku izvērtējums trīs Rīgas domes departamentos


Gads:
2009
Autori:
Delna Sabiedrība
Organizācija:
Delna


Autori

Delna Sabiedrība


Pētījuma mērķis ir veicināt korupcijas novēršanas darbu Rīgas pilsētas pašvaldībā. Pētījuma sagatavošanā tika izmantota sistēmiskā pieeja, analizējot departamentu uzraudzības sistēmas, personāla atlases un atalgojuma sistēmas, interešu konflikta un ētikas kodeksa ieviešanas mehānismu, kā arī informācijas atklātības principu nodrošināšanas sistēmas uzņēmību pret dažādām potenciāli koruptīvām darbībām. Pētījums balstīts uz datiem, kas iegūti analizējot trīs Rīgas domes departamentus – Pilsētas attīstības departamentu, Labklājības departamentu un Īpašuma departamentu.

pdf Korupcijas risku izvērtējums trīs Rīgas domes departamentos (1.34 MB)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!