Pētījums

Izvērtējuma „Atmaksāto Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļu izlietošanas efektivitāte” ziņojums


Gads:
2008
Autori:
LR Finanšu Ministrija
Organizācija:
LR Finanšu ministrija


Autori

LR Finanšu Ministrija


Izvērtējuma specifiskais mērķis bija noteikt, kādiem mērķiem ir tikuši izlietoti finansējuma saņēmējiem Vienotā programmdokumenta (turpmāk VPD) līdzfinansēto aktivitāšu ietvaros atmaksātie Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu līdzekļi, izanalizēta līdzekļu izlietošanas efektivitāte organizācijas (komersanta, pašvaldības, nevalstiskās organizācijas, zemnieku saimniecības, fiziskas personas u.c.) attīstībai.

Balstoties uz izvērtējuma ietvaros veikto SF atmaksas saņēmušo organizāciju aptaujas un interviju rezultātiem izteikti secinājumi un rekomendācijas.

Izvērtējuma „Atmaksāto Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļu izlietošanas efektivitāte” ziņojums

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv

(pilns tekstspdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!