Pētījums

Informācijas un veicināšanas pasākumi attiecībā uz lauksaimniecības produktiem


Gads:
2009
Autori:
Eiropas Revīzijas palāta
Organizācija:
Eiropas Revīzijas palāta


Autori

Eiropas Revīzijas palāta


Šajā ziņojumā Eiropas Revīzijas palāta analizē, kā ir pārvaldīti informācijas un veicināšanas pasākumi attiecībā uz lauksaimniecības produktiem, lai pārbaudītu, cik tie ir bijuši efektīvi un cik pareizi ir bijuši tiem atvēlētie izdevumi.

Palāta konstatē sasniegumus šo pasākumu pārvaldībā, taču norāda, ka vēl ir nepieciešami daži uzlabojumi. Tā norāda, ka ir grūti izmērīt pasākumu ietekmi un ka dažās dalībvalstīs ir vērojami kontroles trūkumi. Palāta ir formulējusi vairākus ieteikumus, kuru ietekme varētu būt īpaši nozīmīga tāpēc, ka informācijas un veicināšanas pasākumiem atvēlēto budžetu, iespējams, palielinās, ja Komisija izteiks šādu priekšlikumu pēc šā jautājuma izpētes.

Informācijas un veicināšanas pasākumi attiecībā uz lauksaimniecības produktiem

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!