Pētījums

Ekonomiskās ilgtspējas politika: Baltijas un Višegradas atbildes Eiropas ekonomiskajai krīzei


Gads:
2014
Organizācija:
Latvijas Ārpolitikas institūts


Foto: Latvijas Ārpolitikas institūts

Šis rakstu krājums ir starptautiska autoru kolektīva mēģinājums izskaidrot un salīdzināt ceļus, kādus Baltijas valstis un Višegradas grupa (Polija, Čehija, Slovākija un Ungārija) ir izvēlējušās krīzes pārvarēšanai.

Pētījums apskata, kā ekonomiskās un finanšu problēmas tika risinātas gan nacionālajā, gan Eiropas Savienības līmenī, piedāvā skaidrojumus un analizē mācībstundas. Autori no visām septiņām valstīm arī izsaka prognozes par turpmāko attīstību. Baltija un Višegrada ir cīnījušās pret krīzi ar dažādām metodēm, un grāmata ļauj salīdzināt, kādi bija ekonomiskie un sociālie rezultāti.

(Ekonomiskās ilgtspējas politika: Baltijas un Višegradas atbildes Eiropas ekonomiskajai krīzeipdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!