Pētījums

Eiropas Savienības atbalsta pārvaldība saistībā ar labības intervences krājumu glabāšanas darbībām


Gads:
2009
Autori:
Eiropas Revīzijas palāta
Organizācija:
Eiropas Revīzijas palāta


Autori

Eiropas Revīzijas palāta


Šajā ziņojumā Eiropas Revīzijas palāta analizē ES atbalsta pārvaldību saistībā ar labības krājumu glabāšanas darbībām, lai pārbaudītu, vai es izmaksas ir samazinātas līdz minimumam.

Ziņojumā ir konstatēts, ka daži saimnieciskās darbības aspekti saistībā ar krājumu uzglabāšanu un Komisijas procedūrām ir apmierinoši, tomēr uzsver, ka citos aspektos varētu ieviest uzlabojumus. Šie apsvērumi attiecas galvenokārt uz budžeta procedūru pārredzamību un atsevišķos gadījumos – iespēju novērst dažas ar glabāšanu saistītas izmaksas vai nepalaist garām izdevību gūt ieņēmumus. Palāta ir formulējusi vairākus ieteikumus, kuriem varētu būt ievērojama ietekme, ja labības krājumi nākotnē atkal palielināsies. Tāpēc Palāta stingri iesaka ieviest šos uzlabojumus pēc iespējas drīz.

Eiropas Savienības atbalsta pārvaldība saistībā ar labības intervences krājumu glabāšanas darbībām


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!