Pētījums

Attitudes towards Energy


Gads:
2006
Autori:
European Commission
Organizācija:
European Commission


Autori

European Commission


Eurobarometer aptaujā un interviju rezultātos par enerģētiku apkopota informācija no 25 ES dalībvalstīm, kā arī kandidātvalstīm. Aptauja ietver tādas jomas kā atjaunojamās enerģijas jautājumus, ES kopējās enerģētiskās atkarības mazināšana un fosilo kurināmo efektīva izmantošana.

Aptauju rezultāti apliecina, ka eiropieši atbalsta atjaunojamo enerģiju; valdībām aktīvāk jāveicina enerģijas efektīvāka izmantošana, tomēr vairāk kā puse iedzīvotāju atzīst, ka nav gatvi maksāt vairāk par atjaunojamās enerģijas ieviešanu.

Attitudes towards Energy

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!