Pētījums

9. Saeimas vēlēšanu izdevumi: partiju un citu personu priekšvēlēšanu kampaņas izdevumi


Gads:
2007
Organizācija:
Sabiedriskās politikas centrs Providus


Ziņojumā apskatīta likumā noteikto kampaņas izdevumu ierobežojumu ietekme uz 9. Saeimas vēlēšanām, politiskā reklāma un 2006. gada Saeimas vēlēšanas, ietverta deklarāciju analīze un galvenie secinājumi, sniegtas rekomendācijas.

Pētījuma autore secina: Divu politisko partiju – Tautas partijas (TP) un Latvijas Pirmās partijas un partijas “Latvijas Ceļš” vēlēšanu apvienības (LPP/LC) lēmums 2006. gada Saeimas priekšvēlēšanu kampaņā savas reklāmas izvietošanai izmantot to kampaņas rīkotāju dibinātas nevalstiskas organizācijas, ir sagrāvis 2004. gada februārī iedibināto partiju finansēšanas kārtību.

(9. Saeimas vēlēšanu izdevumi: partiju un citu personu priekšvēlēšanu kampaņas izdevumi (412.81 KB)pdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!