Krista Baumane

Kb 2g

PROVIDUS direktore kopš 2016.gada 1. septembra. Viena no PROVIDUS līdzdibinātājām, organizācijas biedre un darbiniece 2002.-2010.g. Krista veidoja portālu politika.lv un strādāja par direktores vietnieci attīstības jautājumos, galvenokārt ar līdzekļu piesaistīšanu un starptautisko sadarbību.

Profils

Kontakti

E-pasts: krista.baumane@providus.lv

Tālr: +371 67039258

Twitter: @Krista_Baumane

Lejuplādēt

Agnese Frīdenberga

Providus sbr small 4 02

PROVIDUS pētniece un juriste, vairāku nacionālo un starptautisko pētījumu autore un līdzautore. Agnese specializējusies sociālās uzņēmējdarbības un būvniecības tiesībās. Kopš 2016. gada novembra Agnese ir bērna kopšanas atvaļinājumā.

Eksperta profils

Kontakti

E-pasts: agnese.lesinska@providus.lv

Tālr: +371 6 703 9265

Lejuplādēt

Valts Kalniņš

Image007

PROVIDUS pētnieks Valts Kalniņš veicis pētījumus labas pārvaldības un korupcijas novēršanas jomās, daudzkārt sniedzis konsultācijas pēc OECD un citu starptautisko un valsts institūciju pasūtījuma. 

Eksperta profils

Kontakti

E-pasts: valts.kalnins@providus.lv

Tālr: +371 67039280

Twitter: @ValtsKalnins

Lejuplādēt

Iveta Kažoka

Providus sbr small 7 01

PROVIDUS pētniece, kas specializējas labas pārvaldības un sabiedrības līdzdalības jautājumos kā Latvijas, tā ES līmenī. Iveta ir organizējusi un vadījusi diskusijas, kā arī palīdzējusi veidot interaktīvus vēlētāju izglītošanas rīkus.

Eksperta profils

Kontakti

E-pasts: iveta.kazoka@providus.lv

Tālr: +371 67039361

Twitter: @IvetaKazoka

Lejuplādēt

Līga Stafecka

P1040474 rs resized

Līga Stafecka ir PROVIDUS pētniece labas pārvaldības un pretkorupcijas jautājumos ar vairāk kā astoņu gadu pieredzi. Kopš 2017. gada marta Līga ir pirmsdzemdību atvaļinājumā.

Eksperta profils

Kontakti

E-pasts: liga.stafecka@providus.lv

Tālr: +371 67039361

Twitter:  StafeckaLiga

Lejuplādēt

Agnese Lāce

Rsz p1040467

PROVIDUS pētniece migrācijas un integrācijas jomā, iesaistīta starptautiskā projektā par personu ar bēgļa vai alternatīvo statusu integrācijas politikas izvērtējumu.

Eksperta profils

Kontakti

E-pasts: agnese.lace@providus.lv

Twitter: AgneseLace

Lejuplādēt

Raimonds Skuja

Providus sbr small 8 01

PROVIDUS finanšu direktors. Raimonds ir strādājis starptautiskajās auditoru kompānijās Price Waterhouse Coopers un KPMG Latvia, kā arī pildījis konsultanta pienākumus Saeimas Revīzijas komisijā.

Profils

Kontakti

E-pasts: raimonds.skuja@providus.lv

Tālr: +371 67039269

Lejuplādēt

Laura Leitlante

Providus sbr small 2 01

PROVIDUS biroja administratore, kā arī veic projekta asistentes pienākumus. Viņa ir ieguvusi sociālo zinātņu bakalaura grādu socioloģijā, programmā „Organizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģija”. 

Profils

Kontakti

E-pasts: laura.leitlante@providus.lv

Tālr: +371 67039252

Lejuplādēt

Vita Tērauda

Vita

Asociētā pētniece un viena no PROVIDUS dibinātājām, kura pirmajos 11 organizācijas darba gados izveidoja PROVIDUS par spēcīgu, ilgtspējīgu dalībnieku Latvijas politikas veidošanā, kā arī uzticamu partneri reģiona un starptautiskā līmenī.

Eksperta profils

Indra Mangule

Image002

PROVIDUS asociētā pētniece migrācijas, imigrantu integrācijas un pilsoniskās līdzdalības jautājumos. Indra piedalījusies vairāku projektu realizācijā, iesaistoties pētniecībā un projektu īstenošanā gan nacionālā, gan ES līmenī.

Eksperta profils

Kontakti

Twitter: @ManguleIndra

Lejuplādēt

Gatis Litvins

Gatis

PROVIDUS asociētais pētnieks. Viņš ir arī Latvijas Notariāta institūta direktors un docents Biznesa augstskolā “Turība”. 

Eksperta profils

Kontakti

Lejuplādēt