Indra Mangule

Image002

PROVIDUS asociētā pētniece migrācijas, imigrantu integrācijas un pilsoniskās līdzdalības jautājumos. Kopš pievienošanās PROVIDUS 2013.gadā Indra ir piedalījusies vairāku projektu realizācijā, iesaistoties kā pētniecībā, tā arī projektu sagatavošanas un aktivitāšu īstenošanas procesā gan nacionālā, gan Eiropas Savienības līmenī. Indra ir izveidojusi un koordinē PROVIDUS praktikantu un brīvprātīgo programmu, kā arī piedalās PROVIDUS komunikācijas nodrošināšanā ar sabiedrību sociālajos tīklos un portālā providus.lv.

 

Indras iepriekšējā darba pieredze ietver projektu vadību Eiropas Jauniešu parlamenta platformā, darbu advokātu firmā Thompsons Solicitors and Solicitor Advocates Glāzgovā un Skotijas parlamentā Edinburgā. Indrai ir maģistra grāds Demokrātijā un Demokratizācijā, kas iegūts Londonas Universitātes koledžā (University College London).

 

 

Nozīmīgākie projekti

 

2013-2015

Integrācijas politika: kas gūst labumus? Migrantu integrācijas politikas indekss (MIPEX). Atbalsta: Eiropas trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonds. Atbildība projekta ietvaros: pētniece

 

2013-2014

Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai – 2. Atbalsta: Eiropas trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonds. Atbildība projekta ietvaros: pētniece

 

2012 –2014

Veidojot Eiropas integrāciju: Iespējas organizētai pilsoniskajai sabiedrībai ietekmēt lēmumu pieņemšanu ES.

Atbalsta: ES Europe for Citizens Programme. Atbildība projekta ietvaros: pētniece.

 

 

Article project

Integrācijas rīcībpolitika: Kurš ir ieguvējs? Indikatoru izstrāde un pielietojums debatēs par integrāciju 

Autors:Indra Mangule, Dace Akule

Projekta mērķis ir informēt būtiskos rīcībpolitikas izstrādē iesaistītos aktierus un vērst to uzmanību uz to, kādos veidos indikatorus iespējams izmantot, lai uzlabotu integrācijas pārvaldību un rīcībpolitiku efektivitāti.

Lasi

Article project

Sagatavošanās sanāksmei projektā „Atjaunojošā justīcija: mainot bērnu tiesību aizsardzības filozofiju”  

Pēdējo piecu gadu laikā Latvijā novērojamas būtiskas izmaiņas bērnu tiesību aizsardzības izpratnē.

Lasi