Lolita Čigāne: Mēs visi esam vienā laivā

„Politika noteikti maina cilvēku,” atzīst Vienotības deputāte Lolita Čigāne, gan neprecizējot, kā politika ir mainījusi viņu pašu.

4nedelas deputats baltssauraks
Photo:Mark Chapman

Intervija ar Saeimas deputāti Lolitu Čigāni (V)

Bijušo politikas pētnieci pirmoreiz vēlētāji pārliecinoši ievēlēja parlamentā, taču pērn viņa vēlētāju uzticību vairs neizpelnījās, tāpēc tagad Saeimā L. Čigānei ir „mīkstais” mandāts, kas dod tiesības tur uzturēties tikai uz laiku, kamēr kāds kolēģis pilda ministra pienākumus.

Tomēr deputāte ir pārliecināta, ka cilvēkiem, kas ir spējīgi un sevī jūt enerģiju un spēku, kā arī ir ideju bagāti, ir jāiesaistās politikā.
Interneta vietnē GudrasGalvas.lv jau ir iespējams noskatīties
intervijas ar 38 Saeimas deputātiem. Līdz šim no intervijām atteikušies
divi tautas kalpi — Mihails Zemļinskis un Aleksandrs Jakimovs no
Saskaņas centra.
Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas priekšstāvjiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātei Lolitai Čigānei, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem.

Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ALLOWS YOU TO REPUBLISH THE CONTENT FOR FREE, WITH NO CHANGE OR IMPROVEMENT. REFERENCE TO THE AUTHOR AND PROVIDUS.LV IS REQUIRED. PLEASE SUPPORT US WITH YOUR DONATION!

More from this author