Jānis Ozoliņš: atsaucos Zatlera aicinājumam

Intervija ar deputātu Jāni Ozoliņu.

Reformu partijas Saeimas deputāts Jānis Ozoliņš ir biznesa administrācijas maģistrs ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi apdrošināšanas sabiedrību vadībā.

4nedelas deputats baltssauraks
Photo:Mark Chapman

Viņš uzskata, ka jāpalielina eksakto zinātņu īpatsvars izglītībā, jo tas iedzīvotājiem palīdzēšot labāk izprast valstī notiekošos procesus. Tāpat, pēc Ozoliņa domām, „Kritiski svarīgi ir nostabilizēt pensiju sistēmu,” jo, ja iedzīvotāji neveidos uzkrājumus, nebūšot arī pensiju.

Interneta vietnē GudrasGalvas.lv jau ir iespējams noskatīties intervijas ar 31 Saeimas deputātu. Līdz šim no intervijām atteikušies divi tautas kalpi — Mihails Zemļinskis un Aleksandrs Jakimovs no „Saskaņas centra”.

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas priekšstāvjiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātam Jānim Ozoliņam, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem.


Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ALLOWS YOU TO REPUBLISH THE CONTENT FOR FREE, WITH NO CHANGE OR IMPROVEMENT. REFERENCE TO THE AUTHOR AND PROVIDUS.LV IS REQUIRED. PLEASE SUPPORT US WITH YOUR DONATION!

Related articles
More from this author