Esmu Saeimā tā kā pa jokam 7

Intervija ar Saeimas deputātu Jāni Klaužu.
„Saeimā esmu tikai trešdien un ceturtdien,” — tā, saskaņojot laiku intervijai, sacīja bijušais tautpartijietis Jānis Klaužs, kurš šajā Saeimā strādā Zaļo un zemnieku savienības frakcijā. Citas dienas viņš pavada, nodarbojoties ar uzņēmējdarbību Līvānos, jo „cilvēkam svarīga ir veselība un ģimene, bet Saeima cilvēku ierauj kā purvā”.

4nedelas deputats baltssauraks

Kā deputāts, tikai divas dienas strādājot parlamentā var kvalitatīvi pildīt vēlētājiem dotos solījumus? „Es jau pats brīnos, ka par mani tā balso,” atzīst J. Klaužs. Šoreiz piedāvājam gan intervijas video versiju, gan arī visu sarunu ar deputātu Klaužu noklausīties audio versijā.

Interneta vietnē GudrasGalvas.lv jau ir iespējams noskatīties intervijas ar 21 Saeimas deputātu. Līdz šim no intervijām atteikušies divi deputāti — Mihails Zemļinskis un Aleksandrs Jakimovs no Saskaņas centra.

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām http://www.gudrasgalvas.lv balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas kalpiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat GudrajasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātam Jānim Klaužam, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem parlamentā.

Pilna intervija audio (mp3):

Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ALLOWS YOU TO REPUBLISH THE CONTENT FOR FREE, WITH NO CHANGE OR IMPROVEMENT. REFERENCE TO THE AUTHOR AND PROVIDUS.LV IS REQUIRED. PLEASE SUPPORT US WITH YOUR DONATION!

Comments order: newest first / oldest first

29
Džerijs Šterns

Vispār, ja jau tagad ir paša deputāta Klauža fiksēta liecība par 40% darbu, ierosinu viņam līdz 40% samazināt arī algu. Godīgi un taisnīgi.

Tmp author
Alīna Samīte

Biežo Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēžu kavējumu rezultātā, bija jau amizanta intervija TV3, tomēr šeit indivīds ir pārspējis pats sevi, parādot intelektuālā bada pērles. Būs vien jāpiekrīt Janim Ž, ka jāveic intervijas, lai atkārtoti šādi pēc pseidopolitologu viedokļa tikai "kuriozi" gadījumi Saeimā vairs netiktu ievēlēti.

Tmp author
J M

ir pilna intervija pieejam? pa vidu kaut kas ir nogriezts...

Tmp author
J M

sorry, nepamanīju pilno audio....

Tmp author
J M

Paklausījos pilno versiju. Protams, autoriem kaut kā netīšām sanācis izraut interviju nedaudz no konteksta ;-)

Tmp author
Janis Ž

Man trūkst vārdu! Aicinu nevis balsot, kuru deputātu vēl mēs gribam iepazīt, bet vienkārši nointervējiet visus deputātus pēc kārtas un tad balsojam, kurus vairs negribam redzēt :)

Tmp author
Valts Kalniņš

Wow!!! Neticams netīrradnis!

More from this author
6695821139 ef05093736

PĒTĪJUMS: Kā mediji atspoguļoja krīzi? Author:Vita Dreijere