Keywords:

Es zinu, kādai ir jābūt kārtībai valstī 2

Ja pirms divdesmit gadiem Latvija būtu izšķīrusies par mācībām tikai latviešu valodā, tad tagad nevajadzētu gatavoties referendumam par krievu kā otru valsts valodu - par to ir pārliecināts Nacionālās apvienības (NA) Saeimas deputāts Imants Parādnieks.

Viņš neuzskata, ka arī NA piepalīdz sabiedrībā kurināt etniskās nesaskaņas, bet stingri apgalvo - pats neko nedarot tikai tāpēc, lai iegūtu sev politisko kapitālu.

I.Parādnieks šonedēļ vietnē GudrāsGalvas.lv ir nedēļas deputāta godā. Aicinām http://gudrasgalvas.lv/ balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas kalpiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās.Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ALLOWS YOU TO REPUBLISH THE CONTENT FOR FREE, WITH NO CHANGE OR IMPROVEMENT. REFERENCE TO THE AUTHOR AND PROVIDUS.LV IS REQUIRED. PLEASE SUPPORT US WITH YOUR DONATION!

Comments order: newest first / oldest first

Tmp author
Jānis Gavars

Partija Saskaņas Centrs Krievijas valsts krievu valodas statusu uzspiež arī Latvijai. Portālā „Mana balss” ir sagatavota iniciatīva „Apturēt Saskaņas Centra partijas darbību”. Lai atbalstītu šīs iniciatīvu publicēšanu portālā „Mana balss” nepieciešams savākt 100 parakstus.
Parakstīties var šajā linkā: http://manabalss.lv/i/170
Lai parakstiem būtu likumīgs spēks balsojot ir jāuzrāda pase, kas apstiprina balsotāja identitāti. Portāls „Mana balss” šim nolūkam, pases vietā, piedāvā izmantot Swedbankas, SEB, Nordea vai Citadeles banku. Ieejot internetbankā banka uzdod jautājumu vai piekrītat. Dodot pozitīvu atbildi automātiski tiek apstiprināts paraksts zem iniciatīvas.
Paldies, ja nepaliksiet vienaldzīgi. Varbūt Jums ir cits piedāvājums, tad uzrakstiet savu viedokli vai arī varat iesniegt savu iniciatīvu portālā: www.manabalss.lv.
Tā ir iespēja nepieļaut nicināt latviešu valodu – Latvijas stūrakmeni.

Tmp author
Janis Kalnins

Kāpēc intervija ir apgraizīta? Kur var redzēt pilno versiju?

More from this author
6695821139 ef05093736

PĒTĪJUMS: Kā mediji atspoguļoja krīzi? Author:Vita Dreijere