Keywords:

Cilvēks un ķermenis 4

Londona, Lisabona un arī Ludza... Krievu fotomāksliniece Jeļena Glazova, kas strādā Latvijā, savos darbos mēģina saprast, kā cilvēks uztver savu ķermeni un kā viņu uztver citi. Politika.lv piedāvā nelielu ieskatu mākslinieces darbos.[1]

Jeļena Glazova izglītību ieguvusi Latvijas Kultūras akadēmijā un Latvijas Universitātē. Apmeklējusi Andreja Granta foto studiju un piedalījusies Starptautiskajā vasaras fotogrāfijas skolā Ludzā. Personālizstādes bijušas skatāmas Latvijas Fotogrāfijas muzejā, kinoteātrī Rīga, Space:Garage telpās Andrejsalā un ES Mājā Rīgā. Žurnāla Foto Kvartāls 2009. gada jūnija numurā par autores radošo darbību publicēts raksts Starp romantiku, konceptiem un feminismu.
________
[1] Ideja par šo sarunu tapusi projekta “Izgaismot neredzamo: Latvijas mazākumtautības, to pilsoniskās orientācijas un valstiskās vīzijas” ietvaros.

Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ALLOWS YOU TO REPUBLISH THE CONTENT FOR FREE, WITH NO CHANGE OR IMPROVEMENT. REFERENCE TO THE AUTHOR AND PROVIDUS.LV IS REQUIRED. PLEASE SUPPORT US WITH YOUR DONATION!

Related articles

Jeļena Glazova jelena-glazova.com

More from this author
6695821139 ef05093736

PĒTĪJUMS: Kā mediji atspoguļoja krīzi? Author:Vita Dreijere