Atis Lejiņš: Lietussargu revolūcija bija izšķirošais

Intervija ar Saeimas Vienotības deputātu Ati Lejiņu.

„Šī ir pilnīgi cita Saeima — mums viss iet no rokas!” saka Saeimas deputāts no „Vienotības” frakcijas Atis Lejiņš.

4nedelas deputats baltssauraks

Viņš pats pērn parakstījies par Saeimas atlaišanu un tagad to nenožēlo, jo uzskata — ir mazināta naudas ietekme politikā un ar pašreizējiem koalīcijas partneriem sadarbība ir produktīvāka nekā ar ZZS 10. Saeimā.

Tiesa, savulaik, vēl vadot Latvijas Ārpolitikas institūtu, viņš nemaz nav domājis par politiķa karjeru, taču „mesties politikas bangotajos ūdeņos” viņu pamudinājusi Lietussargu revolūcija.

Interneta vietnē GudrasGalvas.lv jau ir iespējams noskatīties intervijas ar 27 Saeimas deputātiem. Līdz šim no intervijām atteikušies divi tautas kalpi — Mihails Zemļinskis un Aleksandrs Jakimovs no „Saskaņas centra”.

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas priekšstāvjiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātam Atim Lejiņam, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem.
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ALLOWS YOU TO REPUBLISH THE CONTENT FOR FREE, WITH NO CHANGE OR IMPROVEMENT. REFERENCE TO THE AUTHOR AND PROVIDUS.LV IS REQUIRED. PLEASE SUPPORT US WITH YOUR DONATION!

More from this author
6695821139 ef05093736

PĒTĪJUMS: Kā mediji atspoguļoja krīzi? Author:Vita Dreijere