Visi dara tā 27

Labrīt, lasītāji!

Vakar Latvijas radio uzstājās Latvijas bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs, un cita starpā viņam tika jautāts arī par ēnu ekonomiku mūsu valstī. Šī, protams, ir lieta, par kuru centrālās bankas šefs ir runājis daudz un dikti. Ēnu ekonomika: Slikti. Taču tad sekoja šāda domu apmaiņa:

Iesaki citiem:

Radio žurnāliste: "Ceļot tos nodokļus arvien uz augšu, kaut kā arvien vairāk parādās to interesentu, kas interesējas par iespējām kaut kā tos nodokļus apiet un nemaksāt, un tajā pašā laikā mēs esam tā secinājuši, ka patiesība mēs šajā ēnu ekonomikā piedalāmies nu, gandrīz it visi. Nu, kaut kādu čekiņu kaut kur nepaprasām, vai teiksim, nezinu, auklītei samaksājam algu un nekādus tur nodokļus nemaksājot. Kā Jūs pats, varat likt roku uz sirds un teikt, ka Jūs tiešām ēnu ekonomikā nepiedalāties pilnīgi nekādā veidā?

Latvijas bankas prezidents: "Nu, es ļoti cenšos to nedarīt, man faktiski, laikam, vienīgais ... vienīgais, kas, tā teikt, pie manīm šad tad palīdz ziemā sniegu notīrīt cilvēks un saņemt šos te 100 latus. Tā ir vienīgā iespēja, vai ne, kādā veidā viņam druscītiņ nopelnīt, ja tie to uzskata par ēnu ekonomiku, nu, tad ... bet es saprotu, ka laikam cilvēkiem, kas atnāk un vienkārši saskalda malku un notīra sniegu, ja viņi nesaņem vairāk nekā 200 latus, ja nemaldos, sava darbība nav jādeklarē."

Nu, acīmredzot centrālās bankas vadītājam sirdsapziņa ir tīra, bet tikai tādā gadījumā, ja viņš ir pārliecināts, ka cilvēks, kurš no viņa saņēma 100 latus par sniega tīrīšanu, tikai vēl vienu reizīti no kāda cita saņēma 100 latus par sniega tīrīšanu un pēc tam sēdēja mājās un vairs nedarīja pilnīgi neko, lai tikai kaut kur nesaņemtu 201. latu, jo tad būtu jādeklarējas un tad laikam būtu jautājumi par to, kur nauda ņemta un kāpēc par to nav maksāti nodokļi.

Taču būtībā te ir nopietnāks jautājums par to, ka Latvijas bankas vadītājam nu nenāktos cilvēkiem maksāt algu "aploksnē." Jautājums ir par to, ka acīmredzot patlaban mūsu pārvaldes iekārtā ļaudis ir gatavi jautājumā par ēnu ekonomiku un korupciju paraustīt plecus, sāji pasmaidīt, un nodziedāt pantiņu, kas saucas "visi dara tā." Rimšēviča pārdomas par sniega tīrīšanu seko līdzīgām pārdomām no kultūras ministres par naudu, kas zem galda maksāta dakterim (jo "man nebija citas iespējas, jo es nevaru eksperimentēt ar bērniem"), kā arī no premjerministra par naudu, kas zem galda maksāta ... nu, lai premjerministrs pats pastāsta: "Nu, ārstiem, šķiet, nē, bet deviņdesmitajos gados kaut kas ar Ceļu policiju ir bijis, jā."

Mans mērķis nav teikt lielu fui no kristāltīra kalna. Arī es esmu devis naudu dakteriem, tajā skaitā nelaiķim dermatologam Krastam, kurš manu veselību glāba pietiekami konkrēti, par to pēc oficiālajiem rādītājiem saņēma pārdesmit kapeikas, un vienmēr gaiņājās, kad centos samaksāt vairāk, tā teikt, pēc nopelniem. Vienreiz tas beidzās ar to, ka es viņam nometu piecīti uz galda un metos laukā no kabineta. Viņš man skrēja pakaļ, bet es biju jaunāks un ātrāks. Viņš mani nenoķēra Tāpat, kad iemainījos pašreizējā dzīvoklī, māklere atklātā tekstā pateica, ka 10 procenti no naudas, ko es viņai maksāju par papīru kārtošanu aizies tā, lai papīri tiktu nokārtoti dažu dienu, nevis dažu mēnešu laikā. Ja dušā netek ūdens un nāk santehniķis, man pašas mazākās rebes ir par to, vai viņam ar papīriem viss ir kārtībā (lielākas rebes ir par to, ka vismaz Rīgā, šķiet, ir pagrūti atrast santehniķi, kurš poņē po latiški).

Bet es neesmu kultūras ministre, premjerministrs vai centrālās bankas vadītājs. Ja kādreiz kandidēšu kļūt par Valsts prezidentu, metiet man visi to acīs -- Streips santehniķim maksāja nedokumentētu naudu. Taču no minētajām amatpersonām es tomēr būtu gribējis, ja reiz pateikts "A" (es piedalījos korupcijā), tad arī tiek pateikts "B" (es atvainojos, tā nevajadzēja). Tā vietā Ilmārs Rimšēvics nolēma taisnoties, ka viņš cilvēkam zem galda samaksāja tikai vienu daļu no tā, kas nepieciešams, pirms cilvēkam radīsies problēmas ar Valsts ieņēmumu dienestu, bet premjerministrs ārpus atzīšanās, ka viņš ceļu policistam ir maksājis kukuli, par to neteica vairs neko. Protams, mūsu politiskajā "kultūrā" būtu par daudz prasīts, lai kāds rīkotos tāpat, kā tautiete Zviedrijā, kura no ministres amata morāles apsvērumu dēļ aizgāja tad, kad tapa atklāts, ka viņa ir ieguvusi dzīvokli pavisam likumīgā veidā, bet tādā, kas nav pieejams visiem mirstīgajiem. Bet tomēr.

Te ir iemesls, kāpēc Saeimas "popularitātes" reitings joprojām ir aptuveni turpat, kur "popularitātes" reitings ir lapsai vistu kūtī. Jo kolēģei Latvijas radio bija pilnīgi pareizi teikt, ka šī ir sērga, kas ir ar plašiem taustekļiem mūsu republikā. Bet pārvaldes sistēmā ļoti reti ir redzams kaut kas, kas liecinātu, ka ievēlētās amatpersonas īpaši to vēlas ārstēt. Nē, "gudrās galvas" cīnās pret Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, tās joprojām amatos bīda radiniekus un citus "savējos," tās pieprasa kompensāciju par dzīvokli, kurās tās patiesībā nemaz tik ļoti nedzīvo ("jo man pienākas") -- ja tāda ir zivs "galva," vai tad ir brīnums, ka zivs iekšpusē "ēnu ekonomikas" īpatsvars valstī ir kaut kur ap 30 vai pat 40 procentiem?

Ilmāram Rimšēvičam, ja viņš tik tiešām jūtas neērti par to, ka nav varējis Latvijas radio žurnālistei apliecināt, ka viņš, Latvijas bankas vadītājs, nudien nepiedalās ēnu ekonomikas pasliktināšanā, patiesībā vajadzētu aiziet no amata, lai apliecinātu, ka nudien, nudien tā nevajag. Vai vismaz, ja reiz viņš 100 latus maksāja zem galda cilvēkam kas cirta malku un raka sniegu, vēl vienus 100 latus vajag noziedot organizācijai Delna, kura tieši stāv par to, ka tā nevajag, jo galu galā, tas cita starpā rāda ļoti sliktu piemēru citiem.

Droši vien tagad žurnālisti visām amatpersonām pēc kārtas jautās par to, vai kādreiz darīts ne tā. Tas būs analogi amerikāņu žurnālistiem, kuri pēta, vai pašreizējā politikāņu paaudze kādreiz dullajā jaunībā ir paprovējusi narkotikas. No tā radās kādreizējā ASV prezidenta Bila Klintona smieklīgais paziņojums, ka marihuānu viņš ir pīpējis, bet nav ievilcis plaušās. Taču nekad Bils Klintons neteica, ka tas viss bija OK un bērniņi Amerikā -- viņiem vajadzētu darīt tāpat. Latvijas bērniņiem, savukārt, nu jau trīs amatpersonas ir pateikušas, ka tad, kad vajag, var arī maksāt kukuli vai naudu zem galda. Un tas nu reiz diez kas nav.

Jauku visiem dienu!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (27) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


cha-cha 17.03.2011 15:35
Lasot visu šo "polēmiku", man tik tiešām ir neērti. Nudien, kā bērnu dārzā! "Tu muļķis!" "Nē! Ne es, bet tu pats duraks!"
Zaudētāji ir abi.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


x 17.03.2011 14:50
"Cilvēkam, kurš patiesi nav rasists vai antisemīts, nekad nav jāsaka, "Es neesmu rasists" vai "Daudzi no maniem draugiem ir ebreji". Ja cilvēks nav rasists vai antisemīts, tad viņš nekad nesaka un nedara neko tādu, kas varētu citus pārliecināt par pretējo."
(c) kkkaarlis streips. gandriiz 6 gadus pirms Zatlera preses konferences.
raksts, protams, interesants un daudz ko liecina par autora pasaules uztveri. http://www.politika.lv/temas/cilvektiesibas/4709/

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips > x 17.03.2011 14:25
Jūs tas esat. Labi, ka atpazināt sevi. Jauku Jums dienu, daunīti. Un ar Jums, kā jau tas mēdz būt, saruna tagad ir beigusies. Jo bļaurot jau var. Reaģēšana uz to nav īpaši vajadzīga.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

x 17.03.2011 14:14
"Baiba Rulle man teica, ka nekāds rasistisks žests nebija"
kas arii bija jaapieraada. un kursh tagad no mums ir daunis, mazais rasistiskais daunis? :)

P.S. un ko tev heleena demakova teica, kad tu vinju sviitroji no sava draugu saraksta? kaapeec nenoticeeji vinjai?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Madris 17.03.2011 14:02
Atvainojiet, bet muļķīgs jautājums. Vai kad spiedāt piecīti vispirms pajautājāt, vai nekandidēs prezidenta vēlēšanās. Arī Jums jauku dienu.Par kaimiņu būšanām - piekrītu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips > x un citiem 17.03.2011 14:00
Lai varbūt beidzot pieliktu šai lietai punktu es atkārtošu kaut ko tādu, ko cilvēkam "vārdā" x esmu teicis atkārtoti, bet, kā teica Karlsons, visi jau nevar būt apdāvināti, un par x acīmredzot to var teikt ar uzviju. Baiba Rulle man teica, ka nekāds rasistisks žests nebija. Iespējams, ka to pašu viņa teica nopietnajā sarunā ar Sarmīti Ēlerti. Ja Baiba Rulle taisīja rasistisku žestu, tad es to nosodu. To es teicu pirmo reizi, kad x sāka ar to ņemties, to es teicu viņai, to es saku vēlreiz tagad. Visu laiku kopš tam, gļēvulis, kas slēpjas aiz nika x, mani ir saucis par rasistu, kas es neesmu un nekad neesmu bijis. Tāpēc es turpmāk x saukšu par dauni. No tā, cik ļoti viņš ir pieķēries vienai vienīgai tēmai, šķiet, ka smadzenēs viņam ir visnotaļ liela biezputra, tāpēc (un lai neapvainojas citi, kuri sirgst ar daunismu) daunis. Viņš noteikti teiks, ka nav daunis, nekad nav bijis daunis. Tas pats variants. Jauku visiem dienu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Māris 17.03.2011 13:35
Kā jau TV5 raidījuma vadītājs Andrejs Mamikins jautāja Kravcovam: kāpēc man,kā Latvijas godīgam pilsonim,būtu Jums jāmaksā nodoklis,kad Jūs nerunājat latviešu valodā?

Un kāpēc es no saviem deputātiem nevaru pieprasīt kvalitatīvu darbu? Domājams,ka mūsu gudrās 100 galvas saņem visnotaļ zolīdas algas un kompensācijas. Piemēram: vidējā īres cena par deputāta divistabu dzīvokli vasarā ir no 170 līdz 220 latiem, bet ziemā no 185 līdz 280 latiem, savukārt trīsistabu dzīvoklim vasarā no 180 līdz 290 latiem, bet ziemā no 200 līdz 330 latiem.. Pie tam pieļaujamais kompensācijas apjoms ir 388 lati.

Tākā lai neviens nestāsta,ka valstī naudas nav. Naudas ir,bet šķiet,nav neviena starp 100,kuri vēlētos draudzēties ar savu galvu.
.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ahmeds 17.03.2011 13:31
Nīderlandē pedofilijas lietā sāk tiesāt Miķelsonuhttp://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/370110-niderlande_pedofi...
Amsterdamā šodien sāksies tiesas process pret šokējošajā pedofilijas lietā apsūdzēto latviešu izcelsmes Nīderlandes pilsoni Robertu Miķelsonu un viņa dzīvesbiedru Ričardu van Olfenu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Seneka 17.03.2011 12:28
Raksts galīgi garām - un liek aizdomaaties par zurnaalistu speeju jeb pareizaak nespeeju saprast kas notiek sabiedriibaa, jo tikai zurnaalistiem ir iespeeja rakstiit par visu un taatd 99% gadiijumu par to par ko vinjiem nav nekaadas nojeegas -

par ''visu'' nodokļi nekad nebija un nebūs jāmaksā, skaidrs ka nodoklji nav jāmaksā par dzeramnaudām utml papildu honorariem, kuri ir drīzak dāvanas (santehnikjiem, ārstiem, utml) (cits jautajums ka dazi piemeram ārsti sadus honoraarus principaa nevar pienjemt), un ja sniega tiiriitajam no saviem 100 latiem buus jaamaksaa veel nodoklji kas tur beigaas paliks?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


x 17.03.2011 12:18
Mahris,
ko lai veel jaunu pasaka par sho 4 gadus veco incidentu Zatlera pirmajaa preses konferencee peec ieveeleeshanas prezidenta amataa, kad ieradaas paaruzbudinaatas zhurnaalistes gunta sloga (patlaban Sorosa fonds) un baiba rulle (teiksim taa - kad veseliiba ljauj, kaut ko uzraksta pietiek.com) un saaka tirdiit nabaga traumatologu. sev par nelaimi pa vidu nepaartrauktai jautaajumu pluusmai (par kaut kaadiem kukuljiem, kurus, kaa tagad izraadaas, regulaari dod gan toreizeeja dienas galv.red. eelerte, gan muusu lieliskais bloga autors) izdomaaja iejaukties kaads Kjiinas zhurnaalists un kaut ko paprasiit Zatleram par Latvijas un Kjiinas attieciibaam. shii jautaajuma uzdoshanas laikaa BR saaka raadiit rasistisku zhestu, bet vinjas blondaa koleegje blakus, var teikt, gaardza no sajuusmas, kameer sho apokaliptisko skatu citi preses konferences daliibnieki (iespeejams, iznjemot ditu araaju) veeroja ar nesleeptaam shausmaam.
protams, peec tam publiskaa telpaa (paarsvaraa internetaa, jo no citiem medijiem pietiekami drosmiigs, lai to piemineetu, bija tikai radioTomsons) tika uzdoti jautaajumi, no kuriem Diena ilgus gadus kratiijaas valjaa, sniedzot vispaariigus skaidrojumus, ka zhurnaalisteem bija tiesiibas uzdot jautaajumu un uzvediiba, lai arii neadekvaata, bija saprotama, un taadaa garaa, maksimaali censhoties izvairiities no rasistiskaa zhesta apsprieshanas.
muusu draugs kkkaarlis visus shos 4 gadus tika tirdiits un, nebaidos teikt, terorizeets par sho incidentu, jo pats sevi pozicionee kaa cilveektiesiibu aizstaavi un nesamierinaamu ciiniitaaju pret rasismu. un ko gan juus domaajaat - vinsh esot aprunaajies ar BR un palicis pilniibaa apmierinaats ar vinjas skaidrojumu, ka NEKAADA RASISTISKA ZHESTA NEMAZ ARII NAV BIJIS UN VINJA TIKAI NOBRAUCA AR DELNU GAR SEJU. vualjaa, viss, chau. nekas neesot bijis. taa luuk :)
un tagad, peec 4 gadiem, no skapja beidzot iznaaca eelerte.
PLAYBOY: Pirmo preses konferenci pēc viņa ievēlēšanas arī ne, kur trīs žurnālistes kliedza uz prezidentu, un Baiba Rulle ar žestiem izmēdīja cita satura jautājumu uzdevuša Ķīnas žurnālista acu formu?
ĒLERTE: Viņas nekliedza, viņas atkārtoti uzdeva asus jautājumus, uz kuriem viņš neatbildēja. Tas ir žurnālista darbs. Kas attiecas uz to žestu, mums ar šo žurnālisti bija nopietna saruna.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Jautājums Kārlim 17.03.2011 11:29
Atvainojos, ka šoreiz ne gluži pa tēmu, bet vai Jums ir kāds sakars ar The Economist blogeri K.S.? Piemēram, šis raksts http://www.economist.com/blogs/easternapproaches/2011/03/cor...

Vai jūsuprāt BNS rīkojas korekti atsaucoties uz šo rakstu kā uz The Economist viedokli? http://www.diena.lv/lat/politics/hot/economist-vilnisa-palik...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

S 17.03.2011 11:25
Un kā ar 50 santīmiem oficiantam? Vai par tiem arī prasīsim stingrās uzskaites kvīti? Ir jāvienojas par summu, zem kuras netiek tērēti spēki, lai "līstu kapilāros", toties viss, kas virs, tiek vaktēts ar dubultu sparu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Mahris > x 17.03.2011 09:06
Neesmu regulārs KS lasītājs, neesmu informēts par "vienu incidentu", kam veltīta diskusijas pirmā lappuse. Labprāt izveidotu šai jautājumā savu viedokli. Vai nevarat dot norādi uz vietu, kur šis "incidents" aprakstīts?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

fzss 16.03.2011 21:33
no sākuma gan būtu jātiek galā jomās ,kur miljoni grozās.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > Madrim 16.03.2011 19:28
Nē, tas nebija politisks pasūtījums. Un mans dermatologs nekandidēja prezidenta amatam un arī nebija valsts amatpersona. Kas attiecas uz "kaimiņu izpalīdzēšanu," arī tie ir ienākumi, patīk vai ne, un to nedeklarēšana nozīmē izvairīšanos no nodokļiem. Jauku Jums vakaru.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Madris 16.03.2011 17:56
Atceries pagātni, Zatlera vēlēšanas.Kurš brēca par aploksnēm, bet pats tāpat deva savam ārstam.Vai tas nebija politisks pasūtījums? Jums nav mazi bērni, bet gribu zināt, kurai auklei tiek nomaksāti atbilstošie nodokļi.Laukos tas saucās kaimiņu izpalīdzēšana.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


anglosaxis 16.03.2011 16:38
"A - es piedalījos korupcijā, B - es atvainojos, tā nevajadzēja". Lieliski pateikts. Mēs katrs kādreiz varam sastrādāt muļķības, tas nebūtu tas lielākais ļaunums. Ļaunums ir izlocīties, melot, ka nekas tamlīdzīgs nav noticis. Un par Āboltiņas uzstašanos LR - nu locījās viņa un izvairījās no konkrētām atbildēm. Par Saeimas deputatu kompensācijām - Ar ko deputāts, kurš dzīvo, teiksim, Līvānos, bet strādā Rīgā, atšķiras no medmāsas vai šoferīša, kurš dzīvo Aizkrauklē, bet braukā uz darbu Rīgā? Vienam "pienākas" kompensācija par transportu un dzīvošanu Rīga, bet otram? Tāds ir likums? Tad mainiet šo likumu, cien. Āboltiņas kundze. Citādi iznāk kā Orvelam - visas cūkas ir vienlīdzīgas, bet dažas ir vienlīdzīgakas.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Vija 16.03.2011 15:36
S.Āboltiņa šodien pusdienas raidījumā teica, ka arī deputāti, ja vien tas būs iespējams,prasīs sev to lielāko kumosu, tas bija attiecībā uz nesamērīgi augstajām īres kompensācijām. Jo tas taču ir normāli, tā jebkurš darītu...Tā kā nav vērts mums meklēt kādus izņēmumus ne augšās, ne apakšās

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

par PSRS laikiem 16.03.2011 14:43
Lasīju un atcerējos nelaiķi dr. Krastu. Daudzus gadus braucu pie viņa no tālienes, esmu sagabājusi arī viņa rakstītās receptes, jo toreiz jau visas smēres un šķīdumus vajadzēja aptiekā pasūtīt. Interesanti laiki bijuši, tur vajadzēja patiesas zināšanas, nevis kā tagad, ieej tu, cilvēks, aptiekā un nopērc smēri Nr. 1 vai 100. Pēc tam pasaku draugam vai paziņam, zini, tev arī tā derēs. Un der.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


alpaka 16.03.2011 14:40
to4 nezinaju, ka ari no Jums nak ta pati smaka. es gan nevienam dakterim neesmu devusi. tas smird.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ieva 16.03.2011 14:39
Ziniet ko, X, apklustiet un vai arī pazūdiet no šī bloga. Man ļoti traucē jūsu rakstītais un neuztveru jūs kā pieskaitāmu un veselu cilvēku.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

x 16.03.2011 13:50
runaajis vairaakkaart, bet nepaartraukti melus un liekuliibas.

P.S. un, vecais, nesatraucies taa. visticamaak, tavi vecaaki ar tavu gljeevuliigo riiciibu, piesedzot rasistus, nemaz nelepotos, bet galvenais tachu, ka tu juuties labi un komfortabli.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > x 16.03.2011 13:44
Labi. Ja Jūs esat pietiekami liels āmurgalva, lai vienu incidentu, par kuru esmu ar Jums runājis vairākkārt un konkrēti, joprojām zelēt kā vecu konfekti, tad prāta spējas Jums acīmredzot ir ļoti, ļoti minimālas. Jauku Jums dzīvi, gļēvuli. Centieties nepakļūt zem autobusa.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

x 16.03.2011 13:39
ei ei. savas seksuaalaas fantaazijas pietaupi savam viiram (vai sievam), varat abi kopaa bakstiities ar iikshkjiem izvadkanaalos.
un to, ka zaglis, taatad nemaz nenoliedz? :D bet rasists tu esi un buusi, vienkaarshi tava agresija ir veltiita nevis pret muusu melnaadainajiem bralajiem un maasaam, bet pret aziaatiem, kurus, kaa var noprast no taviem vaardiem un bezdarbiibas, tu neuzskati par pilnveertiigiem sev.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips > x 16.03.2011 13:16
Pēdējo reizi, es neesmu, nekad neesmu bijis un nekad nebūšu rasists. Jūs, savukārt, esat ar aiznaglotām smadzenēm un tāpēc visnotaļ nožēlojams tips. Liecieties vienreiz un par visām reizēm mierā. Vai arī ejat uzsēsties uz īkšķa un kādu brīdi parotēt. Varbūt tas palīdzēs nomierināties.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ieva 16.03.2011 11:50
Bet Dombrovskis, Ēlerte un Rimševics arī piedzima par parastiem cilvēkiem....Un naudiskas pateicības arī pēc paveikta darba, ja tā labi padomā, nepārprotami stimulē dažu labu morāli nenoturīgu dakteri pieprasīt naudu, lai gan vairumam slimnieku Latvijā naudas nepietiek pat zālēm, kur nu vēl lai ievērotu dakteru rekomendācijas....Nu jā, es dakterim, kas nodarbojās ne tikai ar saviem tiešajiem pienākumiem, bet to, kas mūsu valstī ir jādara, lai ārsts varētu ārstēt, es pēc ārstēšanas aiznesu pašas adītu mežģīņu plecu šalli- lai uzdāvina savai mīļotajai sievietei. Taču, ja šai sievietei tādas lietas nepatīk....Un vecāki pēc savas iniciatīvas aiznesa grozu ar gaļas izstrādājumiem, jo ķirurgs pārtiekot no slimības putrām ilgi neizvilks....Taču, ja dakteris ir vegānis....

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


x 16.03.2011 11:07
"Arī es esmu devis naudu" - ai, ai, ai. zaglis. amerikaanju zaglis. un rasists.

P.S. priekshpeedeejaa rindkopaa "Ilmāram Rinkēvičam" vajadzeetu palabot, kaut kaads hibriids sanaacis :)

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips