Vides politikas pamatnostādņu 2009.-2015. gadam projekta sabiedriskā apspriede tiešsaistē

  • Projekta norises laiks: 30.05.2008. - 30.11.2008.
  • Projekta izmaksas: 7178 LVL
  • Finansētājs: Latvijas vides aizsardzības fonds
  • Kontaktpersonas: Dita Arāja

Projekta mērķis ir ar konkrētu mērķgrupu, vides jautājumu ekspertu un plašākas sabiedrības līdzdalību pilnveidot “Vides politikas pamatnostādņu 2009.-2015. gadam” projektu un šī dokumenta Stratēģisko ietekmes uz vidi novērtējumu, dot ieguldījumu labākai sabiedrības izpratnei par vides jautājumiem un stimulu plašākai līdzdalībai lēmumu pieņemšanā.

Iesaki citiem:

Projekta ietvaros ir plānots informēt plašāku sabiedrību par pamatnostādņu projektu un SIVN plašāku sabiedrību (interneta lietotājus) un konkrētas mērķgrupas (ekspertus, NVO); sagatavot, sarīkot un novadīt sabiedrisko apspriedi tiešsaistē portālā politika.lv, dodot iespēju jebkuram interneta lietotājam piedalīties projekta pilnveidošanā ar saviem ieteikumiem. Projekta laikā gūtos ieteikumus plānots apkopot un tematiski strukturētā veidā iesniegt Vides ministrijai.

Projekta sadaļa portālā skatāma šeit.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Citi autora darbi
Kaut kas krasains

Un atkal jauns sākums 5 Autors:Dita Arāja