Atslēgvārdi:

Tradīciju ievērošana masu informācijas pasaulē 23

Labrīt, lasītāji!

Cilvēki ir dažādi. Dažiem visu laiku gribas kaut ko jaunu, citi atkal priecājas par iedibinātām tradīcijām. Tā, piemēram, Ventspils interešu kabatas avīzē, kura apgalvo, ka tā esot dikti "neatkarīga," ir pāris konkrētu tradīciju. Ja intervējamā persona saucas Lembergs un intervētājs saucas Rozenbergs, tad tradicionāli tā būs pagalam lišķīga "intervija," kurā intervētājs dikti skaisti aplaizīs un aptekalēs intervējamo personu, lai pēdējā varētu kārtējo reizi paskaidrot, cik ārprātīgi nesmuki pret viņu izturas visa lielā sazvērestība, kurā piedalās KNAB, SAB, Ģenerālprokuratūra, izmeklētāji, ārvalstu tiesībsargi, Sorosa fonds, Delna, Providus, Politika.lv, ļaunā ragana no rietumiem, labā ragana no dienvidiem un vēl ļauns rūķītis zaļā cepurē, kas atsūtīts no Īrijas.

Iesaki citiem:

Savukārt, nupat ir veidojusies jauna tradīcija. Ja intervējamā persona saucas Kleckins un intervētājs saucas Latkovskis, tad neizbēgami, ka viens no sarunas tematiem būs persona, kas saucas Streips. Tā, piemēram, šodien ir pat ļoti gara pārdomu apmaiņa starp abiem džentlmeņiem, kuras laikā intervējamā persona atkārto domu, ka aprunātā persona ir "amerikāņu puika" (tiesa, ebreju večukam (ja jau es amerikāņu puika) ir sajucis ar apzīmētājiem -- pagājušā gada jūnijā es biju "aprobežots," bet šodien Atkarīgajā esmu "neizglītots"). Un vēl abi džentlmeņi koleģiāli šausminās par to, cik ārprātīgi aprunātā persona, intervētāja vārdiem runājot, "vienus politiķus nekautrīgi lamā, bet citus par varītēm cenšas attaisnot, lai ko tie būtu darījuši." Tiesa, ebreju večuks atzīst, ka "viņam jāpasaka, ka viņš aizstāv to, to vai to," bet tad viņš piebilst: "Otra lieta, viņam turpat savā raidījumā jādod iespēja sludināt un izskaidrot citas pozīcijas. To otro viņš nepilda."

Par intervētāja Latkovska un ebreju večuka savstarpējām pārdomu apmaiņām es varētu daudz neinteresēties, ja vien nebūtu tas apstāklis, ka abi džentlmeņi, kā jau minētajā laikrakstā mēdz ik pa brīdim gadīties, nav gluži draudzējušies ar tādu jēdzienu, kā "patiesība." Jo, piemēram, ja intervētājs vakar skatījās "Skatu no malas," tad viņš droši vien, lai arī tas neatbilst viņa jau visai sen izstrādātājam štampam par to, kas es tāds esmu un ko es saku, būs pamanījis, ka es nemaz nepriecājos par to, ka procesā, kas saucas nepotisms, piedalās arī Jaunais laiks ostu speciālista Olafa Pulka personā. Ja viņš ir skatījies citreiz, tad droši vien ir pamanījis, ka man ir bijis pietiekami daudz skarba sakāma par to, kā patlaban tiek vadīta (nevadīta) Latvijas valdība tā dēvēto "reformu" kontekstā. Nedz arī par Silvas Bendrātes slepenajām līgumattiecībām ar Puzes ķeizaru. Nedz arī par Solvitas Āboltiņas pārdomām par to, ka koalīcijas "partnera" untumiem ir jāpiekāpjas tāpēc, ka tas nodrošina "stabilitāti." Nedz arī par ārlietu ministra Kristovska kļūdām un kļūdiņām. U.tml. Tas tā, ja gadījumā intervētājs un ebreju večuks tiešām ir pārliecināti, ka kāda politikustība mūsu republikā no kritikas manā vērtējumā ir pasargāta pavisam un galīgi.

Un, kas attiecas uz ebreju večuka pārdomām par "citām pozīcijām," manā raidījumā piedalās 16 dažādu žurnālistu no visdažādākajiem masu informācijas līdzekļiem, tajā skaitā arī no intervētāja pārstāvētās Atkarīgās Rīta Avīzes (ja viņam gadījumā tas ir paslīdējis garām, viņa saucas Anita Daukšte un droši vien sēž pie rakstāmgalda kaut kur netālu no intervētāja -- vajag iet paskatīties un iepazīties). Pilnīgi noteikti katrs no šiem cilvēkiem nāk ar "citu pozīciju" un, ja no visiem 16 dalībniekiem intervētājam un ebreju večukam nekad nenākas dzirdēt atbalstu viņu pozīcijai un pārliecībai, tad varbūt problēma būs viņu pozīcijā un pārliecībā un nevis raidījuma dalībniekos. Bet, protams, vienmēr esmu atvērts pārmaiņām un ieteikumiem. Ja intervētājam un ebreju večukam ir padomā kāds, kas vēl labāk varētu pārstāvēt "citu pozīciju", ar mani vienmēr var sazināties un nākt ar priekšlikumu. Noteikumi: Žurnālists (šī vārda tradicionālajā izpratnē), prot latviešu valodu, prot uzstāties televīzijā (šī pēdējā prasība izslēdz pietiekami daudz iespējamu kandidātu -- ir ļaudis, kuri pārlieku nervozē).

Bet paldies kolēģim no Latvijas universitātes par vienu gan. Pēc visas bāršanās par to, cik es neizglītots (ja kas, Kleckina kungs, augstākā izglītība pabeigta jau ļoti sen, ja es būtu tik ļoti "neizglītots," tad diez vai pēdējo 20 gadu laikā es ar Jums būtu strādājis kopā iestādē, kas saucas Latvijas universitāte), viņš ir nācis arī ar šādu atzinumu: "Varbūt tad labāk viņu pieciest." Paldies par to pašu. Kā ļaudis saka tajā valstī, kuras aprobežoti neizglītots puika es esmu: "Right back at ya!"

Jauku visiem dienu!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (23) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 30.03.2011 17:32
NB , Andri_2 ! 30.03.2011 16:40 ...neizlaid tik to Tildes vārdnīcu no rokām un skaties, ka nenozog...
-------------
Paldies! Noteikti sazināšos ar Tildes darbiniekiem un brīdināšu, lai sarga savu tīmekļa vārdnīcu. Ja jau nopietni cilvēki brīdina par briesmām, tad tām jābūt reālām.
P.S. Tas nebija komentārs - tik' bijīga pateicība.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


NB , Andri_2 ! 30.03.2011 16:40
Jā, jā, Andri_2 , neizlaid tik to Tildes vārdnīcu no rokām un skaties, ka nenozog.Ko citādi bez tās iesāksi un ko iesāksim mēs bez tavām zinībām iz Tildes. Esi vērīgs. Mēs uz tevi ceram un paļaujamies.
P.S. Un noteikti ko iekomentē. Nebūs miers tev citādi.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 30.03.2011 15:00
vai nav vienalga 30.03.2011 13:58 ...ja paziņas dzīvo mitekļos, tad tā nu ir kā ir...kādi Andrim 2 paziņas - ar mitekļiem, bēniņiem, kambariem vai būceņiem...
----------------------------
Ar aplausiem un sajūsmu lasu to, kas Jūs izpratnē ir "miteklis".
Tas par Jums un jūsu vidi daudz liecina - katrs jau spriež tikai sava redzesloka ietvaros un no visam izvēlēm akceptē tikai sev pazīstamās.

Tildes vārdnīca skaidro:
miteklis
I lietv.
1) mâjoklis; mājotne; mītne; rezidence; sēdeklis
2) midzenis
II īp.v.
1) īrēts dzīvoklis
2) daudzdzīvokļu nams
3) nomāta telpa
4) dzīvoklis; mājoklis
5) būda

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


vai nav vienalga 30.03.2011 13:58
Lūk, paziņu "mitekļos", ja paziņas dzīvo mitekļos, tad tā nu ir kā ir. Kas īsti te par "paldies dievam", nekļūst skaidrs. Faktiski arī ir vienalga, kādi Andrim 2 paziņas - ar mitekļiem, bēniņiem, kambariem vai būceņiem.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 30.03.2011 12:27
Liene 30.03.2011 10:28 ...vidējais latvietis to, ko redzam un dzirdam no Kļockina, sauktu vienkārši - SKAUDĪBA (profesionālā....
---------------------
Paldies Dievam, ka man dzīvē nav nācies sastapties ar šādiem "vidējiem" latviešiem!
Es gan arī Radio2 neklausos un manu paziņu mitekļos neesmu dzirdējis to skanam - paldies Dievam :)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Liene 30.03.2011 10:28
Kļockinam sen laiks doties piem. uz laukiem vai kur tālāk no vairuma acīm. Man šis večuks ir nepatīkams vēl no padomijas laikiem. Tad bija līdējs režīmam, ievērojot viņa tautību un vēlēšanos līst, savādāk laikam nevarēja. Bet kādēļ vēl tagad man regulāri jāklausās viņa SKANĪGAJĀ balsī? Vai tiešām neviens nevar večukam pateikt, kur ir viņa, līdēja, vieta.FUI! Ar kādām tiesībām viņš aizskar tik erudītu, inteliģentu cilvēku kā K.Streips? Laikam jau ir aizmugure. Ar nepacietību gaidu, kad tiksim vaļā no Kļockina. Visai mania ģimenei viņš šķiet vismaz smieklīgs.Un Streipa kungs var neuztraukties,vidējais latvietis to, ko redzam un dzirdam no Kļockina, sauktu vienkārši - SKAUDĪBA (profesionālā).

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Juris Kaža 30.03.2011 00:26
Kārli,
Kāds aizmirsis aizslēgt mērkaķu būri, un kāds mērkaķis, kas ķengājoties pieņemis tavu vārdu, ir izbēdzis,

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

soldier of fortune 29.03.2011 23:39
A top ranking NATO Commander has admitted that intelligence has uncovered elements of “al qaeda” amongst Libyan rebel fighters currently receiving tactical military support from US and European led operations inside the country.

The admission serves as yet more confirmation that radical Islamic fundamentalists are part of the opposition groups attempting to oust the nationalist dictatorship of Muammar Gaddafi, with the help of the US and its NATO allies.

“We are examining very closely the content, composition, the personalities, who are the leaders of these opposition forces,” Admiral James Stavridis, NATO’s Supreme Allied Commander, Europe, and also the commander of U.S. European Command, said during testimony at the U.S. Senate.

“…we have seen flickers in the intelligence of potential al Qaeda, Hezbollah, we’ve seen different things.” Stavridis said, while adding that the rebels leadership appeared to be comprised also of “responsible men and women”.

NATO shouldn’t need to look far for such intelligence, however, given that last week the supreme commander of anti Gaddafi rebels forces in Libya acknowledged that among the ranks of those fighting against the government are islamic militants who have fought and killed US troops in Iraq.

Abdel-Hakim al-Hasidi, who made the remarks in an interview with Il Sole 24 Ore, an Italian newspaper, also admitted that he had previously recruited fundamentalists to fight in Iraq, and said that the fighters are “today are on the front lines in Adjabiya”.

Those fighters violently oppose the secular regime of Gaddafi and wish to see it destroyed and replaced with sharia law in Libya.

Despite these facts and admissions, U.S. Ambassador to the United Nations Susan Rice says the Obama administration has still not ruled out military support for the Libyan rebels.

“We have not made that decision but we’ve not certainly ruled that out,” Rice told “Good Morning America” anchor George Stephanopoulos on Tuesday morning. She did not answer a question about whether military support would include arming the rebels.

Why aid al qaeda affiliated rebels? Well for one, they are more open to dealing directly with US and European oil companies than Gaddafi who has been considering completely nationalizing the oil industryfor the last eighteen months.

Secondly, they are easily transformed into dangerous terrorist enemies, should the globalist elite need an excuse to strengthen their grip in the future.

US NATO Commander Admits Al Qaeda Linked To Libyan Rebels 150709banner2

Stock up with Fresh Food that lasts with eFoodsDirect (AD)

It comes as little surprise that elements of radicals would make up some of the Libyan rebel groups, given that, as Webster Tarpley has highlighted, the Benghazi-Darnah-Tobruk area is a world capital for al qaeda or mujahedin suicide bomber recruitment, according to a 2007 West Point study.

The study found that Libya was the second-largest source of foreign guerilla jihadi fighters entering Iraq in the world.

“Libya contributed far more fighters per capita than any other nationality… including Saudi Arabia,” the authors concluded.

“The apparent surge in Libyan recruits traveling to Iraq may be linked to the Libyan Islamic Fighting Group’s [LIFG] increasingly cooperative relationship with al Qaeda, which culminated in the LIFG officially joining al Qaeda on November 3, 2007,” the report states.

As detailed in a London Telegraph report, Abdel-Hakim al-Hasidi, leader of the Libyan rebels, was a member of the LIFG.

Despite all this evidence, as well as outright admissions from the rebels themselves and NATO commanders, Neolib gatekeeping media outlets, such as the George Soros funded Think Progress, have ridiculously suggested that it’s all some sort of conservative right wing conspiracy against president Obama.

“… in recent days, some prominent conservatives have been attacking President Obama for essentially fighting on behalf of al Qaeda by joining the international intervention in Libya, without offering any evidence for this inflammatory charge.” George Zornick writes, ignoring the fact that there is ample evidence, as we have already presented.

Even after all the lies and subterfuge surrounding the wars in Afghanistan and Iraq, the likes of Zornick remain perpetually locked in a left vs right political paradigm cell, constructed entirely of their own cognitive dissonance.

The ruling global elite, yes there is a global ruling elite Mr Zornick – that is not a conspiracy theory – in the form of the Western military industrial complex, continually back both sides while forwarding their own strategic geopolitical agenda. We have seen this time and again. You know they do, you have seen it time and again – it is no different this time around.

Zornick cannot compute. Obama=good, Bush=bad no longer computes. World is more complicated than programming can comprehend. Zornick will self destruct in ten seconds. Information overload. Information overload.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Jānis K 29.03.2011 20:54
Kleckins ir Kārli Streipu nosaucis par "amerikāņu puiku" ne jau kā komplimentu, bet drīzāk, kā apvainojumu, kā citas valsts izsūtamo rokas puisi un tādēļ ne jau kā pilntiesīgu latvieti.... vecs komunistu 70 gadu triks... tie tur latviešu izcelsmes emigranti ārzemēs nav nekādi latvieši un tādēļ tiem nav ko jaukties kur viņiem nepienākas. Karš joprojām nav beidzies un skaidri redzam kuru pusi pārstāv Kleckins .... Latvijas noasiņotāju pusi... un Latvijas Radio, ja ne visa LR ir viņa nedarbu, vai karalauks... bet man gan ir žel, ka Kārlis Streips dod Kleckinam atpakaļ tādā pašā garā, kaut gan tas ir skaidrs, ka Kleckins nav nekāds Latvijas draugs... bet Kleckins nav Latvijas draugs tādēļ ka viņs ir "ebreju večuks" Franks Gordons jau arī ir "ēbreju večuks" bet no pavisam citas šnites... Kaut mums būtu daudz tādi "ebreju večuki" kā Franks un nemaz tādi kā Abrams!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Nemesis Nibiru 29.03.2011 18:50
Fejai.Ir lietas,ko dara valsts,bet ir arī no ķēdes norāvušies profesionālie karavīri.Es saprotu,ka feja ļoti vēlētos uz karstām pēdām izrakstīt miršanas apliecību štatiem,tomēr man tas šķiet pāragri,jo tai valstij ir dažas nianses,kurām nav analogu pasaulē un vēsturē,respektīvi nav tādas valsts,ar kuru štatus varētu salīdzināt.Un starp citu publiski saukt ebreju par ebreju ir labs adatas dūriens Kļockinam.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


feja 29.03.2011 17:57
Žurnāls «Rolling Stone» publicējis jaunus attēlus un video, kurā redzams, kā amerikāņu karavīri no slēptuves apšauda afgāņus, ziņo ārvalstu mediji.

Publicētajos attēlos redzams, kā karavīri ar ieročiem pozē pie afgāņu līķiem. Savukārt video materiālā redzams, kā pa ceļu brauc divi cilvēki uz motocikla un uz viņiem tiek atklāta uguns.

Motociklisti nokrīt uz ceļa, bet no slēptuves izskrien vairāki karavīri, kuri sāk apspriest notikušo un apskatīt asiņu peļķē gulošos līķus. Viens karavīrs fotografē mirušos, kuri, spriežot pēc apģērba, ir civiliedzīvotāji.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Madris 29.03.2011 17:37
Savā laikā Kļeckins bija pieņemams žurnālists,bet laiks iet. Tāpat ar V.Lācis. Vienīgi Apsītis aizgājis pensijā - arī varēja agrāk. Tur jau tā nelaime, ka daudzi nespēj laikus paiet malā, tāpēc vai nu viņi bremzē vai viņus samaļ.Vēl neesmu izlasījis pieminēto interviju, bet pacentīš

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

anglosaxis 29.03.2011 17:24
Tas, ka pēdējā pusgada laikā no Streipa kunga pa mizu dabū arī viens otrs Vienotības kundziņš vai kundzīte, ir tiesa. Bet par kaut ko taču jāraksta, jārunā. Pēc abu galveno naidinieku - Šlesera un Šķēles nodzīšanas no lielās skatuves par viņiem gandrīz vai nav ko teikt, jo cik gan ilgi var runāt par agrākos laikos sastradāto. Un par vienu Lembergu visu laiku arī nevar runāt. Bet zurnālistam klusēšana ir līdzvērtīga nāvei. Un vēl, Streipa kungs, kādā no Jūsu nesenajiem TV raidījumiem, kurā piedalījās Anita Daukšte, redzēju lielu uzrakstu - Neatkarīgā Rīta Avīze. Tad kurā gadījumā bija kļūda - TV raidījumā vai Jusu šīsdienas blogā? Jo nevar neatkarīgs būt atkarīgs un otrādi.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips 29.03.2011 16:08
Kad feja pazudīs no šī portāla? Kad feja sapratīs, ja vajag, viņa pati var rakstīt, ja vien tam pietiek pelēkās vielas (par to acīmredzot ir iemesls šaubīties)?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


feja 29.03.2011 15:44
Kad būs raksts par ASV slepkavošanu un uzbrukšanu citām valstīm?
Transforming the American Military into a Global Oil-Protection Service (means endless profits)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


rv 29.03.2011 15:29
es domāju, ka pēdējais NRTP izgājiens parāda tās pilnīgo nevajadzību. kleckinu pensijā, pārējos saīsināt, un attiecīgo funkciju var mierīgi veikt 2 ierēdņi, viens no KM, otrs no SM.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

GUNTA 29.03.2011 13:55
SKATS NO MALAS IR MANS RAIDĪJUMS Tas tā lai būtu ko noriet.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Adolfo 29.03.2011 13:32
Savulaik Kleckina kino vēstures lekcijās apbrīnoju viņa talantu būt tolerantam pret pretpolu uzskatiem (lai tie būtu nacionāli noskaņoti, vai krievu studenti). Arīg "Vai viegli būt jaunam?" diez vai būtu tapis par sprādzienu bez Ābrama toreiz Kļockina palīdzības un viedā padoma.

Bet - kas notiek NRTP viņa vadībā??? Tās ir netolerances šausmas. Frekvences gan TV, gan radio iegūst "minoritāšu" kanāli (Pro100TV vai Russkoje Radio Jelgava). Zūd timecode (esmu pietiekoši izglītots videolietās, lai pasmīnētu par šādu excuse). Aizvien biežāk (pat LTV7!!!) netiek dublēta vai titrēta krievu valoda raidījumos, reklāmas krieviski (pat auditorijai kā ZZ jaunatne, kurai pēc defaulta vajadzētu saprast latviski, jašu to apgūst skolā)...

Varbūt laiks tomēr nākt pie varas kādam speciālistam ar vīziju un izglītību propagandas jomā? Atcerēsimies, ka Vācija bez Gebelsa un Rīfenštāles būtu mazāk pamanāma (ak jā, attiecībā pret Kleckina alias Kļockina alias Klenckina kgu nedaudz nekorekts salīdzinājums, tomēr bez zemtekstiem šajā gadījumā).

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > Mg 29.03.2011 12:41
Varbūt, ka puiciska, bet, kā jau teicu, ja mani viņš uzskata par aprobežotu puiku... Bet, kas attiecas uz Aktuālo tematu LR 1, es to tomēr uzskatu par sarunu. Ja nepatīk, neklausieties, bet tāds nu raidījums ir. Paldies par pārdomām.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

aaaa 29.03.2011 12:39
Nu re ko Kārli tradicionāli sajauci lietas un salaidi dēlī Bendrāti ar Goldi ko?
Un BTW šitā apsaukāšanās velk uz bērnudārzu. Tev Čikāgā droši vien tāds nebija, tagad traki gribās tomēr paspēlēt bērnudārzos?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Mg 29.03.2011 12:32
1. Vai šī apsaukāšanās tomēr nav mazliet puiciska?2. Labi, varu pieņemt, ka "Skats no malas", K.Streips nav vienkārši vadītājs, bet ir 4. žurnālists, kurš izsaka savu viedokli. Taču vakara intervijās (LR1) gan man šķiet, ka intervētājam ir jāuzdod jautājumi, bet nav jāpauž savs viedoklis. Piemēram, nesenā intervija ar Loskutovu, arī intervijas ar Delnas, Providus darbiniekiem ir nu pārāk lišķīgas.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips 29.03.2011 11:23
Paldies, Tom.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Toms 29.03.2011 11:14
precizējums - līgumattiecības ar Lembergu saistībā ar radio taču bija Bendrātei, nevis Goldei.

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips