Atslēgvārdi:

Tieslietu ministra atklāsme par žurnālistikas būtību: Bravo! 17

Labrīt, lasītāji!

Šorīt jūtos svētlaimīgs divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, mani šorīt gluži negaidot uzmeklēja cilvēks Amerikā, kurš man vidusskolas laikā bija lielisks draugs, bet pēc vidusskolas pazuda -- viņš aizgāja vienā, es citā virzienā. Laimīgā kārtā mūsdienās ir tāds internets, un tā kā Amerikā tādu Kārļu nav īpaši daudz, viņš mani atrada tā. Tas ir ļoti jauki. Būs ko atcerēties.

Iesaki citiem:

Otrs iemesls saistās ar pašu blogu. Blogotāji priecājas tajos brīžos, kad tēma viņiem tiek pasniegta uz paplātes ar ziedu pušķi un šampanieti. Tā tas gadījies arī šoreiz. Allaž pļāpīgais Tieslietu ministrs Segliņš acīmredzot pēkšņi ir atjēdzies par to, ka reizēm pļāpāt it kā nevajadzētu. "Es saprotu, ka jums, cienījamie žurnālisti, tas ir interesanti un tas noder sižetiem, ka sasitās ar pierēm kāds ministrs ar premjeru" -- tā žēlabaini ir paziņojis Segliņš. Un vēl: "Arī mēs, politiķi, kādreiz muti palaižam ne tā kā vajadzētu, bet mēs strādājam kopā." Un: "Lūgums, ja jūs varat, mūsu izteiktās frāzes, ja jūs varat noturēties neizmantot, lai mūs sistu ar galvām kopā, bet visiem kopā tikt pāri šai situācijai."

Labi, ka Segliņš beidzot ir sapratis žurnālistikas funktieri. Neba jau viņš ir vienīgais politikānis Latvijā, uz kuru žurnālisti raugās ar ieslēgtu diktafonu un vāji maskētām cerībām par to, ka arī šoreiz viņš pateiks kaut ko līdzīgu atziņai par to, ka visi briti ir draņķi, vai arī par to, ka Latvijā drīkst zagt, ja vien nozagtā prece ir "zaptes burkas" vērtībā. Atcerēsimies pašreizējā finanšu ministra Repšes premjerēšanu, kad kā no pārpilnības raga bira laukā domu graudi par to, ka latviešu kino nekam neder, ka premjera untumi būtu uzskatāmi par force majeure u.tml. Žurnālistiem šādi ļaudis ir zelta vērti. Universitātē citēju piemēru: Pirms nu jau daudziem gadiem kādā lidmašīnā bija žurnālists, kurš pamanīja, ka viņam priekšā sēž valsts lauksaimniecības ministrs. Un brīdī, kad lauksaimniecības ministrs izteicās pat ļoti rupji par tumšādainiem cilvēkiem, žurnālists noteikti iekšēji gavilēja. Lauksaimniecības ministram drīz vien nācās aiziet no amata.

Jo, lai arī cik žēlabaini Mareks Segliņš neskatītos žurnālistikas virzienā, fakts ir tāds, ka par izmuldēšanos ir atbildīgs tikai un vienīgi politikānis. Ja cilvēks nemāk turēt mēli aiz zobiem, tad ir jāiet kādā profesijā, kur tas nav svarīgi. Ja savukārt viņš ir valdības ministrs, tad viņam ir jāprotas. Konkrētajā gadījumā runa ir nevis par badīšanos ar pierēm, bet gan par ļoti svarīgu jautājumu. Vakar Ministru kabineta sēdē pašreizējais premjerministrs tieslietu ministru ir lūdzis paskaidrot, ko īsti viņš domāja sakot, ka budžets būs jāgriež vēl un pensijas ir vienīgā joma, kura līdz šim nav aizskarta. Segliņam ir absolūti taisnība, ka žurnālistiem ir "interesanta" doma, ka par pensijām runā tieslietu ministrs, bet vēl vairāk, ka tieslietu ministrs ir pat ļoti redzams "Tautas" partijas pārstāvis. Tandēmā ar krusttēva Mākoņos pārdomām par lata devalvāciju var rasties iespaids, ka partijā veidojas pietiekami konkrēta politika attiecībā uz valsts budžetu un Latvijas nākotni. Un tāpēc žurnālisti ļoti rūpīgi klausīsies visā, ko stāsta valdības ministri. Un sapratīs, ja arī pats Segliņš to nesaprot, ka te nav runa par spēli, runa ir par domstarpībām par pietiekami būtisku politekonomisku jautājumu. Jo, vai tiešām brīdī, kad viņš ierunājās par budžetu un pensijām, viņš domāja, ka žurnālisti ieslēgs kaut kādu vērtēšanas sistēmu, lai nolemtu, vai šoreiz ministrs runā patiesi vai vienkārši vāvuļo?

Jauku visiem dienu!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (17) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Zigis 05.06.2009 15:29
Abola meitenes ir kulaks, nekad nepievilj!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ābolam 05.06.2009 12:49
Vai laiku,ko tērē šeit,nevari pavadīt ar meitenēm?:)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips > rakstu 04.06.2009 15:21
Pameklējiet Tildē arī vārdus āksts, jefiņš un preteklis. Arī īsti vārdi. Attiecināmi uz Jums. Ja nepatīk, tad pats vainīgs.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Love > Abols 04.06.2009 14:54
Vai narkomanija LV ir oficiali atlauts bizness, vai var ieshnaukt pa kluso un in-netaa ganities, vismaz rakstit slimas govs murgus, apvainojot intelegentus cilvekus un justies kaa varonim pec virtualas caurejas!?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

A. Ābols > rakstu 03.06.2009 23:55
Nu jā. Streipa kungs vienkārši aizbildinās un tāpat es to varu darīt piesaucot jebkādu iemeslu.
Nerunāt jau var vienmēr, māka ir runāt un aizstāvēt savu viedokli. Streipa kungam nav sava viedokļa un nav velmes to aizstāvēt, bet ir velme svešas idejas, kura sacīmredzot viņš pārņemis no dažiem labiem lobijiem - tās svešās idejas arī paust. Vienkārši atstāstot senas frāzes (citu cilvēku) vai arī uzspiest to citiem.
Lieta sekojoša, ka pamatu pamatos viņa ideoloģija ir milzis uz māla kājām. Tādā ziņā reliģiskie vai komunistiskie vai fašistiskie lobiji ir spēcīgāki.
Bīstamību raad fakts ka Streipu un viņam līdzīgos pazudušos cilvēciņus izmanto kādi citi spēki, kuriem ir interese stiprināt konservatīvo spārnu un par iemeslu lūk izmanto viegli pārliecināmus, naudaskārus vai slimus cilvēkus. Mēs skaidri redzam kuris spēki konsolidējās - it sevišķi Amerikā un mani tas dara bažīgu!
Pederastijas ideoloģija ir līdzīga komunismam - ne pēc ideoloģijas, bet cementa stipruma kas tur kopā sabiedrību. Izrādijās ka komunismu viegli iznīcināt, lai arī tas savā laikā iznīcināja vismaz 40 miljonus cilvēku. Konservatīvie spēki, it seviški tie kas balstīti uz reliģiju ir labs pārvaldes līdzeklis un liekas ka tam tiek bruģēts ceļš. Labs - es ar to domāju šinī gadijumā iedarbības un rezultativitātes produktivitāti. Pasaulē lēnām tuvojās Lildienu salu liktenim, kura pacēlās milzīgos augtsumos un atsāja aiz sevis vestures pieminekļus, bet eiropiešiem atklājot šo salu Lieldienās pat nebija iespēja olu paripināt, jo izbadējušiesm iezemieši to tulīt apēda.. :p
Resursu ir maz uz planētas zemes un ir jaizvēlās kam būs dzīvot normāli un kam būs jāvērgo. Eiropā krīzi visātrāk izjutīs islande, īrija un lielbritānija - līdz 2050 gadam tur būs traki un var pat tas ātrāk pat 40-tajos vai pat 30-tajos gados - iesākties Briesmīga, Neatgriezeniska ekonomiska krīze..
Pedrastijas un vispār liberatsijas idioloģija nevar kalpot par pamatu, jo tā vāja ideoloģija ar vāju masu atbalstu. Ir labāka sideoloģijas un viena briesmīga varas kombinācija, kas arīdzan mani uztrauc!
Streips un viņam līdzīgie ir izmēģinājuma pelītes. Viņi paši manuprāt to pat neapzinās. Viņi to pat negrib atzīt un par to diksutēt...
Nākotnē sagaida pasauli briesmīgi laiki unnevis tāpēc ka es tā gribu, bet tāpēc, ka tas nenovēršami notiks!
Un kad sāskies krīze, tad mēs latvieši savā valstī būsim mazākumā un kas zina, varbūt kļūsim atkal par dzimtcilvēkiem, jo skaidrs, ka Slāvi tuvāko pāris desmitgadu laikā būs vairums Latvijas iedzīvotāji.
Jā par to es uztraucos, bet kam tad tas uztrauc?! Nevienam!
Ir jāiet politikā un jākontrolē notiekošais un jābūt lietas kursā. Pasaule iet uz elli uz elli, kur slimi homoseskuālisma cilvēki būs upura lomā līdz ar citām minoritātēm. Mēs nevaram atļauties tai izdeoloģijai turpināt krāt spēkus un pieņemties plašumā, bet diemžēl Streipz un viņam līdzīgie to veicina. Veicina elles tuvošanos, paši neapzinādamies ko dara..

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

A. Ābols 03.06.2009 22:19
Nu jā - taisnība acīs kož Streipa kungam..
Bumbiera kungs - manuprāt Lembergs nav vainīgs un tās safibrifācijas, kas piežas kā ilēns no maisa par grinbergu un tagad pirms desmit gadiem lidz divsdesmit gadiem esosšas izspiešanas ir vnk ķeršanas pie nekaa! Lebmergs ir kartiigas par jebkuru sorosieti un jaunlaicenu!
neesmu goda biedrs un nesmu vel biedrs nekur..

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

rakstu 03.06.2009 21:43
bailēs trīcot, jo jūtu jau raganu sārta liesmas ap savu miesu, ko sakurinājis Streips par manu ķecerību.
Vien caur to vēl ceru dzīvs palikt,ka pats šos lāsta burtus uz taustiņiem nespiedīšu, bet iepeistošu no "Tildes", kas cita starpā ir pat - ak Dievs - katrā skolas datorā

pederastija
Vārdam nav tulkojumu, taču ir pieejami skaidrojumi vai izteicieni.
Skaidrojumi Svešvārdu vārdnīca
- Izcelsme - sengrieķu paiderastia.
- Seksuāla novirze — vīrieša dzimumsakari ar vīrieti, zēnu.

pederasts
Sinonīmu vārdnīca
lietv.
1) pediņš
2) lesbiete; homofils; homoseksuālists

Skaidrojumi Svešvārdu vārdnīca
- Izcelsme - sengrieķu paiderastēs < pais (paidos) ‘zēns’ + erastēs ‘mīlētājs’.
- Homoseksuāls vīrietis.
- Vīrietis, kam ir dzimumsakari ar vīriešiem, zēniem.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

B.Bumbieris 03.06.2009 19:21
Jums nepatik JL, bet simpatizejaat TP, kuras delj Mees esat taados sudos kados esam,

Bet savadaak, ja nesimpatizejat arii TP ejiet un dibieniet Savu partiju, ja esat tik gudrs,

starp citu sorositi sorositi, sitas Jusu teksts liek noprast ka esat smagos noziegumos apsudzeetaa A.Lemberga fans, jo vins biezi murgoja un visaas nelaimees vainoja sorosiesus nu jaa

Vai tik neesat kadas no siim Latviesu "mileetakajaam" partijaam, goda biedrs?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips 03.06.2009 17:41
Ābola kungs, ar cilvēku, kurš lieto neglīto vārdu "pederastija" man saruna nebūs nekad. Jauku Jums dzīvi.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

A. Ābols 03.06.2009 14:42
Nu labas un slikta slieta svar vienmer atrast par visiem. pat ja nevarēs, tad kā saka aiz matiem pieliks klāt..
Nu nē Diena nav priekš manis, viedokļa veidotāja, kuras viedoklis man apmeram 30% gadijumos liekas pilniigi nepieņemams!
Saistoši jums ir uzbrukt TP un vēl citām partijām, kuras ir JL konkurenti. Gribētos kādreiz ar jums izdiskutēt un parādīt jums to patiesību, kas man katru dienu aiz vien sāpīgāka un sāpīgāka.
Nez vai jūs vēlētos čata formā pārunāt Homoseksuālisma (pederastijas) lomu, fašismu, komunismu, Vatikāna idioloģiju, pasaules vareno (bagatako cilveku klubiņš - ar ideju, kas aizgūta no alternatīvā rakstiņa "zelta miljārds", par cionismu , par tendencēm reliģijas sfērā un vispār par to ko Latvijas ekonomsiti dēvē par Lieldienu salas sindromu - resursu trūkums, cilvēku pārapdzivotība utt..
Par visu kopā padiksutēt?! Kādreiz vienu raundu varētu?! :)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips 03.06.2009 10:50
Pirmkārt, Ābola kungs, ja Jūs vēlaties par kaut ko rakstīt, tad Jums ir visas iespējas tā darīt. Dienas portālā blogu var taisīt un rakstīt absolūti visi pēc kārtas, un tāpēc uz priekšu. Es, savukārt, rakstīšu par to, kas man liekas saistoši. Kam es, Jūsuprāt, esmu "pārdevies"? No kurienes Jums rodas iespaids, ka es atbalstu "balto apkaklīšu mafiju" (lai arī kas tā tāda būtu"? Nezinu, cik daudz Jums ir brīva laika, bet palūkojieties Politika.lv arhīvos (un pirms tam Dienas un Apollo arhīvos), un redzēsit, ka man ir bijušas labas vai sliktas lietas sakāmas par visām partijām pēc kārtas. Vienkārši sakot, Ābola kungs, varbūt Jums nevajag rakstīt četros naktī -- gluži sakarīgi Jums tas nesanāk. Savukārt Ekonomist, sāksim ar to, ka acīmredzot Jūs esat slikti audzināts, jo nepazīstamus cilvēkus mēs latviešu valodā uzrunājam uz Jūs. Žēl, ka Jums māmiņa neatrada par vajadzīgu to pateikt. Arī Jūs varētu vispirms paskatīties vēsturē un tad braukt uz priekšu. Mākoņtēvs nav Soross, cienītais, Mākoņtēvs ir Andris Šķēle, un pieļauju, ka arī Jūs zināt, kāds sakars ar lata devalvāciju ir viņam. Un, kas attiecas uz devalvācijas nepieciešamību vai tās trūkumu, kā Jums liekas, cienītais, kuram viedoklim es pievērsīšu vairāk uzmanības -- Latvijas bankas, Latvijas Finanšu ministrijas un Dienas Biznesa viedoklim. Vai arī viedoklim, kuru ir paudzis slikti audzināts, nepieklājīgs un gļēvi anonīms cilvēciņš internetā? Hmm? Pieļauju, ka arī šajā gadījumā Jums nebūs pārāk ļoti jāpārpūlē smadzenes, lai nonāktu pie secinājuma. Jauku Jums abiem dienu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ekonomists 03.06.2009 07:26
Man pret Tevi, Kārli ir daudz pretenziju, bet saprotu, ka ne jau es Tevi pārtaisīšu. Bet...nu neb;āz katru faktu savās ar realitāti maz saistītajās teorijās. Kāds sakars mistiskajiem Mākontēviem (Sorosam) ar lata devalvāciju. Ši devalvācija ir ekonomiski loģiskā tāpat kā vasaras atnaķšana un cik var to mākslīgi aizkavēt. Turklāt tā nav nekāda katastrofa ekonomikai. Gluži otrādi. Tas varētu būt kā svaiga gaisa malks pilnīgā ekonomikas smakšanā. Ja apgrozies vienā vidē, tad nedomā, ka tā ir tā vienīgā pareizā. Cerībā, ka esi spējīgs pieņemt arī atšķirīgus viedokļus.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

A. Ābols 03.06.2009 04:26
A kāpēc Streips neraksta par "Ekonomistu" Kamparu kurš izrādās esot netīkams uzņēmējiem, jo vnk ir nepraša un māk tikai muldēt..
Sorosīti jau neko citu nedarīs kā uzbruks Latviešu partijām un atbalstīs balto apkaklīšu mafiju..
Šitā par naudu pārdoties un tādus rakstus cept var tikai cilvēks kas maizi pelna par ja ne jūdasa grašiem tad jūdasa latiem gan..

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Auseklis 03.06.2009 03:40
Nu jā, ko lai saka par to Pingvīnu.... Tādi kā viņs pēdejā laikā strādā virstundas ar savu demoralizējošo pshiholoģisko teroru. Cīņas iet vaļā pilnā sparā... bet viņi neuzvar

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 02.06.2009 14:33
Navienam Latvietim no Latvijas nekad ne tikai nav gribējies mukt prom, bet tie to arī nekad nav darījuši!!!
Par kaut ko tādu iežagoties laikā, kad ir nevis reāla nelaime, bet tik vien kā pārmērīgas rijības, nepamatotas iedomības un nepelnīta pārkonforta neliela iegrožošana, ir vispār prātam neaptverama preteklība.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Pingviins 02.06.2009 13:50
Karli ja jau ieminejaaties par Ameriku, vai Jums tapat kaa daudziem Latviesiem negribaas mukt no grimstosa kuga?
Man personiski ir bail kas te bus pec menesa kur nu veel gada...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

elfa 02.06.2009 13:47
Paldies Kārli par Jūsu blogiem ,kuros ieskatos pirmkārt .Gribētu ieteikt pievērst uzmanību Radošo savienību plēnuma ''pēcvārdiem .ŽĒL ,ka nebijāt tur .Skumjš skats uz dzīvi ,īpaši pārlasot DELFOS, komentārus ,kas sasniedzis rekordskaitu ,vienā dienā.Tur sagāzts kopā viss ,kas cilvēkiem sakrājies .Manuprāt būtu laiks analizei par daudzu cilvēku psihisko stāvokli ,lai arī kāda situacija būtu Valstī.

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips