Atslēgvārdi:

Svētlaime par koncertu ... un cirks ir sācies 5

Labvakar, lasītāji!

Jūtos svētlaimīgs. Biju uz Džeimsa Blanta koncertu Rīgas Arēnā, un tas nu bija viens vareni jauks pasākums. Blants ir viens no tiem māksliniekiem, kuru klausoties der prast valodu, kādā viņš dzied, jo viņš lielākoties ir visai dziļdomīgs mākslinieks. Pēc pirmām pāris dziesmām viņš pateica, "Jautrās dziesmas dziedāsim vēlāk, patlaban dziedu skumjās dziesmas." Jāatzīst, ļoti jautru dziesmu nebija. Cita starpā Blants dzied arī par Kosovu, kur viņš pagājušā gadsimta 90. gadu beigās dienēja Lielbritānijas miera uzturēšanas spēkos. Tur viņš sakomponēja dziesmu "Drosmes vairs nav," uz liela ekrāna bija redzami sagruvušās Kosovas skati, kurus, ja pareizi saprotu, viņš pats arī ir filmējis. Protams, skanēja arī viņa masīvākie grāvēji, "You're Beautiful" un "Goodbye, My Lover," tās bija dziesmas, kuras publika sparīgi dziedāja līdz. Ja nemaldos, no pēdējās kāda vietēja telekompānija ir uztaisījusi reklāmu. Manuprāt tā ir zaimošana, bet tas nekas. Vakars bija vienkārši lielisks.

Iesaki citiem:

***

Un ... cirks ir sācies. Pats pirmais, ko šodien izdarīja Lembis ... pieteica noraidījumu prokuroriem. Iedomājieties! Lembim nepatīk prokurori! Tas ir apmēram tas pats, kas uz nāvi notiesātam cilvēkam pieteikt noraidījumu bendem. Lieki teikt, tiesa šajā ziņā Lembi pasūtīja trīs mājas tālāk. Nākamais bija lūgums tiesas sēdes sakārtot tā, lai no rītiem Lembis var nodarboties ar fizioterapiju. Acīmredzot cilvēks uzskata, ka ir kūrortā nonācis. Varbūt vēl pusdienas var pasūtīt, lai atnes uz tiesu un noliek uz galda. Te būs liels trādirīdi, mīļie, nedodu ne pieci, ka atkārtosies Laventa "stils" un arī te tiks atrasts dakteris, kurš būs ar mieru pateikt, ka pacients mēnešiem un gadiem ilgi vienkārši ir pārāk slims, lai piedalītos kaut kādās tur tiesas sēdēs. Ja tā, tad jāsaka tas pats, kas bija sakāms Laventa gadījumā -- tieslietu sistēmā ir vajadzīga neatkarīga un nekorumpējama ārstu komisija, kura izvērtē visus ar veselību saistītos jautājumus, tajā skaitā arī to, kas veidojas patlaban. Protams, šorīt Atkarīgā jau paguva paņirgāties, ka prokurori esot savākuši pārāk daudz papīru, ja tos visus noliks uz galdiem, tiesnesis un juristi cits citu nevarēšot redzēt. Tikpat protams, ka šī sacerējuma autori bija abi lielie Atkarīgās "žurnālisti", Rozenblats un Dreibergs vai kā nu viņus tur sauc. Saku vēlreiz. Cirks ir sācies.

Jauku visiem atlikušo vakaru!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (5) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Fedja 17.02.2009 13:56
Vakar ziņās visvairāk patika jautājums Lembergam junioram (Anrijs vārdā?), "Vai arī jūs noliedzat pret jūsu tēvu celtās apsūdzības?" Juniors tik to vien varēja, kā smīkņāt un atteikt "ES ar nelikumībām neesmu saskāries..."

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Dace 17.02.2009 13:43
Labdien,Kārli!
Vairāk gan neejat uz koncertu raidījuma "Skats no malas" laikā - raidījums bez Jums neinteresants,savāds,daudz lieku vārdu....nu,vienvārdsakot šis raidījums "piestāv" tikai Jums!
Lai Sallija neņem ļaunā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

x 17.02.2009 11:14
tev ir viedoklis par puzes kjeeninja njirgaashanos par prokuroriem, bet kaapeec neko neuzraxti par tiesas leemumu liegt procesu filmeet? nozheelojami...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Wahwah 17.02.2009 04:07
Lieliskas receptes. Iespējams ,lielisks koncerts (nebiju). Dzīve ir brīnums un tās vienīgā jēga ir eksistence. Nauda un vara ir tikai līdzeklis, nevis pašmērķis. Kad tas tiks saprasts? Radošs haoss ir nepieciešams, smielīgs haoss rada neuzticību (reference uz politiku). Vai tikai jaunības maksimālismā piemīt spēja cerēt, ka katrs darīs to darbu, kurā ir labs, nevis rakstnieks par priekšnieku fabrikā, fabrikas priekšnieks par TV zvaigzni, TV zvaigzne par komponistu un komponists par deputātu? Haoss šajā komentārā norāda, cik haotiska un iereibusi ir mūsu sabiedrība. Sveiciens no ............. (citādi atkal PDz utml. uzrakstīs smieklīgas muļķības, kam visi pavilksies līdzi...ai). Visādā gadījumā sveiciens K. Streipam no viņa žurnālistikas talanta cienītāja. Cheers, mate

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

daysleeper 17.02.2009 02:13
koncerts bija lielisks, nudien. ZZ reklāma ar mākslinieka dziesmām - nu kālab gan ne? atjautīgi un atmiņā paliekoša reklāma.

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips