Smadzeņu skalošana 4

Smadzeņu skalošana notika, notiek un gan jau notiks. Kas to dara, tauta nezin. Vēlēšanu sakarā SC piekritējiem bija tik veiksmīgi izskalotas smadzenes, ka viņi tik priecājas par iegūtajiem rezultātiem. Vispārējo skaitļu rēķinātājiem smadzenes izskalotas tik skaisti, ka pat nemēģina pateikt, kā un kāpēc tie skaitļi pašlaik uzrādās tādi. Būs jau visādi gudrie, kas meklēs un varbūt pat atradīs, kaut kādu Krievijas ietekmi vēlēšanu rezultātos, turpinās dzīvot laimīgi tālāk paši savā sulā....Tikai vai SC uzvara uz papīra nav pašu Latvijas vēlētāju slinkuma rezultāts? Izlēma un izdarīja vienkāršāko - neaizgāja balsot. Nometa vienkārši savu balsi zemē, lai to paceļ kāds cits. Pacēla saskaņieši. Pat statistika runā, ka šīs esot bijušas kūtrākās vēlēšanas vispār. Un Pret iepriekšējo Saeimu tauta aktīvi izteica savu gribu referendumā. Būtu refenderendums rīt par Saeimu, gan jau atkal bļautu PRET. Lai būtu par ko PAR, vēl jāmācās. Jāmācās, kamēr tie vecie un krievi apmirs... Bet "izskalotās smadzenes"paliks. Paliks un turpinās mistisko cīņu par nacionalitātes lietām, izglītību, demogrāfiju...

Iesaki citiem:

Bija čekas laiki. Kas ir tagad? Vai nacionālais jautājums, piemēram, nav tikai politiķu "uzpūsts burbulis"? Burbulim nepārsprāgt liek varbūt arī tie, kas internetā anonīmi saka, ka krievi dzīvo pilsētās un tur uz balsošanas iecirkni vieglāk tikt, nekā no kāda dziļa lauku nostūra. Vai šodien dziļos laukos vispār vairs kāds dzīvo? Vecie apmiruši, jaunos latvieši paši 20 gados piespieduši emigrēt....Es, piemēram, zinu 1 ģimeni, kurā abi vecāki ir krievi, bet bērns iemācījies lasīt reizē gan latviski, gan krieviski. Ja jau lasa, tad arī runā abās valodās.

Bet politiķi ar jau izskalotām smadzenēm turpina skalot smadzenes nacionālās lietās.Un citās.

Kāds kādreiz aktīvs tautfrontietis saka, ka pirms šīm ārkārtas vēlēšanām jaunveidotās partijas dalīja tipa Zīgerista banānus. Ja jau varēja ieraudzīt, ka tie ir "banāni, kurus sprauž ausīs", tad nevajadzēja uz tiem uzķerties. Uzķērās gan. Tik tālu izskalotas smadzenes.

Koalīcijas veidošana. Oh un ah. Kas tas vispār - koalīcijas valdība? Ir taču tautas valdība.

Tie, kam smadzenes aizskalotas līdz nebūtībai, anonīmi saka - sodījām deputātus par līdzšinējo darbošanos. Sodīja. Bet kas "ēdīs" tos soda augļus, jo nākamie deputāti turpinās ietekmēt visu tautu, un tik pēc laika tauta sapratīs, ka deputātu darbība atkal sodāma? Kāda tauta, tāda valdība.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (4) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ahmeds 21.09.2011 20:28
_kurš uztaisīja Pareksa_
=======
Pameklē gūglē par to kā SC mēģināja glābt abus ebrejīšus. Uzticīgi gan viņi saviem sponsoriem!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Nepiekrītu 21.09.2011 11:30
Es esmu Latvietis un manā ģimenē nav neviena krieva, bet mēs balsojām PAR Saskaņas centru, jo apriebies gadiem skatīties šīs valsts izlaupīšanas un to kā pirms katrām vēlēšanām visus baida ar "krievi nāk" un ar katru gadu paliek tikai sliktāk un tāpēc lai tak vienreiz tie krievi atnāk un parāda sevi un varbūt viņiem izdodas pacelt valsti, jo to ko šobrīd ir izlaupījuši Latviešu kangari pa šiem dažiem gadiem - neviens krievs nevar izdarīt pa 1000000 gadiem. un ja tā ņem tad nekad krievi nav bijuši pie teikšanas un tāpēc man ir jautājums - kāpēc tad mums ir dārgākais tilts pasaulē, kāpēc mums ir nozagta ceļu nauda un jābrauc pa bedrainām ielām, kurš uztaisīja Pareksa, airbaltik afēras, kuriem pieder ofšori - ko ? kurš izzaga bērnu slimnīcu, kāpēc mēs esam ierindoti Eiropas nabadzīgāko valstu sarakstā - ko, KĀPĒC ???? ja mums ir ostas, dzelzceļš, naftas trubas ar naftas ostām, kūrorta pilsētas, tranzīta koridori, lidostas, termināli, eiropā lielākā gāzes krātuve, auglīga zeme utt.... mums nav tikai naftas ieguves, bet kas mainītos ja būtu naftas ieguves - nekas, būtu tikai vēl kāda bagāta persona. Un tāpēc mēs nobalsojām par SC (kaut vectāvs zārkā laikam apgriezās otrādi)jo neredzu atkal pēc Seimas atlaišanas iebalsot tos pašus atpakaļ lai turpinās tieši taspats celti nodokļi un ekonomiskās izaugsmes nekādas un visi pēc brītiņa atkal skrietu un bļautu ....vai, vai cik slikti ! Un to ka te baida ar krieviem uz mani tas nekādu iespaidu neatstāj, jo kā saka "man nav aizspriedumu, ka Varkļānos runā krieviski, bet ir līdz asarām sāpīgi ka ar vien vairāk Latviešiem no bezizejas Anglijā jārunā Angliski"

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ahmeds 20.09.2011 21:00
_Pat statistika runā, ka šīs esot bijušas kūtrākās vēlēšanas vispār._
===========
Varbūt arī ne. Varbūt LR ir vēl mazāk iedzīvotāju nekā tautas skaitīšanā uzrādīts. Un arī sprīdīši ir pārāk aizņemti ar putras meklēšanu un vārīšanu savās jaunajās mājās, lai būtu vēlme kaut kur tālu braukt un vēlēt. Un varbūt daudziem ir iekšā tāds kā noskaņojums, ka ir bez tiesībām vēlēt, ja jau pametuši LR.
Nu un citi trimdinieki vienkārši nospļāvušies par LR.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Piekrītu 20.09.2011 17:38
Varu tikai piekrist. Kā viens apzinīgs pilsonis vispār var atļauties nepiedalīties vēlēšanās!? Pat uz gultas gulošais var pieteikt balsošanu mājās. Kā var uzdāvināt savu balsi, piemēram, PCTVL? Ak, jā - šoreiz viņiem nepaveicās, bet kur bija garantija? Tādas nebija, un SC "uzvārījās" uz neaizgājušo pilsoņu balsīm. Tik daudzām tautām sava valsts ir vien nepiepildīts sapnis, bet mēs savējai uzspļaujam un esam gatavi palaist pa vējam. Kur vēl zemāk var krist!? Jā, vēl par sīkpartijām - kad reiz beigsies šī jūsu vairošanās? Ejiet un stājieties lielajās partijās - ja jūsu idejas ir tik labas, tad dabūsiet daudzreiz lielāku atbalstu nekā cīnoties vieni paši, bet ja nu jūsu izrādīšanās ir vien tāda ambīciju apmierināšana, tad esat visīstākie kaitnieki, kas šķeļ jau tā mazskaitlīgo tautu.

Citi autora darbi
Gunta 165x152

Mūža meža maldi Autors:Gunta Leona

Gunta 165x152

Ir jādara 1 Autors:Gunta Leona

Gunta 165x152

Mans zelts ir mana tauta 3 Autors:Gunta Leona