Sabiedrības un policijas sadarbība un policijas darba vērtēšanas kritēriji Latvijā

  • Projekta norises laiks: 01.12.2005 - 01.12.2007
  • Projekta izmaksas: šobrīd USD 1586,00 un EUR 8800
  • Finansētājs: PROVIDUS pašfinansējums (USD 1586,00), Eiropas Komisijas Izglītības un Kultūras Ģenerāldirektorāta Leonardo da Vinci programma (EUR 8800,00)
  • Kontaktpersonas: Ilze Dzenovska, Inese Avota

Projekta virsmērķis ir veicināt demokrātiskas, uz pakalpojuma sniegšanu un uz sabiedrību orientētas policijas attīstību Latvijā.

Iesaki citiem:

PROVIDUS projekta ietvaros pievērsīsies šādiem būtiskākiem demokrātiskas policijas darba aspektiem – sabiedrības iesaistīšana policijas darbā, sabiedrības apmierinātība ar policijas darbu un policijas darba plānošana un stratēģisko prioritāšu noteikšana.

Projekts tiek īstenots divās Latvijas pilsētas – Rīgā un Talsos. Projekta galvenie sadarbības partneri ir katras pilsētas pašvaldības policijas, valsts policijas teritoriālās iestādes, domes un NVO.

Projekta ietvaros tiks 1) izdots fona ziņojums par Latvijas situāciju un ārvalstu pieredzi par sabiedrības un policijas sadarbību un uz sabiedrību orientētu policijas modeļu ieviešanu, 2) organizēta mācību vizīte sadarbības partneriem uz Lielbritāniju un Čehiju, 3) kopā ar sadarbības partneriem izstrādātas rekomendācijas par sabiedrības iesaistīšanu policijas darbā un policijas darba vērtēšanu un 4) rekomendāciju ieviešana praktiskajā darbā, kā arī projekta gaitā ieviesto rekomendāciju novērtēšana un izvērtējoša ziņojuma sagatavošana.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Citi autora darbi
Petijums

Atbalsts viktimizācijas prevencijai Latvijā 80 Autors:Anvars Zavackis, Andrejs Judins, Ilze Dzenovska, Ilona Kronberga, Sanita Sīle

509580899 3a30e69a77

Mehānismi cietušo kompensācijai kriminālprocesā Eiropas Savienībā Autors:Ilona Kronberga, Gatis Litvins, Sanita Sīle, Ilze Dzenovska

383056093 c2897d7426

Atjaunojot taisnīgumu 2 Autors:Ilze Dzenovska

Vilki 255x203

Strādāt ar konfliktu 3 Autors:Ilze Dzenovska, Ulla Zumente - Stīla