Par ūdens liešanu un ūdens nelīšanu 7

Labvakar, lasītāji!

Esmu viens no tiem daudzajiem laimīgajiem, kuri dzīvo Daugavas labā krasta augšējos stāvos, un tāpēc patlaban esmu bez ūdens. Nu, ja godīgi, tad dzīvot augšējos stāvos parasti ir ļoti jauki, bet lielā spelgoņa laikā jau veselu nedēļu nācās dzīvot bez ūdens līšanas pateicoties sasalušām caurulēm, un tāpēc Rīgas ūdens lielā avārija patlaban nekādu prieku nerada.

Iesaki citiem:

Savukārt, par ūdens liešanu. Portālā Nozare.lv šajās dienās meklējama plaša intervija ar Puzes ķeizaru -- to pašu, kuru tiesa šodien oficiāli brīdināja par necieņas izrādīšanu pret tiesu. Klaunādi cilvēks prot rīkot, bet ne par to šis stāsts. Lūk, pāris domas, kas šajā intervijā ir izskanējušas:

1) "Esmu konstatējis, ka no 10 cilvēkiem 9 obligāti zags. Jautājums tikai -- pie kādiem nosacījumiem un kādas summas." Šī cilvēka kontekstā ... pilnībā bez komentāriem.

2) "Pareizi būtu, ja Latvijā uzbūvētu vienu vai divas naftas pārstrādes rūpnīcas." Tas droši vien būtu iespējams tikai tādā vietā, kura tiek pārvaldīta visnotaļ diktatoriski, piemēram -- Ventspilī. Jebkur citur Latvijā diez vai sabiedrība, kas ir atteikusies pieņemt cūkkopības fermu, papīrfabriku, un arī pat Coca-Cola fabriku ... nu, diez vai īpaši priecāsies.

3) Un pats jautrākais, par Atkarīgo Rīta Avīzi: "Es nedomāju, ka 'Mediju nams' [Atkarīgās izdevēji] ko pozitīvu par mani raksta." Atkal ... bez komentāriem. Acīmredzot Lembis pats savu kabatas avīzi nelasa. Murgs kaut kāds!

Jauku (un apūdeņotu) visiem vakaru!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (7) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
jenefee mike

There are certainly a lot of details like that to take into consideration. That is a great point to bring up. I offer the thoughts above as general inspiration but clearly there are questions like the one you bring up where the most important thing will be working in honest good faith. I don't know if best practices have emerged around things like that, but I am sure that your job is clearly identified as a fair game. Both boys and girls feel the impact of just a moment’s pleasure, for the rest of their lives. Information Webpage Website

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ieva 05.03.2010 13:58
Tā kā nav ko cilvēkiem braukt virsū vieniem pašiem ugunsdzēsējiem (labi vismaz, ka tā arēna atrodas daudz maz klajā vietā, lai gan uguns)....Jo, piemēram, mums nav nekādas uzskaites par smagi slimajiem, kas šitādos momentos nespēs evakuēties, nav arī informācijas par vientuļajiem invalīdiem, kas, ja var pavilkties, nesīs smagumus....BET VISTRAKĀKĀ IR tā Rīgas Ūdens attieksme, jo, piemēram, sarīkot rakšanas darbus Brīvības ielā, turklāt nogaidot, kad darbu ir pabeiguši elektriķi un varēs atlauzt vaļā svaigu asfaltu...Toties neko nedarīt vietā, kur atrodas vilciena sliedes un satiksmes pārvads ar tramvaja sliedēm- manuprāt tas ir liels optimisms domāt, ka, īpaši ņemot vērā laika apstākļus, trešdien vienpadsmitais tramvajs kursēs. Ak, jā, par to tramvaju- nezinu vai Rīgas Satiksmē sēž vieni tūdaliņi vai arī tie bija huligāni, taču informācija pasažieriem bija tikai latviešu valodā, un, ja parasti ap dienas vidu diez gan daudz veču brauca ar tramvaju iepirkties, uz kapiem utt. Tad tagad īpašie autobusi brauc praktiski tukši....

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ieva 05.03.2010 13:53
Nu par to avāriju-ugunsdzēsēji, kas vakar tai vietā bija sabraukuši kuplākā skaitā, kā pie arēnas "Rīga", lamājās, ka apnicis jau ik pa brīdim šeit braukt un atsūknēt....Arī visas tās ainiņas, ka sīcis tā ap gadiņiem 8-9 atspēries tiepj pudeļu sešpaku vai večuks ar vienu roku turas pie sāpošās muguras, ar otru nes pudeli- manuprāt dzeramā ūdens cisternu vajadzēja piegādāt tiklīdz parādījās informācija par to, ka ūdens ir izpirkts (intensīvi pērk vēl aizvien), jo, piemēram, tiem pašiem pensionāriem ir interesantāki veidi, kā pensijas izmantot, ir arī slimnieki, kam ne tikai jādzer savas zāles, bet arī jāpatērē noteiktu daudzumu ūdens....Taču vistrakākais, protams, bija stāsts par sievieti, kas gandrīz noslīka.....

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

MB 05.03.2010 12:25
Ziniet, kas ir vēl trakāks par melīgumu? Melošana bez humora sajūtas. Lembergam pat tādas nav.
Piemēram, Žirinovskis kad melo, tad dara to ar izcilu humora sajūtu, pedevām vēl sarīko izcilu cirku. Ja Streips mācētu krievu valodu, tad spētu novērtēt.
Lembergs savukārt pat melot ar šarmu nemāk. Vislielākā viņā pērle bija par nozagto Huseina zirgu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Mahris 05.03.2010 12:02
Tikai 9 no 10 - baidos, ka hūte pārāk pieticīgs. Teiksim - visi, kas darba laikā šai blogā raksta komentārus, taču apzog savu darba devēju.

P.S. Esmu pensionārs, mani komentāri nav
zādzība. Bet tāpat šad tad šo to citu zogu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


ES 05.03.2010 09:54
Šoreiz Puzes barons nav nemaz tik tālu no patiesības. Protams, tikai nedaudzi ir gatavi nočiept 50 latus vai ļauties uzpirkties par nieka 1000. Vairums ir gatavs sist pie krūts lepni izrieztās un teikt: "Es? Nekad!". Bet, ja stāsts būtu par kādiem 100, 200, 500 tūkstošiem ārvalstu bankas kontā? Un atliek tikai paņemt biļeti "Turp" un viss ir tavs un nekas par to nav? Nezinu, nezinu ... Un, ja tas turklāt nav kukulī saņemts vai pa kluso aizstiepts koferis ar naudu, bet, teiksim, akciju pakete uzņēmumā. Kopš Mozus laikiem ir mainījušās tehnoloģijas, bet cilvēka daba ir palikusi apmēram tā pati.
Bet rūpnīcas mums patiešām nav iespējams uzbūvēt! Ne Ozolsalā ne Ogrē, ne Gudeniekos. Latvieši dzīvo sociālismā. Ir VALSTS, kurai ir milzums naudas, un ir sliktā VALDĪBA, kas šo naudu negrib dot tik, cik vajag. Galvenais ir caur lobijiem, petīcijām, piketiem, demonstrācijām, ceļu bloķēšanām utt. panākt, lai no šiem bezgalīgajiem VALSTS resursiem iedod vairāk. Tas, ka naudai pagasta attīstībai ir jārodas pašā pagastā, un tā vārdā var nākties samierināties ar dažu labu neērtību, nepielec, un viss. Tas, protams, nenozīmē, ka būtu jāsamierinās arī ar tādu rūpnīcu, kas saindē pusi novada. Bet latviešiem emocijas bieži vien nomāc prātu. Rūpnīca Ozolsalā bija iecerēta pēc somu tehnoloģijas. Līdzīga stāv ezera krastā Pietasāri, un tie, kas tur bijuši, rūpnīcas klātbūtni lāgā nav pat pamanījuši. Bet tik un tā: "Nē!"
Turklāt, sabiedriskā doma ir pietiekami viegli vadāma. Un katra jauna rūpnīca tirgus ekonomikas apstākļos kādam ražotājam vai preču importētājam var likvidēt tā monopolu vai pat apdraudēt pastāvēšanu. Klaji nostāties pret nozīmētu parādīt savas savtīgās intereses. Bet ir taču sabiedrība, kurā netrūkst aktīvu un ne visai zinošu cilvēku (neglaimosim, nu, sev, nemaz tik augsts tas zināšanu līmenis mums nav, turklāt tupēšana pie TV un datora to nepaaugstina), kuriem atliek iedot vajadzīgos lozungus un pateikt: "Nelieksim muguras! Nepieļausim!".
Tas "hūtainais" ir diezgan nepatīkams tips, bet šoreiz būs trāpījis uz galvas pārītim naglu diezgan sāpīgās vietās.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

ānis 05.03.2010 09:36
Par tām rūpnīcām daļēji jāpiekrīt. Protams, var jau iet pie savas domes un taisīt protestus pret kādu iecerētu rūpnīcas projektu, bet tad nevajag būt liekuļiem, un pēc tam neiet ar pastieptu roku pie tās pašas domes, lai saņemtu pabalstus, jo nav darba un iztikšanas. To nu es nespēju saprast. Un pat ja to rūpnīcu uzceltu nomaļā vietā nost no apdzīvotām vietām, vienalga būtu ņaudēšana par to, ka nespēj izbraukāt uz darbu, utt. Bet noraidot šādus projektus, ieguvējs nav pilnīgi neviens.

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips