Atslēgvārdi:

Par svētvietām un balagāniem 20

Labrīt, lasītāji!

Presē ziņots, ka mūsu salīdzinoši nesenā kultūras ministre ir satraukusies par to, ka Rīgas Esplanādē ir izvietots liels panorāmas rats kopā ar vēl citām atrakcijām. "Ar savu rīcību pašvaldība izrādījusi klaju necieņu pret vienu no spilgtākajām Latvijas personībām, jo atrakciju iekārtas apgrūtina piekļuvi piemineklim, to gandrīz pilnībā aizsedzot" -- tā rakstījusi ministre. Protams, runa ir par dzejnieka Raiņa pieminekli.

Iesaki citiem:

Te nu, manuprāt, ir sakāmas pāris lietas. Pirmkārt, neatceros, ka par balagānismu kultūras ministre būtu bildusi tad, kad panorāmas rats atradās Līvu laukumā, lai arī no kultūrvēsturisko dārgumu viedokļa arī tas nav zemē metams. Jautājums par panorāmas ratu Līvu laukumā, vismaz manā uztverē, bija cits, proti -- kam likās laba doma, panorāmas ratu Rīgā izvietot brīdī, kad ārā ir mīnus divdesmit grādu?! Jo tā sanāk, ka dodoties uz savu raidījumu Latvijas radio un pēc tam no tā atkal nākot mājās, es Līvu laukumam eju cauri katru dienu, un, šķiet, visu to laiku, kamēr panorāmas rats tur stāvēja, es tajā neredzēju nevienu pat dzīvu būtni. Varbūt tagad, kad aiz loga termometrs jau labu laiciņu ir plusos, panorāmas rats būs atraktīvāks un labāk izmantojams.

Bet, otrkārt, no kurienes, lūdzu, ir radusies šī doma, ka pieminekļiem ir emocijas? Kultūras ministres bāršanās man atgādina brīdī, kad nu jau pirms daudziem gadiem Rīgā tapa atvērts pirmais Makdonalds (par ko, starp citu, sveiciens tautiešiem Liepājā, Daugavpilī un Jelgavā, jo šodien presē arī ziņots, ka Makdonalds šogad nāks arī pie Jums). Toreiz sacēlās liela brēka tāpēc, ka telpās, kurās tika veidots Makdonalds, pirms tam kādreiz bija bijusi grāmatu bode, piedevām Makdonalda priekšdurvis varēja arī redzēt mūsu Mildiņa, kura stāv uz pjedestāla Brīvības ielas galā. Toreiz uzrakstīju komentāru, kurā teicu ka, pirmkārt, starp grāmatu bodi un Makdonaldu telpās bija sieviešu apakšveļas veikals, kas droši vien Brīvības piemineklim nebija tīkamāks par ēstuvi, un, otrkārt, ka pieminekļi neko neredz un nejūt, un tāpēc tiem, kuri baras par Makdonaldu Basteja bulvārī vajadzētu nomierināties un pieaugt. Pēc tam es uz divām nedēļām aizbraucu atvaļinājumā un atgriežoties konstatēju, ka pirmo (bet nebūt ne pēdējo) reizi esmu pasludināts par latviešu tautas ienaidnieku.

Tomēr palieku pie sava. Raiņa piemineklim, ja tam būtu emocijas, droši vien daudz lielāku škrobi un rebes radītu tas, ka putni uz tā sēž un kārto savas dabiskās vajadzības. Ja pieminekli personificējam un domājam par īstu cilvēku, nedomāju, ka Rainim būtu iebildumu, ka Esplanādē ir atrakciju parks, jo viņa laikā Esplanādē notika visvisādas lietas, tajā skaitā militāra defilēšana un, jā, arī gada tirgi un tingeltangeļi. Vispār, ja kas, pa vasaru Esplanādē atrakcijas un tirgošanās iet uz pilnu klapi joprojām, tur ir alus dārzs, tur ir batuti, pa kuriem gados jaunāki un vecāki bērni var lēkāt. Panorāmas rata grēks, acīmredzot, ir tas, ka tas ir ļoti liels panorāmas rats. Bet nav jau tā, ka tas tur ir nolikts pastāvīgi. Kultūras ministre baras, ka panorāmas rats nav atbilstošs Rīgas centra statusam UNESCO kultūras mantojuma sarakstos, bet diez vai UNESCO tagad nāks un šo statusu atņems gadsimtus vecai Jūgendstila videi tāpēc, ka uz pāris mēnešiem kāds tur ir uzslējis panorāmas ratu. Drīzāk šajā kontekstā ministrei būtu jāraizējas par alkatīgajiem skatiem, kādi tiek vērsti Andrejsalas virzienā, jo, ja tur tiks uzbūvēts viss tas, kas biznesmeņiem ir padomā, Rīgas centra panorāmu tas mainīs krietni vairāk nekā viens atrakciju parks jebkad to spētu izdarīt.

Kultūras ministrei varu teikt to pašu, ko Makdonalda aprējējiem pirms 20 gadiem. Tiešām patlaban nav nekā nozīmīgāka par ko uztraukties? Sabiedrības integrācija? Apstāklis, ka kultūras augstskolām draud iznīcība? Jaunā bibliotēka un piebūve Mākslas muzejam? Panorāmas rats ar laiku aizbrauks. Ļoti lielās problēmas, kādas patlaban ir Latvijas kultūras jomā, nekur nepazudīs. Un, jā, ceru, ka arī man būs izdevība ar panorāmas ratu pabraukt un paskatīties uz skaisto Rīgu no augšas.

Jauku visiem dienu!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (20) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andrim_2 06.04.2011 12:40
Visur ir ļaunie spēki no Melotības un Sorosiešiem, paziņojums par tingel tangeli iepretīm Rainim ir slepens manevrs uzmanības novēršanai, Ja Streips vai kāds cits kas jēl kādreiz ir ko sliktu par TP pateikuši tagad saka ,ka Vienotība ko dara greizi, viņš tā īstenībā nedomā, izlikas, maldina, novērš uzmanību no galvenajām problēmām... Andrim_2 ir tipisks sarūsējušais padomju domāšanas modelis - ir tikai viena pareiza partija un daudz slēpto ienaidnieku

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


andris grinbergs 04.04.2011 21:16
ak anonimie kulturas cieteji---- un mastrubetaji pilniga taisniba streipam un pilnigi vienalga ko raksta oponetaji----- un vai lielaks balagans nav tas sunu budas kas paradas ziemassvetkos - lieldienas - janos kur tirgot psedo nacionalus meslus un centraltirgus kicu----- bet rainim sava akmens cupa nu gan ir pilnigi vienalga kas notiek sai ierasti tuksaja depresiva vieta kur dzivi ir tikai balozi-----

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


ES 04.04.2011 16:02
Katrreiz, kad eju vai braucu garām Triangula bastionam, man rodas jautājums, kā varēja visi daudzie kultūras vides sargi ko tādu akceptēt. Un galvā lien ķecerīga doma, ka kāds būs pratis "dalīties". Un, kad sāk brēkāt par tām šausmām, kas notiek Esplanādē (kādu laiku, un tikai), tad atkal šī ķecerība ir klāt- kādam piemirsa atbērt viņa tiesu, vai? Jā, jā, brēciet par manu samaitātību! Kad Triangula bastiona ķēms būs nojaukts, es sākšu domāt citādi, bet pagaidām- piedodiet!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ieva 04.04.2011 15:21
Neesmu redzējusi visas kartes, taču daudzās Raiņa piemineklis ir iezīmēts, turklāt rīdzinieki to arī bez kartes atradīs, savukārt no ārzemniekiem tas varētu interesēt labi ja cilvēkiem no bijušās PSRS, turklāt tiem, kam ir vismaz 40. Un bez attiecīgām zināšanām, kaut vai par tēlniecības stilu, piemineklis ir tikai statuja. Apglabāts Rainis arī ir citur....Vienīgi spēļu automātus gan nevajadzēja. Un ne jau Raiņa dēļ, bet tāpēc, ka to tāpat ir daudz.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ieva to Kārlis Streips 04.04.2011 15:17
Man tas atgādināja jautājums par ielu pārdēvēšanu: bija LPP ideja gabalu laikam Sakses ielas pārdēvēt kaut kāda teologa vārdā. Kaut kāda es saku, tāpēc, ka man (un ne tikai) tas vārds neizteica neko tad, un neizsaka arī tagad, turklāt komentāros kāds bija rakstījis, ka tas gabals pat neesot apbūvēts.....Un to jautājumu arī var skatīt tāpat, kā par balagāniem: kas tam cilvēkam, kura vārdā nosauc ielu, no tā visa tiek? Jo, ja vien viņš/viņa nav ļoti populārs, tad cilvēki kā nezināja par viņu, tā arī vēl arvien nezinās, turklāt ielas un uz tām esošie nami mēdz būt visādā stavoklī....

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

x 04.04.2011 10:12
sen taa nav bijis, bet par 100% pievienojos. 1) domaaju, ka lielaakaa dalja no tiem, kas tagad piesedzas ar Raini un shausminaas par to, ka Rainim uz to visu jaaskataas, nespeetu nevienu dzejoli noskaitiit, kur nu veel kaadreiz pie vinja piemineklja ziedus nolikushi.
2) pirms shitaa balagaana tur jau n-tos gadus ir bijushi batuti, alus daarzi, tirdzinji, pasaakumi, koncerti utml., un neviens par Raini kaut kaa nav cepies.
3) neesmu paarliecinaats, ka pats Rainis taa jau nu iebilstu pret shito visu padariishanu. galu galaa vinsh bija sociaaldemokraats, parasto proletaarieshu atbalstiitaajs.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Econ 03.04.2011 15:55
Nu K. S. savā pēdējā komentārā var teikt ko grib (ir cilvēki, kuriem domas var vienas nakts laikā mainīties), bet bloga pēdējā rindkopa pasaka ļoti skaidri to pašu domu, ko teica Andris_2 un Ekonomists - ka ne jau par Raiņa pieminekļa emocijām te ir runa, bet gan runa ir par to, ka Vienotības (Melotības) politiķi atkal izmanto mazsvarīgu lietu, lai novērstu uzmanību no tā, ka Latvijai ir daudz svarīgākas problēmas pašlaik risināmas. K. S. gan bloga rindkopā uzskaitīja tikai kultūras nozares jautājumus, pie tam tādus, kas neskar nozares pamatus, jo tad nāktos skarbi kritizēt Vienotību (Melotību) par nepadarītu darbu. Šādi jautājumi būtu, piem., vai Latvijas radošo industriju devums ir konkurētspējīgs pasaules tirgū (ja atskaitām atsevišķus pārstāvjus, kuriem ir izdevies izrauties uz ārzemēm un kuri laikam arī lielāko daļu nopelnītās naudas tērē ārzemēs), kāda ir radošo industriju (piem., dizaineru) sadarbība ar citām Latvijas industrijām, vai Latvijā vidējā un augstākā izglītība mākslās ir pieejama visiem talantiem, neskatoties uz to ģimenes materiālajiem apstākļiem, kādam ir jābūt mākslas koležu un augstkolu devumam mūžizglītībā un bezdarbnieku pārkvalifikācijā, utt., utt.

Un attiecībā par intelektu un ekonomikas zināšanām. Šajā sakarībā nāk prātā viens sabiedrībā pazīstams žurnālists, kurš kādā savā radioraidījumā atzinās, ka nezinot kas tas ir "polinomu reizināšana". Tam ir grūti noticēt, bet ja cilvēks patiešām nezina šādu lietu, tad ir arī skaidrs, ka viņš neprot veikt pamatadarbības ar izteiksmēm, kurās ir nevis tikai skaitļi, bet arī mainīgie. Tad šādam cilvēkam nav arī elementāru zināšanu statistikā, matanalīzē vai matricu rēķinos. Šādam cilvēkam ir aizvērta jelkāda pieejama ekonomikas zināšanām, kas pārsniegtu žurnālistu sacerētos populāros rakstus, kas tiek drukāti ziņu žurnālā ar samērā maldinoši izvēlēto nosaukumu The Economist (jo žurnālā ekonomikas un finanšu sadaļas nav vairākumā un nav arī pirmajā vietā; bez tam - arī pats skatījums nav tik detalizēts, lai, piem., uz tā pamata izlemtu veikt kādu akciju pirkšanu un pārdošānu, vai arī - izteiktu atbalstu vienai vai otrai ekonomistu skolai. Piem., lai kritizētu Keinsu, piem., ir nepieciešamas zināšanas par Keinsa ieteiktiem modeļiem un tādas lietas The Economist nekad nav rakstījis, vismaz ne detalizēti nē. Lai kā Keinsu var nolikt pie vietas, bet piem., viņa modeļi izskaidro kāpēc samazinoties darba samaksai var pieaugt bezdarbs.). Cilvēkam, kuram nav zināma ekonomikas valoda - matemātika - var stāstīt par galvu reibinošu ekonomikas izaugsmi pēdējā ceturknī, bet viņš būs nepraša un nespēs pajautāt vai runa ir par sezonāli izlīdzinātiem datiem. Šādam cilvēkam varēs iestāstīt, ka Latvijas Bankas tāds un tāds modelis paredz vienu vai otru lietu (piem., ekonomikas izaugsmi pie pieprasījuma, kuru valdība ar savu politiku spiež uz leju), bet viņam pietrūks kritiskās domāšanas intelektuālā pamata, lai pajautātu, cik robusts ir šī modeļa parametru novērtējums un vai vispār šis modelis (ka viens no neskaitāmiem iespējamiem) ir mūsdienīgs. Šāds cilvēks ar atvērtu muti klausīsies centrālās bankas pārstāvju runas par procentu likmēm, bet viņam nebūs zināšanu lai pajautātu tos jautājumus, kurus ekonomisti izskata savā sabiedrībā un kurus vajadzētu laiku pa laikam aplūkot arī centrālām bankām (un politiķiem, kas izveidot satvaru, kurā centrālās bankas darbojas, piem., inflācijas mērķa līmeni ir noteikuši politiķi) - vai īstermiņa procentu likmju izmaiņas vispār ir rezultatītvs monetārās politikas instruments, kā arī visa pēc-Lēmaņu diskusijas par rezervju prasībām, kuras varētu noteikt no aktīviem (un nevis saistību daļas, kā pašreiz). Un šādam cilvēkam varēs stāstīt pasaciņas par Parex bankas glābšanu un viņš nejautās par to - vai šī glābšana ir izdarītā tādā veidā, ka sasniegtu to mērķi, kas ir banku glābšanas pamatā - proti, kreditēšanas atjaunošanu. Ir aprēķini un modeļi, kas palīdz noteikt tādas lietas, piem., kā īpašumtiesību veidu glābtajai bankai, lai sasniegtu šo mērķi - bet atkal - ja cilvēks nezina tik elementāru lietu, kā polinomu reizināšana, tad viņam nebūs pieejams arī attīstītāks matemātiskais aparāts, kas ir šo argumentu pamatā. Un ja šādi cilvēki strādā par žurnālistiem, tad ar viņiem var viegli manipulēt un caur viņiem - arī ar sabiedrību. Viņi paši ir gatavi noticēt melotājiem un viņi savu ticību pauž tālāk arī auditorijai. Atliek cerēt, ka Latvijas sabiedrības lielākā daļa tomēr ir pietiekoši zinoša, lai neklausītos pasaciņās (un komentāri pie šī bloga parāda, ka tā tas ir). Un atliek arī cerēt, ka lielākā sabiedrības daļai politiskā izvēle ir balstīta racionālos argumentos un nevis ticībā (kā amišu sektai par evolūcijas jautājumiem), kaut vai šī ticība būtu vērsta uz tik "labu" grupu kā Melotība. Un arī šeit nav jāviļas Latvijas sabiedrība, jo vēlēšanu rezultāti rāda, ka ticības balsotāji tomēr neguva pat trešdaļu no nodotām balsīm.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > Ekonomistam 03.04.2011 11:27
Ceru, ka neaplauzāties, kamēr "maldījāties." Ceru arī, ka patiesībā neesat ekonomists, jo tas liecinātu par kaut kādu izglītības līmeni, kurš Jūsu atstātajā tekstiņā nav manāms. Ceru, ka tagad Jūs jūtaties labāk, ka varējāt no rīta ienākt portālā, nobļurkstēt, ka Streips ir slikts, un tad doties tālāk. Ja Jūsu sirdsmiers ir no tā atkarīgs, tad priecājos par Jums.

Bet, atgriežoties pie tēmas kā tādas -- žēl jau, ka portālu lasa arī tādi ļaudis, kuri pie tēmas nevarētu pieturēties arī tad, ja tēma tiem stāvētu blakus ar pistoli pie galvas un teiktu "par citu neko ne" -- lūk, par tēmu. Vakar nobraucu garām Esplanādei. Jā, Raiņa piemineklis patlaban ir aiz panorāmas rata. Tur ir ne tikai panorāmas rats, bet arī citas atrakcijas, tajā skaitā kioski, kuros ir iespējams izdot daudz naudas un tā arī neiegūt plīša zvēriņu. Bet palieku pie sava. Raiņa pieminekli kā tādu tas netraucē un nevar traucēt, pats Rainis par to droši vien pārāk satraukts nebūtu, un tas ir tieši jauki, ka atnākot salīdzinoši maigākiem laika apstākļiem, Rīgas centrā ir vieta, kur bērni gan jauni gan veci var uz brīdi izklaidēties. Un par to arī bija šis bloga ieraksts. Ne par partiju, kurā atrodas persona, kura par šīm izklaidēm teica, ka tas ir "balagāns," bet tikai un vienīgi par apgalvojumu, ka tas ir "balagāns." Un viss. Ja kādam tas ir pārāk vienkārši, nu, tad žēl. Ir tādi, kuriem katru dienu ir jākasās, un žēl. Jauku visiem dienu, dārgie. Ekonomist -- arī Jums. Jums derētu kādu brīdi pazīst īkšķi un padomāt par to, kas šajā pasaulē ir un nav samaitāts, bet jauku arī Jums dienu. Jo Jūs ar savu bļaušanu pilnīgi noteikti esat hrestomātisks gara gigants. Apsveicu! Apsveicu no sirds.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ekonomists - Andrim2 03.04.2011 10:40
Paldies Tev, ka nežēlo laiku, lai tādus kā Streips un viņam līdzīgos gara pigmejus noliktu pie vietas. Tikai tāpēc, ka šajā portālā atrodas tādi kā Tu, kam ir savs, nesamaitāts redzējums uz šiem propagandistu murgiem, šad tad iemaldos šajā destruktīvistu portālā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 Kalvim 02.04.2011 19:13
Jā tādi esam - kā 100x atkārtotā anekdotā: anglis, francūzis, krievs un latvietis ierauga zvēru dārzā ziloni. Anglis domā praktiski — cik liels svars, ko ēd, kā pārziemo. Francūzim interesanti uzzināt kā, nezin, ziloņi mīlējās. Krievs domā, cik, nezin, tādā var saliet vodkas, lai zilonis noreibtu. Bet ko latvietis domā, ziloni ieraudzīdams? — «Nezin ko tas zilonis par mani domā???»
Bet par partijām gan lūdzu atgādini, kurai vēl tas paradumos? ( VL! ar zosti - tur viss skaidrs, to izlaižam )

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Gunta Leona 02.04.2011 19:09
Nesen atlidoju mājās. Žēl, ka tā sniega slaukāmā slota vēl nebija nolikta vasaras guļā, sniegs vairāk nav jāslauka un kam mazākam var mierīgi iztikt ar citu slotu.Lidot gaišā laikā ir "kaitīgi" - tās kultūras nebūšanas "acīs duras". Labāk bija lidināties Ziemsvētku gaismās, upju tiltu svecītēs, vēl kaut kādās nakts gaismās. Manuprāt, kult ministrija jau varētu sameklēt un pateikt, kam naudas pietiks, kam ne, nevis sacelt "vētru medijos" ap panorāmas ratu Esplanādē.Var jau prasīt, kādu cieņu pret lielo dzejnieku radīja manas vakaranakts pastaigas un pat bučošanās pa Esplanādi. Un Dzejas dienas? Kur tās? Lai tak citā laikā tirgojas, priecājas. Priecājas par ko māk. Tā panorāma aizbrauks. politikāņu rebes paliks. Ir tādi, kas veikli integrējas politikāņu rebēs, ir tādi, kas kas mēģina pret tām cīnīties. Un ir tādi, kas dzīvo kaut kādā vēsturē. Neapzinoties, ka reālā dzīve ir šeit un šodien.
Un tam Andrim_2 lasīt un komentēt citus laika pietiek, bet rakstīt ko pašam laika par maz. Tas, ka daudzi laiku pavada nelietderīgi, tāpat labi zināms.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 02.04.2011 18:47
Cik smalki, Jūsu Pārgudrība !

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips 02.04.2011 18:41
Jā, bet acīmredzot Jums ir laika ganīties pa šo un citiem portāliem un paust savus murgus. Ja tā, tad Jums būtu laiks rakstīt arī pašam savu blogu. Vai, citiem vārdiem sakot -- ejiet NULLdirst.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 02.04.2011 17:17
Kārlis Streips 02.04.2011 14:20
1. ...ja Jums liekas, ka šis bloga ieraksts ir ne par tēmu
2. ...ir visas iespējas rakstīt pašam savu blogu
3. ...intelekts tik tālu nestiepjas
-------------------------
(3) Pārvarot sava necilā intelekta robežas, nāksies šejienes vieduma korifejam pazemīgi paskaidrot, ko Jūsu Pārgudrība savā dižā prāta spozmē tomēr nespējāt apjēgt - un proti:
(1) Vai biju teicis, ka "šis bloga ieraksts ir ne par tēmu" ?! Ir par tēmu!!!
Melotība ir radījus pseidoziņu. Pseidoziņas vērtība ir NULLE, bet nolūks "aizcepināt" publiku prom no patiesām ziņām, ka Melotība bankrotē katrā savā solī.
Redzamākais galma āksts (propagandas sektora stahanovietis) šo pseidoziņu kā kantainu bonbongu apzelē par apaļu, tēlojot šī NULL-shita nozīmību.
Es teicu "NORMĀLI būtu ... ignorēt" - bet šajā blogā tieši šī Melotības bābu jezga ir "par tēmu" absolūti organiski un neatņemami.
Manuprāt, augstā intelekta korifej, es šo jau biju uzrakstījis arī iepriekš, bet - ja atkal par grūtu - ar godbijību pārkārtošu vēl trešajā salikumā.
(2) Daudzkārt esmu teicis, bet saprotot, ka še' viss jāatkārto, teikšu atkal - nerakstīšu blogu, jo nav tam laika. Arī nekāda publicitāte man nav vajadzīga un lasītājus nealkstu.
Ejot pa ielu es ne dziedu, ne bļaustos - bet, ja kāds nekaunīgi "maķugājas", tad daudzkārt esmu mācējis "cūkas" nolikt pie vietas un pat steigā tam atlicināt laiku, lai cik tas būtu neērti.
Arī šeit daru tikai to - kad redzu propagandu, divkosību un melus, tad sniedzu tam savu vērtējumu - un tikai.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


ilga 02.04.2011 16:42
andris 2 slimo ar mutes caureju

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

amfetamīns 02.04.2011 16:07
Pašam par sava bloga veidošanu droši vien ir jāmaksā,kas ir mazliet sarežģīti,bet tad nāks visādi interneta mutes brūķētāji,kuri noķēzīs bloga veidotāju no galvas līdz kājām un viņš par šo prieku vēl būs naudu samaksājis!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips 02.04.2011 14:20
Andri_2, kā jau vienmēr, ja Jums liekas, ka šis bloga ieraksts ir ne par tēmu, tad Jums ir visas iespējas rakstīt pašam savu blogu un tur rakstīt visu, kas vien Jums ienāk prātā un liekas svarīgs esam. Ja Jums intelekts tik tālu nestiepjas, tad man žēl, bet tā nu tas ir. Jauku Jums dienu, cilvēciņ.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kalvis Andrim_2 02.04.2011 14:00
Padoms vienkārši ignorēt varētu derēt, ja ir runa par viena atsevišķi ņemta cilvēka untumiem - bet Latvijas vidē ļoti bieži gadās dzirdēt stāstus par to, ko klājas un ko neklājas darīt pie Brīvības pieminekļa (skrituļdēlisti un BMX velobraucēji esot lielākie brīvības ienaidnieki!), kur drīkst un kur nedrīkst atrasties McDonalds restorāni, kur drīkst sliet panorāmas ratus -- tas ir plaši izplatīts netikums mūsu demokrātijas tradīcijās. Lietas būtību aizstāt ar to, kā "ak vai, ak vai, kā tas no malas izskatīsies?!". Un tas, diemžēl, nav vienas partijas monopols.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

man patīk 02.04.2011 14:00
man patīk tādi cilvēki kā Andris_2.
viņiem vienmēr ir skaidri definēts ienaidnieks, kas vainīgs pie visa. arī pie tā, ka viņa baltās zeķes veļasmašīnā nav izmazgājušās taupīgajā režīmā.
(nē, patiesībā man nepatīk gan :) )

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 02.04.2011 13:22
Kāpēc jātēlo, ka šī balagānu ambrāža ir ņemama nopietni?!
Melotībai ir vajadzīgs da-jel-kas, lai "ceptos" par da-jel-ko, lai tik novirzītu uzmanību no Latvijas kolapsa un viņu nekā nedarīšana.
"Redzie, mēs dien' un nakt' cīnāmies par Tautas Svētumu!!!" Āksti!
Plikos karaļus spēlē viņu galms.
Un tāpēc Streips - kā Melotības galminieks līdz kaulu smadzenēm - mēģina tēlot šīs tēmas aktualitāti.

Normāli būtu šo Rīgas un Briseles Melotības mentālo vecmeitu tandēma benefici vienkārši ignorēt.

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips