Atslēgvārdi:

Par šodienas notikumiem politikā 6

Labdien, lasītāji!

"Tautas" partijas un Lemberga biznesa projekta demaršs laikam nav nekāds pārsteigums, jo gluži apdulluši visi minēto partiju ļaudis nav, un skaidri var saprast, ka Godmaņa valdībai tomēr ir laiks pazust no skatuves un ieiet vēstures mēslainē, kurai tā vieta garantēta. Jau daudzas nedēļas turpinās valdošās bandas agonija, un nu varbūt tai tiks pielikts punkts.

Iesaki citiem:

Taču nebūt nav skaidrs, kas notiks tālāk. Cik var spriest, "Tautas" partija jau uzskata, ka tai garantēti tiks piedāvāts premjera krēsls, minēti kā iespējamie kandidāti ir Edgars Zalāns un Māris Riekstiņš. Pirmais ir attīstījies kopš dienām, kad oranžie pirmo reizi centās viņu izvirzīt par premjerministra kandidātu, nav pēdējā laikā no viņa dzirdēta tāda muldēšana, kāda bija toreiz, taču vienalga nav skaidrs, vai viņam ir nepieciešamā pieredze un zināšanas. Otrs ir tipisks "Tautas" partijas eksemplārs tādā nozīmē, ka viņam pieder celtne, kura ir ļoti apšaubāma rakstura un kuru viņš, brašulis tāds, ir paslēpis aiz sievas muguras. Bet vēl vairāk, kāpēc TP vispār būtu pat mazākās tiesības uz valdības vadīšanu, ja tā bija pie teikšanas tad, kad valsts iebrauca visdziļākajās auzās?

Sarosījies ir arī Jaunais laiks ar domu, ka nākamo valdību vajag veidot visām Saeimas partijām vienkopus izņemot PCTVL. Tātad -- kopā ar tām partijām, kuras līdz šim ir veidojušas politisko "eliti", gandrīz sagrāvušas valsts tautsaimniecību, pilnībā demonstrējušas atteikšanos no jebkāda veida morāles un ētikas, un piedevām vēl ir nodrošinājušas "savējo" būšanu visās iespējamās jomās. Ak, jā -- un vēl kopā ar partiju, kuras vienā galā ir Rubiks ar savu neizsmeļamo sapni par komunisma celšanu. Tā nu būtu viena lieliska kompānija, un tīri jābrīnās, vai JL tiešām nebaidās no reakcijas, kādu čupošanās ar visiem šiem radījumiem varētu radīt tās atbalstītājos.

Vēl ir arī jautājums par to, vai gadījumā TP šo lietu neuzskata par manevru, kurš liks Valsts prezidentam atteikties no Saeimas atlaišanas. Laikā, kad nav valdības, Saeimu atlaist diez vai varētu, jo tad būtu neskaidrs, kas paliek pie teikšanas valsts izpildvarā. Satversmē par to nav nekas pateikts -- Saeima paliktu uz vietas līdz nākamās sanākšanai, bet vai tāda Saeima būtu spējīga izveidot rīcībspējīgu valdību, zinot, ka tuvojas ārkārtas vēlēšanas? Diez vai. Gaidīsim tālākos notikumus.

Jauku visiem atlikušo dienu!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (6) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Arnis.Esmu īsts latvietis. 21.02.2009 11:56
Ar to Rubiku nav viss tik vienkārši,kā Kārlis te raksta.Bezgala ilgi varam rakstīt par Latvijas okupāciju ar visām no tā izrietošām sekām,fašisms salīdzinājumā ar komunismu ir bērna autiņos u.t.t.Viņš ir sēdējis cietumā par saviem grēkiem,tai skaitā pret latviešu tautu.Žēl ,ka viņa uzskati ir tādi,bet neredzu ka viņš kādu ir nodevis,pārdevis u.t.t.Teiksim Brigmanis,ir noriebies skatīties uz viņa pašapmierināto un pareizo ģimi(otrs ir Segliņš ,ar tādu mūli)Brigmanis pēc definīcijas navar būt godīgs cilvēks,viņš nes to kātu pa priekšu,pie jelkādas iekārtas,tikai lupatu(kāta galā) gatavs nomainīt pastāvošai iekārtai glaimojošu.un māna dumjās tantiņas,kuras mums ir ne tikai Ventspilī.It kā Brigmanis ,Segliņš un pārējie roku cilātāji nebūtu vainīgi pie tā kur mēs esam iedzīti.It kā kāds būtu sēdējis cietumā.Kaut zinam ,kad tā pati gazificēšana jau netiek veikta ar Rubika svētību.It kā šiem gazifikātoriem nebūtu jāsēž līdz pēdējai minūtei ķurķī,par smagu noziegumu(Latvijas valsts neatkarības apdraudējumu).Ar ko Rubiks atšķiras no viņiem.Latvijas neatkarību apdraudējuši ,gan valdošā banda(gazifikatori),gan Rubiks,tikai viens nav apzadzis tautu.Varbūt kļudos,bet dotā brīdī liekās nu nav jēga Rubikam kaut ko pārmest.Katrā ziņā,ja viņš nāktu pretī tumšā naktī,tumšā ielā man nebūtu doma viņu zūmēt nost.Kā zināms Šlesers,Kalvītis sen nevar pa šo zemi vieni staigāt.....

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

ieva 20.02.2009 21:19
Nevaru sagaidīt to mirkli, kad Tautas Partija stāsies tiesas priekšā, atbildot par visiem noziegumiem.
Pieļauju, ka šī partija vēlēsies kandidēt uz pašvaldību vēlēšanām. Tā ka, tik agri nevarēs tikt galā ar šo infekciju.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Sergejs 20.02.2009 18:06
Ziniet, manuprāt, Rubikam, Urbanovičam, Ušakovam uc. nav nekādas vainas notikušajā.. Viņi ir vismīļākā "kreisā" opozīcija, kuriem neatļaus pat tuvināties varai, bet TB/DNNL - tas jā, patiešām politiķi no Dieva - tādus "vajag virzīt uz premjera amatu". Gerhardu premjeros! Tāds cilvēks, tāds amats, tādas spējas un zināšanas!
Tagad vajadzēs izlemt, vai nu mums radīsies "labā" opozīcija, vai nu otrā lielākā frakcijā parlamentā tā arī paliks savās vietās - pa kreisi no Tautas partijas un ZZS.
Visi vienkārši baidās no jaunām vēlēšanām. Tas ir taktisks gājiens. Būs interesanti.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Gatis 20.02.2009 15:57
Jā, tas saraksts ar plānā galdiņa urbējiem ir pieaudzis un turpina pieaugt.
Daudzi no viņiem sperās atpakaļ siltajās vietiņās - apmēram kā knišļi pie spuldzes nakts melnumā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andrejs 20.02.2009 15:47
No amata jāatkāpjas ministram Marekam Segliņam, jo viņš ir atbildīgs par notiekošo policijā un visā iekšlietu sistēmā. Robežsardze brūk, policija brūk, noziedzība aug. Ministrs Segliņš bez rūpēm braukā ar dienesta limuzīnu mājās, uz darbu, citās izklaidēs, izmanto dienesta telefonu personīgiem zvaniem. Tas jau ir par traku.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

x 20.02.2009 15:28
njaa, vispaar diezgan liels haoss :(

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips