Par slikto un labo šodienas zīmīgajā datumā 21

Labrīt, lasītāji!

Jā, tas brīdis ir pienācis. 2008. gada 8. augusts. 08.08.08. Cita starpā mana jaunākā māsa Andārte patlaban ir grūtniecības pašā pēdējā posmā, un tuvinieki visi tur īkšķi par to, lai meita, kura tiks nosaukta manas nelaiķes māmiņas vārdā un sauksies Līga, piedzimtu tieši šajā zīmīgajā datumā un vienmēr varētu lepoties ar dzimšanas dienu 08.08.08 -- turklāt dienā, kad tiek atklātas Olimpiskās spēles. Vēl no Čikāgas nekādas ziņas nav saņemtas, lai gan man rakstot Čikāgā 8. augusts jau ir sācies.

Iesaki citiem:

Šajā pašā kategorijā vēlu visu to labāko visiem pāriem, kuri šodien stūrēs laulības ostā. Ja kāds šodien atrod laiku lasīt blogu, lai Dievs svētī, lai laimīga ir kopdzīve nākamajās dienās, mēnešos un gados.

Nīgrums šodien rodas, lasot Dienas lieliskās korespondentes Baibas Rulles (un žēl, starp citu, ka viņa vairs neraksta Dienai, bet gan raksta speciāli Dienai) apkopojumu par žuļicību, kas saucas Ventspils attiecības ar lielo politiku Rīgā. Nu nevar nevienam ārpus Atkarīgās Rīta Avīzes, kura pa tiešo barojas pie Ventspils krūts, būt nekādu šaubu par to, ka politika mūsu valstī ilgi bija (un varbūt ir joprojām) prece, kura ir nolikta uz plaukta un to var nopirkt tas, kurš to var atļauties. Te nu ir tie Vairas Vīķes-Freibergas kādreiz piesauktie Damokla zobeni, un tā vien gribas izsaukties, kā filmās par veco laiku monarhiem -- "galvu nost!" Dolāru simti un tūkstoši un tūkstošu simti, iegrāmatoti ar nu jau folklorizētajiem nosaukumiem "Zvaigznīšu brīdis", "Pleskavas šoseja" -- un krietni plebejiskākajiem nosaukumiem "V.Krišt.", "Birk." u.tml.

Te ir jāizdala divas lietas. Viena ir apsūdzība pret Puzes ķeizaru, un tur lieta grozās mazāk ap ietekmes pirkšanu Rīgā un vairāk ap bagātības vairošanu Maltā, Gērnsijā, Britu Virdžīnijas salās u.tml. Elpu aizraujoša ofšoru ķēde, kuras gali, cik var spriest no izmeklēšanas materiāliem ne vien Latvijā, bet arī Šveicē un Lihtenšteinā, bieži vien nonākuši Latvijas naftas tranzīta galvaspilsētā.

Otra lieta ir par to, ko atklāti runājot var saukt tikai un vienīgi par rupju kukuļdošanu. Jautājums šajā gadījumā būs par to, vai šī rupjā kukuļdošana pagājušā gadsimta 90. gadu mežonīgo džungļu politikā patiešām bija nelikumīga. B. Rulles materiālā toreizējais finanšu ministrs Aivars Kreituss skaidro, ka jā, viņš ir ņēmis aizdevumus no Puzes ķeizara, cita starpā tāpēc, ka "zināju, ka Aivars Lembergs ir ietekmīga persona" un, vēl vairāk, "neviens jau nebūtu ar mani tādu aizdevuma līgumu slēdzis, ja es nebūtu ministrs." Te gandrīz gribas teikt "bez komentāriem", jo ir ļoti grūti iedomāties, ka,teiksim Vācijā vai Zviedrijā kāds valdības ministrs lepotos ar to, ka viņa statuss ļauj nodrošināt aizdevumus, kuri vienkāršam mirstīgajam nebūtu pieejami. Taču ir jāizpētī, vai Kreituss rīkojās ne tikai stipri apšaubāmi no ētikas viedokļa, bet arī nelikumīgi. Neaizmirsīsim, piemēram, ka likumu par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbā Saeima akceptēja tikai 2003. gada pavasarī. Būs riebīgi, patiešām riebīgi, ja te izrādīsies tā pati situācija, kā kādreiz ar bēdīgi slavenko "čekas maisu" gadījumu -- it kā viss skaidrs, bet papīru nav, pierādījumu pietrūkst, pierādīt neko nevar. Taču valstī, kurā kompartijas ideoloģiskais sekretārs varēja pārkvalificēties ar visu mīlētu Saeimas priekšsēdētāju ar lielisku frizūru, pagātnes grēki ir viens. Amatpersonu visdziļākā korupcija ir atkal kaut kas cits, un Dievs zina, ka šķietami pagalam dīvaini lēmumi mūsu valsts "gudro galvu" iestādē nekas īpaši rets nav joprojām. Turēsim visi īkšķi par to, lai prokuratūrai izdodas atrast visus galus. Šoreiz Damokla zobenam jābūt ar patiešām asu malu.

Bet ne viss ir tumšās krāsās mālējams. Jā, šodien sākas Olimpiskās spēles. Lasītājiem nebūs noslēpums, ka man ir mieles par to, ka šis pasākums notiek melīgā komunistu diktatūrā. Nevajadzēja piešķirt, un katrā gadījumā mūsu Valsts prezidentam nevajadzēja to atbalstīt ar savu klātbūtni, vēl jo vairāk, ja viņš jau pirms došanās ceļā ir pateicis, ka par cilvēka tiesībām viņš ar Ķīnas prezidentu nerunāšot. Taču Olimpiskās spēles nav stāsts par korumpēto Starptautisko Olimpisko komiteju, tas ir stāsts par sportistiem. Šodien atklāšanas ceremoniju neskatīšos, nav laika un nav arī vēlēšanās skatīties, kā komunisti slavē paši sevi. Taču sacīkstes gan es skatīšos, un turēšu visus iespējamos īkšķus par visiem mūsu valsts sportistiem. Ticu, ka pāris medaļas mūsu ļaudis uzvarēs, un tajos brīžos es saukšu "urrā!" tāpat, kā visi citi to darīs.

Jauku visiem dienu!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (21) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
Sanabria Pedro

Vai jums ir aizdevums no uzticamu piegādātāju, ir jānorāda precīza summa, kas jums nepieciešams laiks bez stresa? Ja atbilde ir "Jā", tad tu esi pareizajā virzienā. Mēs piedāvājam aizdevumus vismaz $ 2, 000.00 ar maksimālo $ 100 million mārciņas, eiro. Ja ir interese, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu co.operateloanservice@gmail.com tālruņa numurs (+ 1-617 934 1393)

Mēs piedāvājam šādu veidu aizdevumus un daudz ko citu;

* Individuālie aizņēmumi (nenodrošinātu aizdevumu)

* Uzņēmuma aizņēmumiem (nenodrošinātu aizdevumu)

* Konsolidāciju aizdevumu

* Aizdevumu kombinācija

* Labiekārtošanas

Visas atbildes ir jānosūta uz šo e-pastu co.operateloanservice@gmail.com

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Mr Agbo Penny 09.10.2009 17:26
Kredīti Visa Apply Now.
Labdien dāmas un maigs, Vīrieši, mēs esam šeit, lai palīdzētu tiem, kuriem ir vajadzīga finanšu help.Or Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai iegūtu sev mašīnu vai māju, vai jūs mēģināt iegūt jūsu uzņēmumu paplašināt vai vēlaties sākt līdz biznesa un jums nav finansiāli steable tikai sazināties ar mums pa e-pastu trustfunders005@gmail.com Sīkāku informations.

Pateicība

Mr Agbo Penny

Managing Director.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Lietussargs 08.08.2008 19:24
Varbūt. Bet, šobrīd sorry, laiks pēc Olimpisko spēļu atklāšanas doties dienišķo maizīti papelnīt. Tā teikt, par spīti vispārējam "streipismam" Latvijā viens otrs vēl kaut ko dara ar rokām un galvu. Ne tikai mēli kulsta.

P.S. Sotty, cienījamais Providus par vaļīgo foruma attēlojumu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

R.G. 08.08.2008 18:54
es tev arii piekriitu Lietussarg,
bet jautaajums kaa diskuteet ar makkartistu? vai mees vareetu "latviskot" un deeveet saadus aktiivistus par streipismiem, un saadu pasaules uzskatu par streipismu? sanaaktu ASV makkartisms, Francijaa puzhadisms (Poujade labeejais politikjis 50 gados) un latvijaa Streipisms; vieniigaa lieta par ko nepiekrriitu par muusu politikjiem : man rodas iespaids ka vinjiem vispaar nav idejisku zinaasanu... atceros RL interveeja skjiet Riekstinju , kurs teica ka esot "konservatiivs",

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Skarleta 08.08.2008 18:53
Nedod Dievs, ja šodienas notikumi Gruzijā kaut kādā veidā varētu ietekmēt arī LV...
Diemžēl, vēsture atkārtojas...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Lietussargs 08.08.2008 18:45
Jap, piekrītu, Ringold. Tur jau tas joks, ka ne tikai Streipa k-gs, bet laba tiesa mūsu žurnālistu (vismaz to, kas dēvējas par tādiem) un politiķu, savu izziņu smeļas no 50, 60, 70-to gadu rietumzemēs izdotajās politoloģijas mācībgrāmatās. Viņiem domāšana tiešām ir palikusi bēdīgi slavenā ASV kongresmeņa Makartija domāšanas līmenī. par to ir skumji, ka makartisms nepieļauj diskusiju. Vien , ja neesi ar vieņiem vienā ierindā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ringolds Goldmanns 08.08.2008 17:51
lietussarg salocies :)
ljausim kaarlim un pareejiem izpausties, jo suliigaaki epiteti jo interesantaaka saruna, galvenais = argumentu speeks, un jebkaadas autoritaates kritiska veerteeshana, taapeec arii shis blogs ir interesants,, iipashi jau taadeelj ka Streips savos uzskatos piemmeram par kjiinu ir taalos 70 gados, vai veel taalaak palicis kaut kur makkartisma laikaa ar ciinju pret komunistiem :))) pasaule mainaas un komunsisms sodien ir tikai vaards...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Lietussargs 08.08.2008 17:46
Bija man laime/nelaime ar Streipa k-gu diskutēt vienā pasākumā pirms kādiem gadiem. Runa tu gāja par sapratni/saskaņu Latvijā starp latviešiem un cittautiešiem. nav jēgas pat atkārtot toreiz sarunāto, vien atmiņā palicis Streipa k-ga neiecietība pret diskusijas oponentiem, kas nepiekrita viņa jau iepriekšizteiktam uzstādījumam. Nācās dzirdēt gana labus un sulīgus epitetus un apzīmējumus. Tā'teikt, lai es un citi ne pareizi domājošie nemaz te nečaukst pret viņa un viņa "aizmugurē" esošo Providus par pareizo viedokli.

Te nu pēcbloga diskusijā ir redzams excelents turpinājums jau sen šim kungam piemītošajai neiecietībai pret citu viedokli.

Kārli, nomierinies. Nu pastāv cits, no tevis atšķirīgs viedoklis. pastāv. Un nav nemaz tik vientuļš, kā tev un taviem domubiedriem gribētos.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Djima 08.08.2008 17:46
patiesiibaa es gribu parformuleet savu kritiku shim rakstam, taatad saciijums ""man ir mieles par to, ka šis pasākums notiek melīgā komunistu diktatūrā"" taapat kaa lielaakaa dalja no komentaariem par kjiinu un speeleem jauc divas lietas:
1 kjiinaa ir citaada iekaarta nekaa luxemburgas lielhercogistee, taa ir meliiga diktatuura turklaat runaa tur ir komunisms... brrr kaaadas shausmas vai ne??? Nee taa ir vienkaarsi raksta autora nespeeja pienjemt citaado, viss kas atskjiras no ASV ir slikts (un ASV pat ja dara kaut ko sliktu arii tas ir ok , to nevar saliidzinaat ar ""iistiem sliktajiem"" kjiinu , zimbi, protams krieviju :))) ; taaatad kritizeet kjiinu par taas iekaartu, sabiedriibu kas atskjiras no citas sabiedriibas no kuras naak autors ir galiigi garaam, jo kaa tad kjiina un asv jau 60 g. sadziivo ANO drossibas padomee respekteejot viena otru?
2 par ko var kritizeet kjiinu:
jaa kjiina taapat kaa jebkura cita valsts ir tikai cilveeku veidojums un taa nav perfekta, jaa vinji soliija SOK ka nebuus cenzuuras un cenzuura turpinaas... skaidrs ka soliijumus pildiit vajag un kjiina to nav dariijusi.
taapeec vajadzeetu kjiinu kritizeet nevis "kaa taadu" bet gan par lietaam kas pelna kritiku

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Djima 08.08.2008 17:32
gribu un gvelzhu... (jeb varbuut pastaav kaadi viedoklji kurus labaak nepaust?) tachu mans komentaars ir par kaut ko citu: jaa kjiina pastaav diktatuura, tachu kjiinieshi to pienjem. es negribeeju teikt ka kjiina pastaav briivas veeleeshanas, bet es gribeeju pieveerst uzmaniibu kaut kam daudz svariigaakam: kjiina ir 5000 gadu sena kultuura (un shis fakts ir piemineets vinuu konstituucijaa) tas noziimee, ka jebkuras paarmainjas shajaa sabiedriibaa tiek uztvertas caur shii veesturisma (veesturisms ir savas veestures apzinaasanaas) prizmu, taatad viss jaunais tostarp demokraatija ir kaut kas kam veel sevi jaapieraada, taatad to var ieviezt pamazaam nevis uzreiz; Otrkaart, patiesiibaa tas ir ljoti virspusiigs apgalvojums ka tautai kjiinaa nav izveeles. tautai vienmeer ir izveele, jebkuraa iekaartaa, jautaajums vai taads kolektiivs kaa tauta kaut ko vispaar veelas? lieta taada ka kjiinas valdiiba ir reagjeesjusi aatraak par tautu, jebkura tauta veelas dziivot paarticiigi - un kjiinieshi saaka reformas, jebkura tauta veelas just lepnumu izraadiit savu esiibu - Kjiina aktiivi iestaajaas par tiesiibaam organizeet olimpiskaas speeles un to panaaca. Diktatuuru protams var kritizeet, tachu vai pirms shaadas kritizeshanas nevajag labaak meegjinaat apjaust realitaati taas kopumaa?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

x 08.08.2008 17:12
kursh gan vienaa blogaa piemin "lielisko korespondenti baibu rulli" un Kjiinu un kjiinieshus? kaa tad, kaarlis - tas, kursh piesedza un joprojaam rulles rasistisko izleecienu. tas pats meliigais nedazhurnaalists ;)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips - Djimam 08.08.2008 16:59
Cienītais, negvelziet, ja nezināt par ko runājat. Pašā blogā ir pierādījumi par melīgumu. Komunistu partija Ķīnā kontrolē pilnīgi visu, un tā, patīk Jums vai ne, ir diktatūra. Brīvas vēlēšanas? Neesiet nu galīgi jocīgs. Jā, vietām it īpaši pašvaldību vēlēšanās, ir divi, nevis tikai viens partijas vetētie kandidāti, bet no tā izzīst no pirksta domu, ka tās ir brīvas vēlēšanas? Nu, piedodiet. Un tautai Ķīnā par valsts iekārtu nav dotas absolūti nekādas izvēles. Dotu izvēli, diez vai izvēlētos dzīvot komunismā. Nekur pasaulē komunisms nav varējis pastāvēt bez diktatūras. Kuba, Vjetnama, Ķīna, PSRS... Man nekas nav jāatspēko, cienītais, jo tie bija mani vārdi. Ar ko Jūs varat tos atspēkot? Jo pagaidām tomēr nebūs izdevies.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Dita 08.08.2008 15:15
"kas ljauns ja ir tautas kas veelas dziivot komunismaa"
___________
Parasti gan tautai neprasa, vai tā vēlas vai nevēlas dzīvot komunismā, totalitārismā, autoritārismā utt. Tauta parasti pakļaujas tiem, kas viņu pakļauj. Padomju tautai jau ar' neviens neprasīja, un visi dzīvoja bailēs, ka tik nepasaka kādu vārdu lieki, ka tik uz stūra māju nepasauc, ka tik uz attāliem PSRS apgabaliem neaizsūta.
Jā, un PSRS arī bija brīvas vēlēšanas. Ļoti brīvas, kurās visi balsotāji ļoti brīvi 99% nobalsoja par vienīgo partiju.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Djima 08.08.2008 15:09
"man ir mieles par to, ka šis pasākums notiek """melīgā komunistu diktatūrā"""vienkaarshi smiekliigi, lasot rodas iespaids ka autors savirknee bezmaz triis lamuvaardus, vai juus vispaar varat shos vaardus atspeekot???meliigaa? komunistu? un kas ljauns ja ir tautas kas veelas dziivot komunismaa, nevis kapitaalismaa? diktatuura... ok, komunistiskaas partijas diktatuura, bet vai jums ir zinaams, ka shiis partijas biedri tiek ieveeleeti biezhi briivaas veeleeshanaas??? Jaa, Kjiina mainaas un biezhi mums daudz kas paiet garaam nemanot

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Aleksandrs 08.08.2008 15:09
Pilnīgi pievienojos Kārlim Streipam viņa komentārā par cilvēktiesībām.
Ak tad Lukašenko arī ir Pekinā? Nu fantastiski vienkārši. Tad jau Zatleram būs lieliska kompānija, kurā dzert šampanieti, tērzējot ar Hu Dziņtao par cilvēktiesībām.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Avo 08.08.2008 15:08
Šodien Briselē sanāca iet garām Padomes ēkai, pie kuras piketeja bariņš tibetiešu ar karogiem rokās un saucot "Free Tibet" utml. Tā aizdomājos, ka mums, latviešiem, tomēr ir ļoti paveicies un vajadzetu būt lepniem par savu valsti un vispār likteni. Pasaulē ir tik daudz netaisnības, tik daudz tautu ar savu unikālo vēsturi un tradīcijām, bet bez savas valsts. Ik uz soļa redzams, kā lielie dzirnakmeņi [lielvalstis] maļ starp tiem dažādu iemeslu dēļ esošos graudus [mazas nācijas]. Tādēļ jo īpaši žēl, ka mūsu valsts pūst no galvas. Kā zivs.

Par Zatleru - piekrītu. Mums, kas paši cietuši no lielvarām, jau nu vajadzētu izprast reālpolitikas bīstamās sekas. Kauns, ka Zatlers neiestājas par principiem, bet lišķīgi smaida un kūļā rokas par to, ka lielie un varenie šķībacainie puikas ļāus viņam iekāpt viņu smilšu kastē un varbūt pat iedos kādu bonbongu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips - Aleksandram 08.08.2008 13:32
Paldies, Aleksandr. Aleksi -- kā Jūs varat teikt, ka Komunistu partijas diktatoriski pārvaldīta valsts nav komunistiska valsts? To nu es tā īsti nesaprotu. Jā, bijusi liela ekonomiska izaugsme, jo Komunistu partija atteicās no sociālisma principiem tautsaimniecībā, bet diktatūra tā ir joprojām, un Kompartijai tur joprojām pieder visa vara. Aleksandr, Jums ir pilnīgi taisnība, ka nevar visas valstis mest pār kārti cilvēka tiesību jautājumos. Jā, ASV ir Gvantanamo līča cietums, kurš pārkāpj n-tos starptautiskos likumus un principus. Bet salīdzināt to ar, teiksim, Ķīnu, Baltkrieviju vai Zimbabvi -- nu, piedodiet, bet tas ir vienkārši dumji. Bet Zatlers pie diktatora Lukašenko gan šonedēļ nevarētu aizbraukt. Arī diktators Lukašenko ir Pekinā...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Aleksandrs 08.08.2008 13:06
Aleksi, kas īsti ir "nacionāla valsts" - etniski monogēna valsts? Tad Tu esi iebraucis auzās - Ķīna ir tālu no monoetniskas valsts, jo tur mīt vairāk kā 50 etniskās minoritātes. Nacionālistiska valsts ar revizionismu kā ārpolitisko kursu? Nu tad atkal es nevaru būt tik priecīgs par Ķīnas panākumiem.

Par Zatleru - man arī ir prieks - lai jau cilvēks apskata Ķīnu. Ne jau katram tāda iespēja, piemēram, mana vecmāmiņa tā arī nomirs neredzot Ķīnu. Bet, ja puisim patīk braukāt pa sammitiem un sadzert šampanieti ar diktatoriem, varbūt, ka nevajag traukties uz Pekinu un tērēt manus sūri nomaksātos un nopelnītos nodokļus - Baltkrievija ar Lukašenko ir daudz tuvāk un tādējādi sanāktu daudz lētāk. Kas zin, varbūt, ka es varētu aizsūtīt savu vecmāmiņu uz olimpiskajām spēlēm Ķīnā?

Un galu galā - teikt, ka visās valstīs ir problēmas ar cilvēktiesībām, ir tāpat kā teikt, ka mēs visi slimojam ar iesnām. Tas nenozīmē, ka visās valstīs ir vienlīdz slikti vai labi - analoģiski, ne visi mirst no iesnām, tikai tie, kuriem nav iespējas rūpēties par savu veselību. ASV, Rietumeiropā un mūsu Latvijā mums vismaz ir iespēja apstrīdēt valsts rīcību, aizsargāt savas pamattiesības tiesu sistēmā, lasīt, diskutēt un izteikties brīvi, nekurinot naidu pret citiem. To nevar Ķīnā un tādēļ pielīdzināt šo diktatūru cilvēktiesību īstenošanas ziņā vecām demokrātijām ir mazākais demagoģiski.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Laure 08.08.2008 12:51
Manuprāt, šai Saeima ir jāaiziet. Nu nedrīkst cilvēki, kas kā prostitūtas pārdevušies Lembergam un viņa labā pieņēmuši lēmumus, vairs turpmāk lemt par šīs valsts likteni. Vienkārši nedrīkst.
Žēl tikai, ka ar Lemberga stipendiātu lietu mēs uzzinām tikai viena partiju sponsora naudas ceļus. Bet ir taču vēl arī citas partijas un citi oligarhi šajā valstī. Nedomāju, ka arī tie, kas tagad it kā tīri un balti necieš no Lemberga sāgas, tiešām nekad nav lēmumus pieņēmuši naudas devēju interesēs.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Aleksis 08.08.2008 11:26
Ķīna nav īpaši komunistiska, bet gan nacionāla valsts, kur ķīnieši par spīti savas valsts iekārtas trūkumiem, ekonomiskām un vides krīzēm, strauji attīsta savu zemi un atkal atgūst pienācīgo vietu pasaules politikā.

Man ir prieks par to, ko Ķīnas cilvēki ir sasnieguši. Atbalstu V.Zatleru par to, ka viņš nebaidās no kritizētājiem, nodrošina mūsu valsts pārstāvniecību Ķīnai svarīgā brīdī un piedalās spēļu atklāšanā! Cilvēktiesību problēmas ir visām valstīm, ieskaitot arī Latviju un K.Streipa dzimtās ASV.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

RK 08.08.2008 11:02
Visskumjākais ir tas, ka pat tad, kad Dāmokla zobeni krituši, politiķi turpina uzvesties tā, it kā nekas nebūtu noticis. Jā, aizņēmos no Lemberga. Nu un tad? Jā, naudu ņēmu, bet tērēju tikai partijas vajadzībām, tātad viss kārtībā. U.t.t. Patiesībā būtu visa politiskā elite jāpadzen ar lielu mietu, bet jautājums ir -- vai ar tagadējo biklo politisko alternatīvu pietiek, lai piepildītu Saeimas krēslus?

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips