Atslēgvārdi:

No iedzīvotāju foruma līdz kopienu filantropijai: iespējas un pieredze Latvijā

  • Autors:Inese Danga
  • Organizācija:Talsu novada fonds
  • Gads:2006
  • Valoda:latviešu

Rokasgrāmata gan teorētiski, gan praktiski aplūko labdarības un kopienu filantropijas jautājumus Latvijā un arī labas prakses piemērus citās pasaules valstīs.

Iesaki citiem:
8331421271 d364a0b024

Tas ir apkopojums par līdz šim padarīto, kopš Baltijas – Amerikas partnerattiecību programma atbalsta kopienu filantropiju Latvijā, arī padomu krājums tiem, kas vēlas aktivizēt vietējo sabiedrību, veidot iedzīvotāju forumus, paši vēlas uzņemties lielāku atbildību par darbiem, kas darāmi konkrētā pašvaldībā, kopienā utt.

Grāmata būs noderīga gan pašvaldībām, kuras vēlas iesaistīt iedzīvotājus vietējā attīstībā, gan nevalstiskām organizācijām, gan arī esošiem un jaunveidojamiem kopienu fondiem .

Autore ievadā sniedz vispārīgu informāciju par kopienu filantropijas attīstības pirmsākumiem Latvijā un iedzīvotāju līdzdalību. Grāmatā apskatīti iedzīvotāju foruma mērķi, uzdevumi, foruma sagatavošana, norise un veicamās aktivitātes pēc foruma. Tāpat autore raksta par kopienu fondu darbības pamatprincipiem, fondu nozīmi, izveides procesu, kā arī sniedz apskatu par Latvijas kopienu fondiem, kas jau darbojas.

(No iedzīvotāju foruma līdz kopienu filantropijai: iespējas un pieredze Latvijāpdf) (881.53 KB)

Iesaki citiem: