Ņikita Ņikiforovs: Augstskolu skaitu jāsamazina 1

"Atbalstu izmaiņas augstākās izglītības sistēmā", atzīst Saeimas deputāts Ņikita Ņikiforovs (Saskaņas centrs), taču ar piebildi, ka, redzot pirmos soļus, jāredz arī nākamie, kuru šībrīža piedāvājumā trūkst.

Intervija ar nedēļas deputātu Ņikitu Ņikiforovu.

Iesaki citiem:

20 gadus izglītības sistēmā nekas netika darīts, līdz ar to reformas ir akūti nepieciešamas, uzskata Ņ.Ņikiforovs un tādēļ atbalsta izglītības reformu nepieciešamību konceptuālā līmenī.

Deputāts pēc politoloģijas doktorantūras nolēma pievērsties politikai arī praktiski. Pašreizējo Saskaņas Centra situāciju pēc nesenā reitingu krituma deputāts raksturo šādi: "Mēs vēl joprojām esam populārākais spēks Latvijā, un es nedomāju, ka tas drīzumā varētu mainīties."

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas priekšstāvjiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātam Ņikitam Ņikiforovam, gan pārējiem tautas pārstāvjiem.
Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (1) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
Jānis Ozols

Diez ko argumentēti puisim vis nesanāca tas stāsts par nauda seko studentam. Nez kā viņš to domā realizēt, jo dažādās augstskolās studiju maksa var atšķirties ļoti būtiski un atšķirībā no vidusskolām un pamatskolām mācību saturs atšķiras ļoti būtiski. Bez tam pēc šāda principa var sanākt situācijas, kad valsts sāk maksāt vislielāko naudu tieši tām profesijām, kur ir vislielālākais pieprasījums (un arī pārprodukcija) - piemēram juristiem, komunikāciju studentiem utml., bet tas nebūt nenozīmē, ka studiju programmas ir kvalitatīvākas, tās vienkārši vienkārši populārākas.

Tad jau labāk taisam programmu novērtēšanu un pastiprinam akreditācijas noteikumus kā to piedāvā Ķīlis un tie kas nespēs pavilkt līmeni paši atkritīs.

Saistītie raksti
Citi autora darbi