Nepētījums 1

Varu izteikt tikai savu viedokli. Gan jau kādi veic pētījumus. Būtu, par ko. Vismaz - vai tā tauta ir inerta vai nav? Troksnis ir sacēlies. Arī internetā, arī - anonīmajos komentāros. Ir pat tādi, kas saka - esmu gudrs cilvēks, bet tu - muļķis. Vai tas slēpti atklāti nav bijis dzirdēts no pašlikvidējošās TP?

Iesaki citiem:

Laiks iet. Cits attīstās, pilnveidojas, paplašinās, cits - pazūd no ikdienas. "Latvijas ceļš" no politiskās skatuves pazuda klusāk? Troksni tagad rada paši tpisti? Var jau gadīties, ka tā.

Protams, žēl, ka līdz ar TP nebūtībā aiziet varenais papīrs "Mēs mīlam šo valsti". To, tāpat kā daudzas citas labas idejas sačakarēja paši tpisti, ne jau, kā viņi saka - citi no malas.

Sabiedrība pašlaik politiski kļūstot aktīvāka. Var jau būt, ka tā. Vai tā aktivitāte izpaužas arī tā, ka komentos jaunā paaudze notikumus partiju ikdienā saista ar gultu? Piemēram - kas vairs var atcerēties medusmēnesi pēc daudziem skandāliem un šķiršanās lietām.

Vai nākotnē par jaundibinošos partiju arī runās "caur gultu"? Tas nav zināms. Partiju mūsu zemē netrūkst. Cerība, ka jaunā partija būs liela, vislielākā, visas tautas, ir naiva. Visa cieņa Zatleram, ka varbūt kādu savtīgu mērķu dēļ pieteiktajai Saeimas atlaišanas ierosināšanai seko nākamais darbs. Lai tiktu uz priekšu, nākamajam solim parasti ir jābūt. Vai izdosies, to šodien nezinām. To atkal rādīs laiks. Laiks rādīs, bet dzīvojam šodien.

Ir, ir šis tas mulsinošs. Nerunāšu par personālijām un programmām. Tikai par nosaukumu. Protams, ir jāgaida, kamēr tas tiks oficiāli reģistrēts. Bet - pašlaik figurē divi vaianti - Reformu partija un Zatlera reformu partija. Hm, ja Zatlerā, Zatleram jāveic reformas, vajag partiju? Bez partijas nekādas reformas nesanāk? Tad jau skaidrs - man nav, viņam nav, viņai nav katrai savas partijas, tāpēc nereformējamies....

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (1) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

kota 11.07.2011 20:15
Kota šis darīja četrus gadus? Nagus grauza?

Citi autora darbi
Gunta 165x152

Mūža meža maldi Autors:Gunta Leona

Gunta 165x152

Ir jādara 1 Autors:Gunta Leona

Gunta 165x152

Mans zelts ir mana tauta 3 Autors:Gunta Leona