Atslēgvārdi:

Nākamajā dienā pēc vēlēšanām 79

Labrīt, lasītāji! Labrīt, labrīt, labrīt! Un vēlreiz labrīt, labrīt, labrīt!

Paldies, Latvijas vēlētāji! Paldies par veselā saprāta demonstrēšanu! Ja var ticēt provizorisko rezultātu provizoriskajam vietu sadalījumam Saeimā, tad Vienotībai un "zaļajiem zemniekiem" vien valsts parlamentā ir vairākums. Vēl kopā ar VL/TB/LNNK -- 63 vietas. Labrīt, labrīt, labrīt!

Iesaki citiem:

Protams, neesmu nekāds lielais ZZS fans. Ciniskā liekulība, ar kādu "zaļie zemnieki" apgalvo, ka kriminālapsūdzībās grimstošam mazpilsētniekam ir jābūt par premjerministru, ir pretīga (un privātās sarunās man ne viens vien ZZS cilvēks ir teicis, ka labāk būtu, ja minētā mazpilsētnieka nebūtu vispār), un šī nu ir tā partija, kura pēdējo četru gadu laikā ir piedalījusies pietiekami daudzos nedarbos, tajā skaitā centusies legalizēt naudas atmazgāšanu un atsevišķiem "savējiem" uz valsts budžeta rēķina uzsaukt lielus ietaupījumus zemes privatizēšanā (tas bija tas "viņas pašas nesaprata, ko iesniegušas" brīdis). Taču bez ZZS Vienotībai koalīcija nesanāk, ja nu vienīgi ar "Saskaņas" centru, bet diez vai. Urbanovičs ar lielu krūti jau ir sācis apgalvot, ka bez SC valdība nesanākšot "ģeometriskā" nozīmē (matemātiķis laikam), kā arī "aritmētiskā" nozīmē, bet aritmētika tomēr ļoti skaidri demonstrē, ka bez SC pašreizējā koalīcija var iztikt arī turpmāk, un diez vai nu mūs gaida Urbanoviča piesolītā "Biškeka." Tiesa, var jau veidot superkoalīciju arī ar SC, bet nedomāju, ka visi Vienotības vēlētāji tā kaut ko uztvertu ar īpašu prieku. Varbūt "saskaņiešiem" var pāris Saeimas komisijas iedot, noteikti jau vietu, pat augstu vietu Saeimas prezidijā. Bet premjerēšana nesanāks, tāpēc finanšu ministra un ārlietu ministra vieta arī ne, un labi, ka tā. Gluži tik plati atplestas rociņas Kremlim tomēr šoruden nesagaidīt.

Bet, kā jau lasītāji droši vien saprot, man vislielākais un neviltotākais prieks ir par to, ka pēc visu "sadarbības" līgumu slēgšanas, pēc visas ņirgāšanās par priekšvēlēšanu kampaņas godīgumu, pēc visas bombardēšanas ar e-pastiem, e-pastiem, e-pastiem, pēc visas apgalvošanas, ka kandidātam kaut kas ir ciets, pēc visiem baloniem, kas izdalīti bērniem ... pēc visa tā, Aināra Šlesera un Andra Šķēles biznesa projekts ir cietis absolūtu fiasko. Aprēķini liecina, ka Saeimā šim veidojumam varētu būt astoņas vietas. Astoņas. Tā ir tikai viena ceturtā daļa no tā mandātu skaita, kuru "Tautas" partija un LPP/LC atsevišķi startējot Saeimā ieguva pirms četriem gadiem. Cik fantastiska (šī vārda vispozitīvākajā nozīmē) pārrēķināšanās! Negribēja Latvijas vēlētāji jūsu piesolīto "labo" Latviju, kungi! Negribēja Jūs vēl uz četriem gadiem laist pie kloķiem. Ulmani no pensionāra statusa izvilkāt laukā, kolēģi Meļņiku pārvilinājāt savā tumšo spēku pusē, jauniešus uzrīdījāt visām iespējamām instancēm ... un čiks. Čiks, čiks, čiks. Protams, patlaban vēl nevaram zināt, kuriem astoņiem no tiem 115 kandidātiem, kurus "labās" Latvijas piesolītāji izvirzīja, būs kritusi laimīgā loze, bet vai dieniņ, vai dieniņ, cik ļoti ceru, ka ir ievēlēts ij Šlesers, ij Šķēle, ij Ulmanis, jo tad mēs varēsim rīkot totalizatoru par to, kuram no viņiem ierindas deputāta statuss apniks visātrāk. Nedodu ne divi, ka Šlesers nolems palikt Rīgas domē un mandātu atdot kādam citam. Protams, tā būs vēlētāju kārtējā piekrāpšana, vēlētāji balsoja par to, lai lielais putnu mīļotājs un buldozers būtu Saeimā, bet... Šķēle jau reiz ir mandātu nometis, kad ierindas deputāta statuss izrādījās viņa eksaltētajai pašizpratnei nepiemērots. Būs prieks skatīties.

Un, kas attiecas uz Vienotību -- labi padarīts darbiņš, bet nu tikai viss sāksies. Redzēsim, kā partijai vakar būs gājis ar plusiņiem un svītrojumiem, piemēram, vai vēlētāji Rīgā piemirsa to, ka kandidātei Mūrniecei ir visai savdabīga izpratne par dienesta automašīnām un kandidātam Pulkam visticamāk nevajadzēja izmantot Rīgas domes resursus, lai reklamētu pašam sevi. Redzēsim, cik deputātu būs ievēlēti no katra Vienotības spārna, un redzēsim, cik labi vai slikti šie spārni spēs sadzīvot tad, kad pienāks laiks darīt smago darbu. Bet par visu vairāk, lūdzu, pārtrauciet Latvijas republikas politkorumpētās banānu republikas statusu! Ja reiz par godīgumu, tad nudien par godīgumu arī tad, kad godīgums ir problēma "savējiem."

Labs rīts. Nudien labs, labs rīts!

Jauku visiem dienu!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (79) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

kuku to Kārlis Streips, anglosaxis 04.10.2010 21:08
Par Pulku, Mūrnieci, Elerti piekrītu, bet Jaunupam ieliku + , neredzu gan viņa ētikas izpratnes greizumu darbos.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


izabella 04.10.2010 15:52
Tas ir labi ka Demakova paliek aiz borta,pietiekošas cūcības sastrādāja.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > anglosaxim 04.10.2010 11:36
Vienmēr laipni.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Dace Kalnina 04.10.2010 11:03
Un to visu dara dikti likumigi !

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Dace Kalnina 04.10.2010 11:03
Pedeja laika musu valdiba to vien dara ka pamen to musu nopelnito - KA TAD TAS SAUCAS ?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 04.10.2010 10:17
Dace Kalnina 04.10.2010 09:56 ...NEZ PAR KADIEM BOLSHEVIKIEM IET RUNA .... ?
...RUNA NEIET PAR GALIGU ATNEMSANU BET PAR NOTEIKTU SUMMAS NOTEIKSHANU TADIEM PENSIONARIEM JO DIEMZHEL SHI NAUDA TIEK...
-----------------------
Boļševisma praktiskajā darbībā tika praktizēta īpašumu atņemšana un, ja neapcietināja un nenošāva, tad kaut kādu mistisku "taisnīgu" vidējo iztiku nodrošināšana.
Uz to brīdi, kad cilvēks iet pensijā, viņš visu savu pensiju jau ir nopelnījis - tas ir viņa ĪPAŠUMS, ko viņš būvējies ar saviem nodokļiem. Šīs katra pensionāra jau nopelnītais īpašums ir ticis aizdots valstij, lai tā maksā pensijas iepriekšējiem pensionāriem.
Tagad valstij ir pienākums, atdodot PARĀDU, maksāt likuma paredzēto naudu atpakaļ ĪPAŠNIEKAM.
Bet ĪPAŠNIEKAM ir brīva izvēle vai to naudu sadedzināt pelnu traukā, vai notērēt kaut vai ārzemēs.
Tātad runa ir par boļševismu, kad īpašumus izdomā atņemt un noteikt limitus.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Dace Kalnina 04.10.2010 10:14
Pensija tiek aprekinata nemot vera nostradatos gadus ( minimalais 25 gadi )un bernu skaitu . Un nekada gadijuma vienu trekno gada iemaksu . Un nobeigumam : vairakas pasaules valstis tiek nonemti pat bernu pabalsti ja berns neatrodas valsti vairak par pusgadu bez kadiem konkretiem iemesliem . Tapat ar pensijam .

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


anglosaxis - Kārlis Streips 04.10.2010 10:13
Streipa kungs, no sirds augstu vērtēju Jus atbildi un lielisko humora izjūtu ("Oi, es turpināšu bļaut"). Tas tiešām skanēja no sirds. Man ļoti patika Jūsu atbilde!!!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Dace Kalnina 04.10.2010 09:56
NEZ PAR KADIEM BOLSHEVIKIEM IET RUNA .... ?
Tad jau tie pashi bolsheviki ir pie varas jo panemts no pensionariem un bernu pabalstiem jau ir tik daudz , ka ta pensija jau ir stipri zem iztikas minimuma un joprojam turpina nemt , es uzkatu ka PENSIJAS KURAS IR KAUT VAI PAR LATU MAZAKAS PAR NOTEIKTA IZTIKAS MINIMUMA PENSIJU ir KATEGORISKI AIZLIEKTS aiztikt - jo ja jau ar to iztikas minimuma pensiju ir gruti iztikt tad ko runat par tiem pensionariem kas sanem stipri mazak . AIZTIEKOT TADAS PENSIJA MUSU VALDIBA APZINATI GRUZ TO PENSIONARU CILPA , JO KAD TEV PROBLEMAS AR VESELIBU UN TU MIRSTI NOST NO SAPEM , BET TEV NAV NAUDAS LAI NOPIRKTU ZALES VAI AIZBRAUKT LIDZ DAKTERIM ?????
Kas saistiba uz panemsanu no tiem kaS tika VILTUS CELA PIE BIEZAS PENSIJAS (kad pensijas pec ta saucama likuma tika parekinatas nemot vera tikai viena trekna gada iemaksu ) , KA SANEMI TAPAT TEV ATNEMA ( pensijas ir jarekina pec noteikta laika posma un nevis pec viena gada iemaksas . Kas atieciba uz izbraukushiem pensionariem - tad te ar neredzu neka BOLSHEVIKA , RUNA NEIET PAR GALIGU ATNEMSANU BET PAR NOTEIKTU SUMMAS NOTEIKSHANU TADIEM PENSIONARIEM JO DIEMZHEL SHI NAUDA TIEK IZVESTA NO VALSTS UN VAIRS NELAISTA APGROZIJUMA LATVIJA , KAD MES VARESIM SEV TO ATLAUTIES TAD MAKSASIM BET DOTAJA SITUACIJA KADA IR NONAKUSI VALST MUMS JADOMA PAR TO PENSIONARU LABKLAJIBU KAS DZIVO VALSTI NEVIS PAR TIEM KAS AIZBRAUKUSHI LAIMI MEKLET CITAS VALSTIS .

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


x 04.10.2010 09:12
kaadas te kaisliibas :)
ja nu kas - lielaaka varbuutiiba ir SC sadarbiibai ar V, nevis SC sadarbiibai ar ZZS, jo SC un ZZS sadarbiibai jaabeidzas ventspilnieku kariem un jaavienojas lembergam un stepanovam/berkjim, savukaart vismaz daljas V "maizes teevi" ir tie pashi SC ventspilnieki.
jebkuraa gadiijumaa veeleeshanaas zelta akciju ieguvis mazais aivars, bez kura sanaak kropla un ieksheeji spraadzienbiistama struktuura un kas visus 4 gadus vai nu manipulees ar koleehjiem Saeimaa vai arii buus kaa enkurs, kas nodroshinaas stabilitaati.

P.S. apsveikumi "gaishajiem teeliem", tieshaam iespaidiigs triumfs. vieniigi, ar ko juus tagad nodarbosieties? laikam RD tiks pastiprinaati "uzraudziita".

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 04.10.2010 09:04
Dace Kalnina 04.10.2010 08:23 ...tad panemsim no viniem , un nevis no...
----------------------
Nu re - jau atkal sākas!
Boļseviki ir un paliek boļseviki.

Patiesi balti apskaužu šejieniešus - vēlēšanas statistikas kļūdas ietvaros atkārtoja pirmsvēlēšanu aptauju uzrādīto sadalījumu, bet te tāda sajūsma, it kā kaziņa būt dzemdējusi zilonīti.
Cik man būt priecīga dzīve, ja es, ik dienas pārejot krustojumu, šādi varētu sapriecāties, ka otrā pusē ieraugu luksoforu - ak kāds pārsteigums!!! Labrīt, labrīt, labrīt!
Laikam jāizmācās par žurnālistu, lai varētu tā priecāties. (Tikai vēl vajadzētu palūgt kādu burlaku, lai pirms tam ar vāli izsit iepriekšējo eksakto skolu iemācītās zinības.)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Dace Kalnina 04.10.2010 08:23
Diemzhel daziem siem arzemes dzivojoshiem tie grashi parsniedz 200 latu menesi , bet diemzhel latvijaa dzivojoshiem ta pensija neparsniedz 120 latu menesi , ta ka ja tiem arzemniekiem tie tapat ir grashi tad panemsim no viniem , un nevis no vietejiem . Ka ari tas biezas pensijas kuras tiek maksatas pec viena gada aprekina ari ir laiks nonemt jo izmaksa jau ir kartigi parspejusi to viena gadu iemaksu - pietiek .

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ahmeds 04.10.2010 00:09
kuri ir izbraukushi uz patstavigu dzivesvietu uz svezhemem
==========
Ar LR pensijām var labi dzīvot tikai Ēģiptē un Moldovā. Pārējās vietās tie ir graši priekš ārzemnieka svešā zemē.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ahmeds 04.10.2010 00:05
No apvienības "Par labu Latviju" Saeimā būs astoņas vietasNo apvienības "Par labu Latviju" Kurzemē ievēlēts Ainars Baštiks, Vidzemē - Māris Kučinskis un Guntis Ulmanis, Latgalē - Rita Strode un Monvīds Švarcs, Rīgā - Ainārs un Inese Šleseri, bet Zemgalē - Andris Šķēle.

========
Demakova ir ārā, nāksies veidot jaunu partiju. Nemaz tik izsvītrota TP nav.Veterāns Dobelis ir ārā, Tabūns arī. Pliners arī. Ko nu? Vismaz "Dobeļa lāsts" netiks apkārt mētāts! (Tas deputāts, kuram Dobelis uzbļāva "Nāvi okupantiem!" nomira pēc pusgada.)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Dace Kalnina 03.10.2010 23:02
Piekritu ! Stabilitate ir vajadziga , un es savukart piedavaju PARSKATIT likumu par PENSIJAM , JA JA PAR PENSIJAM , BET .... nevis pashmajas dzivojosho pensionaru pensijam bet to pensionaru pensijam kuri ir izbraukushi uz patstavigu dzivesvietu uz svezhemem tadejadi graujot Latvijas ekonomiku jo tas pensijas tiek izvestas un ne kapeikas netiek terets Latvija . Pensionars kas izbraucis uz patstavigu dzivesvietu uz citam valstim , vai neatrodas valsti vairak par 6 meneshiem var pretendet tikai uz iztikas minimuma pensiju - bet summa varetu but ari zem iztikas minimuma . Japarskata un jalabo tas pensijas kuras tiek skaititas tikai no viena daga lielas iemaksas - ta gada kad musu ta laika valdiba uztaisija VILTUS gajienu un daudzi valdes locekli un to radi pateicoties vienam gadam tika pie milzum lielam pensijam , pensijam ir jabut noteiktam laika minimumam - nevis maksa vienu gadu nedaudz vairak un pec tam dzivo cepuri kuldams gadu desmitus - izmaksa proporcionali iemaksai !

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Dace Kalnina 03.10.2010 22:51
BANKROTS ! VISAI TAI DRAUDZIGAI GHIMENITEI AR Šleseru BEIGAS . JAA JAA sapratat PAREIZI - BEIGAS ! Šlesera kungs it tikai "peshka" lielo milzhu cina , un ar tie kadreizejie milzhi nu rakstami ar mazo burtu . LATVIJAS TAUTAI PRIEKSHA SIVA CINA !

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


guru 03.10.2010 22:48
Prieks par balsu izkārtojumu vēlēšanās. Tomēr tagad Saeimā iekļuvušām partijām ir pienācis laiks atkal apzināties skarbo realitāti. No SFV aizdevuma nevaram dzīvot mūžīgi un budžets ir pamatīgi jāturpina samazināt. Lielā budžeta griešana sāksies ar nākamo gadu, bet budžeta griešanas plāns ir jāsastāda tūlīt pēc koalīcijas izveidošanas.
Lai kurš valdības galva arī nebūtu, stabilitāte valstī būs jāliek pirmajā vietā. Un vislabākais veids, kā valstī saglabāt stabilitāti, ir griest no biezākā sabiedrības gala par labu neaizsargātākajai sabiedrības daļai. Un ja kādam tā griešana ir jādara, tad es vislabāk paļaujos uz Dombrovski.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

P.D 03.10.2010 22:45
TIE LABIE JAU IR AIZNEMTI - NAKSIES IZTIKT AR TO KAS IR !

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Dace Kalnina 03.10.2010 22:44
Tas pilis jau var stavet , tas tapat sabruks , neapdzivota maja vienmer noveco un sabruk atrak par apdzivoto .
Kad projekts "PILS DRUPAS " NAKS gaisma musu dazhiem valdes viriem bus vajadzigi labi advokati lai nepaliktu ne tikai bez biksem .

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Dcae Kalnina 03.10.2010 22:39
Šlesers RAUSTAS NAVES AGONIJA , KUR NU NEMT TO NAUDINU KAS TIKA SKHERDETA UZ NEBEDU TAI PIRMSVELESANAS KOMPANAI ! Šlesers nevajadzeja skopoties un to snabiti vajadzeja vairak iepirkt tad varbut arii rezultats butu savadaks - TA IET KA NOSKOPOJAS LIEKAI PUDELITEI ! :)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

archivārs 03.10.2010 22:38
9.Saeimā Puzes Buņģim (bez personas koda) pietika ar 18 stipendiātiem,lai ieceltu sev paklausīgus tiesnešus un prokurorus,bet atceltu nepaklausīgus.10.Saeimā viņam stipendiātu būs krietni vairāk,tāpēc zūd cerības atgūt prihvatizēto miljardu.Līdz ar to zūd arī cerības uz godīgi nopelnītām pensijām.Tāpēc nevaru pievienoties Jūsu priekam par vēlēšanu rezultātiem.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


IM 03.10.2010 21:48
Latvija nekur tālu nemaz nevar tikt ja lielais vairums zina tikai to kā taupīt un savilkt jostas sapņojot kā dedzinās pilis pie jūras.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Jānis Bērziņš 03.10.2010 21:19
Man, arī vislielākais prieks ir par divām lietām - Vienotības uzvaru un par PLL nodoto mazo balsu skaitu. :) Labs vakars, labs. :)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Dace Kalnina 03.10.2010 21:19
Lai tas Šlesers megina ielist ieprieksh pamestaja amata - kas to lai zin , varbut vinam tur veel savejie palikushu kas palidzes , kaut gan ... . Tie savejie ir savi ja tu kas esi , bet Šlesera gadiju vinsh nu nav nekas - pat tas butu par skalu teikts . Kas tad vinam veel atliek , kaa draudet jo diemzhel vinsh nu ir pats pievienojies tai tautai kura prieksh iepriekshejas valdibas bija - NEKAS . Lai nu izjut ka tas ir - but par NEKO .
p.s. pavisam veca paru : TAS SUNS KAS SKALI REJ , NEKOZ !
Šleser ( nav ilgi vairs jagaida dedzinataji ir sanemusi AMNESTIJAS ) - DRIZ TAS , JURAS TUVUMA SACELTAS PILIS SVILS - NOSVILS DRIZ VISAS . Tadu vietu diemzhel latvija ir loti daudz , kur braucot par itka mezha tacinu paveras MAZO PILU pilsetinas - diezgan patalu no visiem pienemtiem populariem centriem , un stipri talu no Jurmalas pavisam preteja puse kur retajam senotajam nacies uziet .

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ahmeds 03.10.2010 20:50
Izlasiet Lato Lapsas grāmatu, ja neesat to izdarījuši.
=========
Visi nav Latvijā, un visi nelasīs. Dod sliņķiem atstāstu īsumā. Pilnai cietsirdībai - par ko buldozers raudāja?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


IZABELLA 03.10.2010 20:26
Pareizi Streip saddod tiem muldoņām.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


IM 03.10.2010 20:22
Streips jau sen ir bankrotējis , jo viņa idejas sen ir bankrotējušas. Diez vai Streips atjaunosies , bet Šlesers atjaunosies , jo Šleseram ir idejas kas ļauj atjaunoties. Streipam tādu nav.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


cha-cha 03.10.2010 19:56
Atļaujos vēlreiz pievienot komentu.
Klausoties premjeru kandidātu un dažu citu t.s. vadošo politiķu diskusijās pa TV visas šīs dienas laikā, nepatīkamu rezonansi (vismaz man) izraisa tas, ka NEVIENS no viņiem nemin, ka pēc Satversmes Valsts prezidents ir tas, kurš nosauc personu, kuru viņš aicina veidot valdību. Patreiz runāšana rit tā, it kā prezidentam Zatleram nebūtu nekāda loma valsts vadības veidošanā. Diezgan netaktiska iedomība, gan no k-ga Dombrovska, gan no viņa kolēģiem.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > anglosaxis 03.10.2010 19:54
Oi, es turpināšu bļaut. Nav jau tikai Saeima un valdība, par ko runāt. Bet piekrītu Jums, ka būtu jāsvītro Modris Jaunups un Olafs Pulks, arī Linda Mūrniece -- visos gadījumos "savējo" būšana un neizpratne par ētiku.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


mākonītis 03.10.2010 19:52
Paldies,Streipa kungam par trāpīgo komentāru. Kvaukšķi beidzot cieti iekoda.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips 03.10.2010 19:37
Ja Šlesers paliks privātpersona, tad vēl labāk. Viņš ir bijis viens no kaitīgākajiem politikāņiem, kādi vien Latvijai ir uz kakla uzsēdušies. Izlasiet Lato Lapsas grāmatu, ja neesat to izdarījuši.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

anglosaxis 03.10.2010 19:20
Sākšu ar to, ka nobalsoju par Dombrovski. Jā, jā, par Dombrovski un nevis par Vienotību. Žēl, ka manā sarakstā nebija tādi bļauri kā Kristovskis, Āboltiņa, Ēlerte, Jaunups, Pulks, Kalniete, tos bez žēlastības izsvītrotu. Bet vislielākie zauddētaji pēc šīm vēlēšanam ir žurnals "IR", TV raidījums "Nekā personīga" un šī bloga autors, jo viņiem ir atņemta TĀDA ādere... Par ko nu bļaus, ko nu ´kritizēs"? Jūtu līdzi.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ahmeds 03.10.2010 18:14
Ahmeds 03.10.2010 13:53
VVF jau vairākus gadus nav Latvijas prezidente.
------------
Tiešām smieklīgi. Domāju "Prezidenta viena no varām izvēlēties ministru prezidenta kandidātu" un nodomāju VVF. Zatlers galīgi no prāta izdzisis.
Domāju "prezidents", rakstu VVF. Tiešām smieklīgi. Un skumji.
==========
Vīķe-Freiberga: līdzšinējai koalīcijai jāturpina darbs http://www.delfi.lv/news/velesanas_2010/zinas/vike-freiberga...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


jumors 03.10.2010 17:58
Es tiešām nezinu, kāpēc man liekas, ka būs veselā saprāta laikmets. Laikam tāpēc, ka redzēju šo koalīciju jau priekšvēlēšanu debatēs Vidzemē, kad trīs veči rējās un provocēja, bet Dombrovskis, Dūklavs un Dzintars skaidroja pozīcijas. Un no skatuves aizgāja kā domubiedri. Pie situācijas, kad Kremlis bļauj par krievvalodīgo diskrimināciju, būtu politiska pašnāvība Saeimā ignorēt tik lielu pārstāvniecību. Cerēsim, ka tur būs sakarīgākās personības, jo ne jau visi saskaņieši ir sūnaini padomisti.
Jautrākā daļa, protams ir mazā PLL grupiņa, kurā taču par varēm gribēs tikt vīri ar kriminālām pagātnēm, lai būtu drošībā. Un vēl nav zināms, kuram no viņiem lielāka "siles grupa".

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


šikais šīns 03.10.2010 16:57
o jā, sveikiņi visiem labiem ļautiņiem!
Mans domā , ka jāmetas kopā Vienotībai ar SC un jāpasit zem riteņiem vienreiz to glumo ZZS ar visu viņu "tautā mīlēto" premjera kanditādu.
Redziņ, kā sanāk : divi dižvīri -oligarciņi jau dabūja no tautas trūkties , vēl viens palicis aiz to, ka mīl ar citiem padalīties.
Acīmredzot vēl paies kādi pāris gadiņi , kamēr tauta izaugs līdz tādām , ka sapratīs, ka arī atlikušais oligarciņš aizmēžams mēlainē. Bet tikmēr izskatās , ka viņš vēl lielas lietas noteiks.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


MS 03.10.2010 16:50
Kārli! Ja šlesers būs ievēlēts Saeimā ,viņš nevarēs palikt Rīgas Domē .To neļauj likums.Līdz ar ievēlēšanu Saeimā Rīgas Domes deputāta mandāts ir zaudēts.Buldozeru var glābt tikai svītrojumi.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > o gol 03.10.2010 16:10
Un Jūs, cienītais, tagad varat līst atpakaļ alā, no kurienes izrāpāties, lai kašķētos par visu pēc kārtas. Jūs vēlēšanās esat zaudējis. Jauku Jums nākamo dzīves posmu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


o gol 03.10.2010 16:02
Veel tikai taads siikums: siis ,,LV,,zaarkaa jaaiesit peedeejaa nagla.Dombrovskim jaakljuust par premjeru...Bet Kaarlim Streipam ,,diet un smiet,,buus tikai neilgu laiku.Neko dariit,Kaarleen,par visu jaamaksaa...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > Kurmja kungam 03.10.2010 15:56
Kā vienmēr, anonīmiķi, ja nepatīk, neskatieties, neklausieties, un vispār -- ko Jūs zināt par "labiem žurnālistikas standartiem"? Vai pats esat žurnālists? To, protams, nevaram zināt, jo esat nolēmis paslēpties un sarunā piedalīties anonīmi. Tas neatbilst labiem nopietnības standartiem. Jauku Jums dienu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


ZZ 03.10.2010 15:42
Vai mēs esam par vairākumu vai par izmaiņām šajā valstī? Es zinu, ka ir tikai viens veids sagaidīt izmaiņas Vienotība + SC, pārējie jau deja vu. ZZS un TB varēja jau 20 gadu periodā nodemonstrēt savu varēšanu, bet tikai visu salaida grīstē. Bet baidīt ar to ka krievi nāk var tikai tos lumpeņus, kas nobalsoja par ZZS, kuriem nav ne zemnieku, ne zaļo, bet bija perfekts sauklis lumpeņiem.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kurmja kungs 03.10.2010 15:18
Par, ko Jums Streipa kungs ir prieks? Jūs jau bijāt tas, kas treknos laikos ir ar Demakovu draudzējās, ir piedalījās Šķēles mājas atklāšanā Lilastē, Mākoņos. Jūs pats piederat pie šīs oranžās elites.
Ja Jūs būtu painteresējies par politiku reglamentējošiem normatīvajiem aktiem, tad zinātu, ka likums ievēlētam pašvaldības deputātam (Šleseram) neļauj atteikties no Saeimas deputāta mandāta, jo pašvaldības mandāts ir automātiski zaudēts.
Paskatieties, kas ir bijuši Jūsu uzbrukumu avoti - Repše, Jaunais laiks, u.t.t Jūs nereti esat teicis, ka svītrosiem VISUS tos, kuri ir ievēlēti 9. Saeimā. VISUS.
Nu ko - svītrojāt Dombrovski, Kristovski, Šadurski, Latkovski, Druvieti, Čepāni, Āboltiņu? Lūdzu pasakiet, ko tad tā sasvītrojāt. Plusiņu ielikāt Sorosiešu Lolitai Čigānei.
Piedodiet par rupjību Streipa kungs - bet Jūsu raidījumi ir vecmodīgi. Neatbilstoši labiem žurnālistikas standartiem. Jūs tikai lejat žulti, bet uz sevi paskatīties negribat.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


FZSS 03.10.2010 15:09
BETTTT ! Lembergam ir viens attaisnojums-viņs ir balstījis tikai prolatviskas patijas ! ;)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


juris1 03.10.2010 14:51
IM. Izrāvi man teicamo no mutes.Vietējam kapitālismam pienākuši grūti laiki.Vienu gan nezinu-vai DŽūdija zābaku novilks no kājas kad jenotība skries to kāju bučot kopā ar savu pakalpiņu varzu? Un arī to grūti paredzēt -vai Soros pietiekoši daudz katlu būs sagādājis Latvijas bada cietējiem?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


IM 03.10.2010 14:06
Lācītis dabūs to ko pats savārījis - šito ziemu. Šito ziemu neviens cits i neņems. Uz pavasari tad jau redzēs.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ahmeds 03.10.2010 13:53
VVF jau vairākus gadus nav Latvijas prezidente.
------------
Tiešām smieklīgi. Domāju "Prezidenta viena no varām izvēlēties ministru prezidenta kandidātu" un nodomāju VVF. Zatlers galīgi no prāta izdzisis.
Domāju "prezidents", rakstu VVF. Tiešām smieklīgi. Un skumji.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ahmeds 03.10.2010 13:53
VVF jau vairākus gadus nav Latvijas prezidente.
------------
Tiešām smieklīgi. Domāju "Prezidenta viena no varām izvēlēties ministru prezidenta kandidātu" un nodomāju VVF. Zatlers galīgi no prāta izdzisis. Tiešām smieklīgi. Un skumji.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips 03.10.2010 13:51
Taisnība ir, ka ZZS, PLL un SC kopā sanāk vairākums, bet tas ir pie nosacījuma, ka Valdis Zatlers pilnīgi zaudē veselo saprātu un premjerministra amatam izvirza attiecīgi Lembi, buldozeru vai Urbanoviču. Tā kā zaļajiem zemniekiem svarīgākais ir par katru cenu būt pie varas, nav šaubu, ka Dombrovskis viņiem varēs piedāvāt to, kas viņiem vienmēr ir bijis svarīgs -- zemkopības ministra posteni, un viss pārējais būs sarunājams un atrunājams. Uz 99 procentiem esmu pārliecināts, ka nākamais premjerministrs būs pašreizējais premjerministrs. Un, kas attiecas uz Demakovu, atradusies kristīgo vērtību sludinātāja! Jēziņ -- ir tāds teiciens, ka patriotisms ir politiska nelieša pēdējais patvērums. Latvijā to pašu var teikt par reliģiju, kuru politikāņi izmanto, lai spodrinātu savas ļoti apsūbējušās spalvas. Demakovas gadījumā derētu aplūkot viņas šeptēšanos Kultūras ministrijā kontekstā ar Bībelē paģērētajiem kristietības principiem, un tad būs skaidri redzams, ka šī nu nav tā dāmīte, kura tagad kļūs par morālo ceļvedi citiem.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ahmeds 03.10.2010 13:48
Dombrovskim ir 40 balsis (v - 33 un TB - 9) (..) Tā tāda vienkārša aritmētika
=======
:-)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

cha-cha 03.10.2010 13:34
Nu, labrīt, k-gs Ahmed! VVF jau vairākus gadus nav Latvijas prezidente.
Kas attiecās uz pārējo, tad, kā kādu laiku iepriekš atļāvos rakstīt, "vopļi" jau sākās. Nav vēl ne zināmi visi vēlēšanu rezultāti (Saeimā ievēlēto vārdi!), bet "gudreļi" jau dala ietekmes sfēras, amatus utl. Un "prognozētāji" arī nesnauž.
Vēl - ļoti zīmīgs bija k-dzes Demakovas "uznāciens" - pieteikums dibināt jaunu kristīgās morāles partiju. Pilnīgs sviests! Kristīgā morāle pati par sevi taču izslēdz visu to partiju un ar tām saistīto jezgu. Un vēl - kompānija: k-dzes Demakova, Šlesere un, stipri iespējams, piesaistot kardinālu Pujātu (labi, ka jaunais katoļu vadonis šķiet ir pragmatisks cilvēks; taču ar ne sliktu izglītību!) tiešām būs "jauka" savienība. Un tas laikā, kad Eiropā nepārprotami arvien populārāki kļūst socialdemokrāti. Tas tiešām šķiet jauns, jauks "biznesiņa" projektiņš.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlītim 03.10.2010 13:27
Nepriecājies par agru. Dombrovskim ir 40 balsis (v - 33 un TB - 9), bet Lembergam - 60 (ZZS - 22, SC - 27, LPP - 9). Tā tāda vienkārša aritmētika, bet to nevajag aizmirst. Lembis iespējams pagaidām nemaz nekāro kļūt par premjeru, bet šī atziņa visiem Vienotības faniem jāatceras pirms tie sauc aleluja.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


juris1 03.10.2010 13:24
IM. Izrāvi man teicamo no mutes.Vietējam kapitālismam pienākuši grūti laiki.Vienu gan nezinu-vai DŽūdija zābaku novilks no kājas kad jenotība skries to kāju bučot kopā ar savu pakalpiņu varzu? Un arī to grūti paredzēt -vai Soros pietiekoši daudz katlu būs sagādājis Latvijas bada cietējiem?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ahmeds 03.10.2010 13:18
Galvenais ir kopīgas intereses, tāpēc domāju ka būtu tikai normāli turpināt esošo koalīciju V+ZZS+VL-TB/LNNK.
==========
Latvijā programmām lielu atšķirību nav. (Krievu valoda - valsts valoda un tas viss pārējais ir bezjēdzību runāšana.) Runa ir par Lembergu. TB ir savi zagļi, bet Latvijā ir trīs, kuri nekaunās no sava zagļa statusa, un tāpēc ir viskaitinošākie.
V+ZZS+VL-TB/LNNK, jā tas arī visdrīzāk būtu visiespējamākais variants, bet tik un tā tad jābūt vienošanās ar SC lai turētu viņus pavadā.


Presē parādās ziņa, ka Demakova jau taisās veidot jaunu kristiešu partiju, bet nedomāju, ka visi Šķēles "bērni" ir sasnieguši dumpiniecisko pusaudžu vecumu, un ka Šķēle pratīs noturēt "partijas disciplīnu" savā kabatas partijā. Ir gan protams bijuši precedenti ar pārbēdzējiem, bet TP gals? Ja nu vienīgi, viņš un Demakova ir vienīgie, kuri iekļuvuši saeimā, un reģionālie līderi dezertē, - tad gan TP var aiziet pa pieskari, ja ātri neuzrāda kādus rezultātus.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

IM - Diesel 03.10.2010 13:04
Kā oligarhi Šķēle , Šlesers , Lembergs ir daudz , daudz krietnāki piemēram par to pašu Ēlerti. Krietnāki tādēļ ka nu nespēj tādā mērā tukši tautu uzkūdīt uz sev līdzīgajiem. Vienotība to pieprot. Vienotība pieprot arī radīt tautai ilūziju ka varu var atdalīt no kapitāla. Bet tā tak ir tikai ilūzija. Kapitāls vienmēr meklēs tikt pie varas , un kapitāls vienmēr arī būs pie varas. Lielākā vai mazākā mērā , atkarībā no tā cik sabiedrība pati spēs samest varas uzturēšanai. Bet nu savu piesponsorēt arī kapitāls vienmēr varēs. Jautājums tik ir kas par kapitālu tas būs - vai vietējais , vai rietumu , vai austrumu , vai vēl kāds. Tā ka te ar ir Vienotības kārtējā nelietība , apkarojot vietējo kapitālu un tādejādi paverot ceļu un atbrīvojot vietu rietumu kapitālam. Kas pati par sevi nebūtu nekāda nelietība ja tā tas ar tiktu tautai paskaidrots. Bet sit tak vietējo kapitālu , bet uzdod to par korupcijas apkarošanu , un tā jau ir liela nelietība un kangarisms.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Auseklis 03.10.2010 13:04
Kāpēc Vienotībai jāveido koalīcija ar Saskaņas centru tikai tādēļ, ka SC ir otrā lielākā tautas balsu pārstāvētāja? Piemēram Lielbritānijā, Leiboristi bija otrie pēc rezultātiem, bet koalīciju izveidoja Konservatīvie(1.) un Liberāldemokrāti(3.). Galvenais ir kopīgas intereses, tāpēc domāju ka būtu tikai normāli turpināt esošo koalīciju V+ZZS+VL-TB/LNNK.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


krā 03.10.2010 12:47
Kādas vecas vārnas pādomas
Vienīgais uzvarētājs šajās vēlēšanās ir Aivars Lembergs. Apsveicu!
Kvēls sveiciens visiem tiem Muļķu zemes iemītniekiem, kuri cerēja ieraudzīt „vislabāko saimnieku” premjera krēsla, smagi strādājot, lai ieceltu Latviju saulītē!
Viņam šis krēsls un darbs vajadzīgs kā zivij lietussargs. Hūte ir gana gudra, lai saprastu, ka labāk ir būt pirmajam džekam sādžā nekā pēdējam lielpilsētā.
Viņš nekad neriskētu zaudēt savu popularitāti un „zilo govju” nedalīto mīlestību. Gan jau viņam bija smalki izstrādāts atkāpšanās plāns gadījumam, ja ZZS vēlēšanas uzvarētu...
Viss priekšvēlēšanu teātris bija virzīts uz to, lai ZZS iegūtu pēc iespējas vairāk mandātu Saeimā. Un tagad tik jūs redzēsiet, kādus likumprojektus ZZS bīdīs cauri nākamos 4 gadus...
Uzmanieties, Vienotība, un citi koalīcijas partneri!
Valdībai un Saeimai prognozēju smagu cīņu starp Kremļa un Lemberga interesēm. Latvija — kā ierasts — paliks pēdējā plānā.
Bet socioloģijas pētniekiem iesaku papētīt, kā Lembergam un ZZS izdevies iegūt tik lielu atbalstu pašvaldībās. ZZS taču nav nekāda sakara ar zemniekiem, līdz šim tā Latvijas laukus ir tikai putinājusi.
Tautai iesaku savilkt jostas un necerēt uz mesiju, kas tai kaut ko nesīs un dos.
Budžets būs jāgriež , lai kas arī nāktu pie varas. Balto tēvu nav un nebūs. Oranžie Latviju iegrūda purvā un GODMANIS, nevis Dombrovskis glābdams Parexu, pārdeva Latviju parādu verdzībā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ahmeds 03.10.2010 12:46
Vienā ziņā Vienotība ir zaudētājos. Dažas lietas, kuras viņi pateica tagad viņiem atspēlēsies. Viņiem šā vai tā būtu krievu balsis
======
Kļūdījos, SC un nevis "Vienotība ir zaudētājos".

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


IM - Diesel 03.10.2010 12:43
Bet kā savādāk? Tā baidīšana tak ir tukša baidīšana un birku piekāršana atsevišķām personām. Kā vārdā? Korupcijas apkarošanas vārdā? Nu jāsmejas tak. Tak tikai lai nozvejotu papildus balsis. Tiesiskā valstī tiek kārtas birkas ar vienu vienīgu mērķi zvejot? Un jautājums jau ir tajā , kā pēc visa šitā Vienotības deputāti sasveicināsies ar PLL deputātiem? Vai tad nesasveicināsies , nesarunāsies? Nu nē tak! Bet rūgtums tak paliek , robeža kaut kāda neredzama tak ir pārkāpta.
Tāpat , nu TBVL tak ir nozagts viņu jājamzirdziņš , izjādīts ar viltu un vienu mērķi - nozvejot atkal kādas balsis. Bet rūgtums tak šādi krājas , jo kā jau teicu , te vairs nav runa par populismu (kā tas labākajā gadījumā tiek pasniegts), bet runa jau iet par nelietībām.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ahmeds 03.10.2010 12:42
Jā, uzsvēršu vēlreiz. Vēl viens uzvarētājs šajās vēlēšanās ir Latvija. Ja uzvarētu PLL, daudzi nospļautos, atkārtotu krištopāna teikto par muļķu zemi, un aizbrauktu dzīvot pie viņa uz Floridu (Mančesteru).
Šīs vēlēšanas ir parādījuās pigu tiem, kuri bija pārliecināti, ka ar Grābekļa (Stendzenieka) reklāmām var iegūt balsis neskatoties ne uz ko.
Tomēr iztērēt miljonu reklāmām nenozīmē iegūt balsis. Lai gan vēlēšanu politiskais process nav sasniedzis pieņemamu kvalitātes līmeni, tomēr šī ir nozīmīga pārmaiņa, kuras nav bijis līdz šim. Partija iztērē miljonu Grēbekļa reklāmas kampaņai par Buldozeru, Kampēju un Rumpīti (Ruksīti aizmirsa!), bet tas nenostrādāja un neviens neuzkāpa. Daudziem šodien uzlabojās skatījums par situāciju LR un priecīgāks noskaņojums nekā oficiālajās svētku dienās.

Šeit links uz Grābekļa lielīšanos par iepriekšējiem panākumiem ar naudas palīdzību izvilkt no bedres LPP: http://www.tribine.lv/ekonomiska-krize/Stendzeniekam-gandriz...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ahmeds 03.10.2010 12:33
Man ir antipātijas pret viņiem visiem, bet viens prieks man ir:
Nu nav tauta tik stulba, lai atkal uzkāptu virsū Grābeklim (Stendzeniekam) un balsotu par Buldozeru, Kampēju, Rumpīti un pārējiem.

Vēlēšanās uzvarētāji ir trīs:
Vienotība, jo VVF nosauks Dombrovski un viņiem no matemātiskā viedokļa pietiktu ar vienu partiju palīgos.
SC - Jo viņiem ir lielas iespējas tikt valdībā vai netieši gūt kādu labumu sadarbojoties.
ZZS - Lembergs ir zirgā.

Man Lembergs tagad atgādina Ļebedevu Krievijas prezidentu 1996. gada vēlēšanu otrajā kārtā, kad bija cīņa starp Jeļcinu un Zjuganovu. Visi gaidīja ko viņš atbalstīs, - Zjuganovu vai Jelcinu. Viņš nosauca Jelcinu.

Tā it kā būtu iespējams arī Vienotību atstāt bešā sametoties visiem pārējiem kopā. Faktiski, ja Lembergs ietu kopā ar SC, tad vēl pasauc kādu klāt un Vienotība nav vajadzīga. Bet te vietā ir Vairīte, kura nosauks par premjera kandidātu Dombrovski. Ja vien talantīgie TP neuzsāks superģeniālas intrigas, lai izjauktu Dombrovska sastādīto koalīciju un tad piedāvātu "visi pret Vienotību" valdību, tad jau Dombrovskis izveidos valdību.
Vienā ziņā Vienotība ir zaudētājos. Dažas lietas, kuras viņi pateica tagad viņiem atspēlēsies. Viņiem šā vai tā būtu krievu balsis, jo par neko izdarīt nespējīgo PCTVL vairs neviens nebalso izņemot marasmātiskus pensionārus, kuri neseko notiekošajam. Bet SC Urbanoviņa un citu murkšķēšana maskavas virzienā, nacionālā saspīlējuma virzienā, pilsonības un valsts valodas virzienā - tas viss viņiem tikai tagad kaitē. Ja viņi būtu sevi pilnībā pozicionējuši kā normāla (latviešu&)krievu partija, tad LR politiskā vide ir nobriedusi sastrādāties ar "normāliem krieviem".
Ja nebūtu šīs stulbās un nevajadzīgās retorikas, tad varētu paprasīt SC izslēgt rubiku, atteikties no dažiem saukļiem, un sastādīt valdību. Tagad dēļ šīs retorikas Vienotība nevar viegli uzsākt ar viņiem sadarbību - apsūdzēs nodevībā pret LR Satversmi, Lāčplēsi, Staburagu un VEF.

Kā nelielu uzvarētāju es nosauktu TP/LC/LPP. Lai gan protams "Hā - Hā", tomēr viņi nav zem 5% strīpas. Tas būtu jauki, tad 3 senie milži būtu aprakti pa visam. Tad pēc 10 gadiem viņi atmiņās būtu tur pat kur "Demokrātiskā Partija Saimnieks" vai "Zīgeristi". Bet tagad viņiem ir iespēja atgriezties. Vīs superintrigas, čemodāniņi apkārt klīdīs SC un Vienotību mēģinot šķelt. Bieži braucieni uz Puzi pamakšķerēt un aprunāties ar pankūktanšu elku. PLL savu priekšvēlēšanu kampaņu nebeigs, bet gan turpinās visu laiku kritizējot (un apmelojot) valdību.
Var jau būt, ka viņi tagad tur visi izjuks, ka sāksies rīvēšanās, kad Saeimā ar plusiņiem un mīnusiem iekļūs "ne tā" PLL daļa, kuru gribētos redzēt otrai daļai. Piemēram, ir minējumi, ka TP varētu būt cītīgi izsvītrota no PLL saraksta. Par to teikt pāragri, bet kad ir zaudējums, tad rīvēšanās un kašķi ir vienmēr.
Galvenais vēlēšanu uzvarētājs protams ir Lembergs, ja viņējie būs valdībā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


ateists 03.10.2010 12:32
labrīt, bet nu nav, nav par ko priecāties
vēlēšanas parādīja, ka ap 80 % pilsoņiem ir švaki ar demokrātijas izpratni
ap 40 % nepiedalījās vēlēšanās
ap 70 % kas piedalījās, nobalsoja par "vēlēšanu kopām", kuras normālās demokrātijās nepastāvētu - jo tur pilsoņiem ir augsta korupcijas netolerance

bet nu, pilsonis parādīja, ka grib dranķīgu valsts pārvaldi
to arī dabūs

jāsāk domāt par braukšanu prom

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Diesel-IM 03.10.2010 12:26
IM 'Baidīt tautu ar oligarhiem Vienotības izpildījumā , arī tas nav populisms , bet tiesiskas valsts graušana un nelietība.'
------------------------------------------------
Jūs pats apjēdzat, ko runājat?;0

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Just Joke 03.10.2010 12:14
Es domāju, ka drīz Politiķi novēlēs viens otram
"Kaut tu uzvarētu vēlēšanas" Uz ko tad tie vēlētāji parakstijas balsojot par V un ZZS? Neviens neko nezina un kas būs ar budžetu Vienreiz jau D cilveks uzmeta pensionarus Zinot, ka 4 gadu atmiņa vēlētājam nav un ka galvenais ir izglābt Valsti (Nevis tajā dzīvojošos cilvēkus) Man tie vieotibas murkslis liekas neloģiski stulbs veidojums. A ZZS kā pareizi teica savā raidijumā Streips ir pļecka kura pievienosies da jeb kam Morāle Ir nobalsots par Neko.
Krievi 40-tajā gadā izveda 50 000 cilveku uz sibīriju Mus laikos no latvijas emigrejuši >60 000 (vismaz) Ir par ko aizdomāties.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ripasdzenis 03.10.2010 11:45
Bet tiešām, jāpievienojas Zanei Siliņai apsveikumā Lembergam. Es domāju, ka vis apmierinātākais ir tieši viņš. Turpinās sēdēt Ventspilī, ZZS varēs uzvesties kā jauna meita, kad precinieku rinda stāv pie viņas kājām, un prokuratūra varēs aizmirst savas apsūdzības. Ja vien Stepanova ietekme Vienotībā neizrādīsies vēl lielāka nekā ir baumots - tad gan droši vien, ka ZZS opozīcijā un Aivars uz apsūdzēto sola.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ripasdzenis 03.10.2010 11:42
Arī man priecīga nakts un patīkams rīts! :) Prieks, ka reklāmu nozombēto ir izrādījies tik maz, prieks, ka latvieši tomēr var saspuroties. Tomēr tajā pašā laikā nepamet bažas par to, ka uzticības kredīts, kas iedots Vienotībai, tiks salaists grīstē, zinot iešējās rīvēšanās un dažu politiķu ambīcijas. Lai Dievs dod Vienotībai noturēties vienotai. Nekas nav beidzies, bet gan tikai sāksies. Domāju, ka šīs vēlēšaas Andrim, Aināram un Maskavai vēl tiešāk ir nostiprinājušas pārliecību par plašsaziņas līdzekļu nozīmī. SC panākumi ir pierādījums un stimuls mēģinājumam savā kontrolē iegūt pēc iespējas vairāk mediju. Kauja par viņiem tikai sāksies.
P.S. Vakar bija neviltots prieks vērot LNT pēcvēlēšanu raidījumu - raidījuma vadītāju bēdīgās sejas. Vai tik viņiem Ēķis neatņems prēmijas par slikti padarīto darbu? :)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


IM - Diesel 03.10.2010 11:38
Baidīt pensionārus ar krieviem , pēc tam nevairoties ar tiem pašiem krieviem sadarboties? Tas nav populisms , tā ir nelietība. Baidīt tautu ar oligarhiem Vienotības izpildījumā , arī tas nav populisms , bet tiesiskas valsts graušana un nelietība. Neko nedarīt , neko nesabalansēt , neko no nākamā budžeta tautai pirms vēlēšanām nerādīt , tas ar nav populisms bet gan nelietība. Utt.. Nav viņiem populisma. Viss viņu populisms jau ir nelietību svarā. Neliešus neviens nemīl , draugu viņiem nebūs. Jo tas līmenis pat priekš tā saucamajiem oligarhiem ir par smagu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


izabella 03.10.2010 11:33
Man prieks par VL viņi gandrīz apsteidza SLESERIEŠUS,ja viņi godīgi un gudri strādās,tad nākošajās vēlēšanās viņi varētu būt uzvarētāji.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Diesel - IM 03.10.2010 11:24
kas tie par murgiem?kur un kā tad Vienotības populisms izpaudās? viņiem pat lāgā savas kampaņas nebija.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


IM 03.10.2010 11:17
Vienotība populismu pārvērš nelietībās un uz tā iebrauc Saeimā. Pusgadu vēl rullēt viņiem pienākas pēc noklusējuma. Pēc tam jācer ka tas nelietību murgs beigsies.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ješka > Andris 03.10.2010 11:15
Paklau , tu esi no tiem, kas tik tālu sazagušies, ka jau jālaižas, vislabāk uz Urugvaju, tur bandīšiem labs noiets.
Starp citu, vakar J.Jurkāns TV1 teica, ka Latviju aiz rīkles tur 3 oligarhi ,kuri raujas pie varas, lai nesēdētu čokā. Un vienīgā izeja no viņiem tikt vaļā ir amnestija, tad ar kāju pa dir... un prom no politikas uz visiem laikiem.
Teikšu , ka tīŗi kristietiska pieeja lietām. Tautieši, piedosim zagļiem grēkus, jo viņu nesaprāts nezināja, ko dara!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips > Andrim 03.10.2010 11:06
Smejieties vien. Tas uzmundrina. Bet es turpināšu justies eksaltēts un, kā teikts himnā, laimē diet. Jauku Jums smiešanos!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Zane Siliņa 03.10.2010 11:02
Jāapsveic Lembergs, viņš jau nu noteikti tuvāko četru gadu laikā cietumā nesedēs.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris 03.10.2010 10:55
Patiešām smieklīgi lasīt eksaltēto tautiešu komentārus par Jedinstvas uzvaru. Grāmatvediskais kretīnisms un ekonomiskā impotence turpināsies, tas ir kaut kas, par ko priecāties? "Saprāta uzvara..." Redzot vēlēšanu rezultātus, vienīgais, ka saprāts liek darīt, ir laisties prom. Daudzi jau tā ir izdarījuši, vēl vairāk izdarīs. Tad nu gan būs daudz vietas, kur kokles strinkšķināt. Tikai nebūs, kas klausās.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


sabo 03.10.2010 10:41
apsveicu visus ar Vienotības uzvaru! Tas ir ļoti svarīgi parādīt, kas te saimnieks kaut ar mazu balsu pārsvaru.
Bet vislielākais prieks par politisko bandjuganu gandrīz sakāvi. Pilnīgi droši , ka šķēle būs izsvītrots, bet uzpūtenis-buldozers (kurš vakarā bija kā pārplīsis prezis) gan varētu tikt, jo ir viena daļa aprobežotu ļautiņu, kuri viņa bramanīgumam tic.
Bet te nepiekrītu Kārlis par SC . Lai nu kā bet viņi jāņem koalīcijā , jo opozīcijā bez pieskatīšanas viņi sastrādās ar kremļa palīdzību tādas štukas , ka bail

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Aivars V. 03.10.2010 10:26
Varētu radīt kādu ministriju vai departamentu sakariem ar Krieviju un atdot to SC,lai tad viņi tur ņemās ar savu galveno tematu,jo koalīcijai viņi noteikti traucēs.Vienīgi cik tas maksās.Tāpat vēršu blogotāju uzmanību uz apstākli,ka Ādažu poligonā lielākie manevri kopš eistājas NATO ir pieskaņoti jaunās valdības un koalīcijas formēšanās laikam.SVF grib savu naudiņu atpakaļ!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Antirolands (bez gramatiskajām kļūdām) 03.10.2010 10:09
Dievs dod, lai koalīcijā neiekļūst SC, Krievijas marionetes.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Rolands 03.10.2010 10:05
Dievs nedod, lai koalxicijā iekļūstTB, vecie perduni.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Juris 70 03.10.2010 10:05
Vienotība būs vienota līdz valdības sastādīšanai.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


aka saka 03.10.2010 09:47
Vai tik tā nebūs Pirra uzvara !

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


ingus 03.10.2010 09:40
žēl,ka PLL ir tik daudz radinieku,kas par šiem nobalsoja:)

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips