Meli, meli... 1

Runā, ka patiesība ir prasta, bet meliem vajag daudz vārdu, ka meliem īsas kājas. Uz parunām,lai neteiktu tradīcijām, šī tauta naska. Par to melu kāju garumu jau var diskutēt, piemēram, tās melu kājas laikam ir ļoti garas, jo paiet liels laiks, kamēr tauta apjauš, ka tai tomēr melo.

Iesaki citiem:Neesmu speciāliste, bet par valsts ekonomiku šodien diskutē pat neprofesionāļi,skaļi apgalvojot, ka viņiem jātic. Politikāņi stāsta aizgūtnēm, ka krīze jau sen beigusies. Tikai - tie naudas aizdevēji naudu aizdeva tiem, kas runāja pretī vai tiem, kas klanīja galvu un teica - jā, jā, mēs darīsim tā, kā jūs gribat?

Bērni ģimenē nav bizness, politika ir bizness? Lēnie igauņi laikam ir nacionāli augstāk attīstīti, jo viņi pilda patriotiski reālo uzdevumu - igauņi dzimst. Bet pie mums runā par valodām. Kas reāli notiks pēc referenduma, kāds zina?

Ja reālie biznesmaņi dabū pa pakaļu, viņiem "iesaldē" naudu, pat atņem to, īsti biznesmeņi meklē jaunu taciņu, pa kuru atkal nokļūt uz lielā ceļa. Vai politikas biznesā šodien kādam "dod pa pakaļu"? Tās melu kājas tak ir tik ļoti garas, ka tauta pat nespēj ieraudzīt, ka kaut kur augstu augšā klunkurē meli.

Runā, runā, ka šogad sagaidāms pasaules gals. Tie īstie zvaigžņu pazinēji (astronomi, citi jau tikai "lasa zvaigznēs rakstīto" saka, ka nekas tāds nav novērojams. Ticēt viņiem? Viņu patiesība ir īstenība? Vai pasaules gals jau sen ir iestājies, jo visa cilvēce taču ir sen piedzērusies? No tiem piedzērušajiem pat daži vēlas aizliegt tirgot apreibinošās vielas līdz 21 viena gada vecumam. Tad gan varēs atļauti piedzerties un taisīt bērnus, lai atrisinātu nacionālo problēmu. Vienalga kāda valodā tie bērni runās. Piedzērušais jau tāpat nesapratīs, ko saka. Tāpat, kā nesaprot to, ko šodien saka un dara politikāņi.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (1) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
Jānis Gavars

Portālā “manabalss” ir izveidota, bet vēl nav publicēta iniciatīva
Par nepamatotu ceļa zīmju uzstādīšanu
Ar šo iniciatīvu vēlos mainīt Ceļu satiksmes noteikumu 114.pantu.
CSN 114.pantā noteikt, ka apdzīvotās vietās visu transportlīdzekļu braukšanas ātrums nedrīkst pārsniegt 60 km/h (tagad ir 50 km/h).
Iniciatīvas mērķis uzlabot ceļu satiksmi. Braucot pa Rīgas – Daugavpils šoseju gar Ogres pilsētu vienā krustojumā noteikts ātrums 50 km/h, bet nākošā krustojumā 70 km/h , tad atkal 50 km/h – tā apmēram 7 reizes viena ceļa zīme, tad 7 reizes otra ceļa zīme. Pat bērnam saprotams, ka jānosaka visā ceļa posmā ātrums 60 km/h. No Jūrmalas uz Rīgu transporta kustība vienā virzienā notiek trīs rindās. Pirms Statoila, lobējot tā intereses, ātrums nepamatoti samazināts no 90 km/h uz 70 km/h, lai gan Statoilam ir uzbūvēta ceturtā josla, kura atdalīta ar metāla barjeru. Bez pamatojuma ātrums samazināts Lielirbes ielā (pretim namam Nr.17a) līdz 50 km/h pretī. Jūrmalā, Kr.Barona un Rīgas ielas krustojumā tika uzstādīts luksofors, bet zīme 50 km/h netika noņemta. Ķeipenes centrs no Ērgļu-Rīgas šosejas atrodas 300-400 metru attālumā. Šeit nepamatoti noteikts apdzīvotas vietas statuss ar ātruma ierobežojumu līdz 50 km/h. Šādu piemēru ir simtiem. Netiek kontrolēta nepamatotu ierobežojumu zīmju uzstādīšana, bet tur kur nepieciešams uzstādīt ceļa zīmes, tās neuzstāda. Tas neveicina satiksmes drošību. (saite: http://manabalss.lv/i/275 )

Citi autora darbi
Gunta 165x152

Mūža meža maldi Autors:Gunta Leona

Gunta 165x152

Ir jādara 1 Autors:Gunta Leona

Gunta 165x152

Mans zelts ir mana tauta 3 Autors:Gunta Leona